1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
19. čer 2012

@rox ADHD je hyperaktivní dítě...

danny38
19. čer 2012

Holky, já se tak ráno radovala, že je hnusně a krásný vzduch a teď tady zase chcípám vedrem 😀

danny38
19. čer 2012

@marmina Áno, ADHD znám, měla jsem to u kluka 🙂

zana21
19. čer 2012

@kiwisek tak to je dobré znamení 🙂
@rory_g To vypadá na ovulku a tedy skvělé načasování 🙂 Tak ještě domácí snaženíčko a je to jistý 🙂
@saraha2 Já začínala na 2 s 1 vodičkou, po pokračovala se 3 se 2 vodičkama. Na krabičce mám cenu necelých 6.000 a tu cenu jsem našla i na netu.

rory_g
autor
19. čer 2012

@rox to je to naše zdravotnictví...no ale zase třeba oproti UK a podobným, ještě můžeme být rády svým zvráceným způsobem 😝
@marmina já tohle mám poprvé, šla jsem normálně od auta v předklonu, ale už je to lepší. Mám si za 14 dní udělat test a podle toho se objednat, ani nějak nevím, jestli se chodí v Gennetu na krev 😅

zana21
19. čer 2012

@rory_g Jojo, chodí, když máš pozitivní TT 🙂
Holky a vy vážně myslíte, že při ISCI vezme embryolog jakoukoli spermii, že alespoň svým zkušeným okem nevybere nějakou dobrou?

marmina
19. čer 2012

@zana21 určitě nevybere vadnou! neboj 😉
@rory_g tyjo, tak to já šla normálně 🙂 ale doma to bylo fest, ani se mi nechtělo do domácího pojišťování 😀

unkarka
19. čer 2012

ufffffffff tak jsem dočetla 😀 kdybych tu nebyla týden tak než to tu přelouskám tak 2 dny by bylo málo 😀

rory_g
autor
19. čer 2012

@zana21 jj, dr říkala, že mám ukázkový hlen 😝 😀 Určitě, od toho ICSI je, aby vybrali ty nejlepší, jen to hodnoté snad podle pohybu, progrese a tvaru, při IMSI je to skrz nějaké extra zvětšení a PISCI je to "lákání" na ten hyaluran či jak se to jmenuje...tedy pokud jsem to celé nepohnojila, haha.
@marmina také se mi nechce, dávám tomu ještě chvíli s tím, že se mm musí trošku restartovat 😀

kcvrcekz
19. čer 2012

Ahojky holky jsem přivařená..☹ V tomto počasí se mi vůbec nic nechce...Mám na vás dotaz..Prosím o radu zkušené.🙂 Při prvním ET jsem normálně v termínu ms začla špinit. Teď už druhý den nic, břicho mě bolí o hodně méně a tak by mě zajímalo zda je možné, že kombinace Estrimaxu a Utroše by mi to takto zastavila..Je mi jasné, že výsledek budu vědět ve čtvrtek, aaaale....Červím naděje hlodá..🙂Děkuji všem..🙂

sarinka_nevesta
19. čer 2012

Mám 4-tý den po ET a včera i dneska se mi občas motá hlava a bolí mě hlava. Myslíte, že by to mohl být nějakej projev, nebo je to z toho bláznivýho počasí??

briuska
19. čer 2012

@marmina AMH mám 1,4...Pas. mě vystresla, že je to hodně málo, norma je prý 2,4. Maybay z disk. IUI má taky málo, jen 0,67 AMH, takže o dost méně jak já, no a je těhu po IUI. 😉
Manželovi taky brali krev, ale výsledky s námi nerozebírali - jen že jsou v pořádku, takže nevím, co z té krve vše vyšetřili. Já byla asi 3x u Středy a vždy super, zase mě trochu nesedl Vob., ten na mě strašně spěchal, našel mi na utz jen jeden vaječník a druhý mu nešel najít, tak mi řekl, že je to jedno, že mu stačí vidět ten jeden. 😕 Nevěděla jsem, kolik mám folíků a byla z toho špatná. Pak si povídal se sestřičkou a já si připadala jako duch, místo toho aby se věnoval pacošovi, bavil sestru 🙄 ...ale beru to tak, že každej jsme jen člověk a tak třeba neměl jen svůj den.

jinak ADHD je opravdu hyperaktivní dítě - dnes již zprofanovaný název. Ne každé dítko, co je živé a neposedné je ale hyperaktivní. V podstatě je dítě s ADHD bráno okolím za spratka. V pubertě je to pak lahůdka 😀 ...

rox
19. čer 2012

@rory_g Ja mivala pri vyvolani ovulace injekci vzdy krece, ze jsem muselachodit v predklonu.
@zana21 Ja myslim ze vybere tu co nejvice mrska ocaskem. Jinak by to byl debil a ne embryolog 😉
@kcvrcekz Ja bych to urcite zitra rano resila testem 😉 😉

marmina
19. čer 2012

@kcvrcekz myslíš jako že by ti zastavila ty bolesti? těžko říct, ale může ti to oddálit případnou MS, pač já po té stimulce na KET dostala MS právě po vysazení Estrofemu a Utroše (to je vlastně i logika toho braní v normálním cyklu, vysadíž 25. den a do 28. dne to většinou dostaneš. Rozhodne test, určitě to vyjde 😵

@sarinka_nevesta určitě to počasí nepřidá a taky v tobě probíhají hormonální bouře...a třeba to jsou těhu bouře 😉

briuska
19. čer 2012

@sarinka_nevesta bohužel ti neporadím, nemám zkušenost, ale moc držím palce, aby ti to vyšlo 😉

rory_g
autor
19. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, mě tedy Utroš nikdy MS nezastavil, dostala jsem ji i přes něj 😉
@sarinka_nevesta klidně to může být obojí, těžko říct...tady nezbývá, než čekat 😝 😀
@rox já právě nikdy...a navíc Pregnyl jsem si píchala už v neděli. Jsem z toho jelen 😀

marmina
19. čer 2012

@briuska no vidíš, mě se ani nikdo neobtěžoval v Pronatalu sdělit výši AMH a vůbec to nějak okomentovat, dozvěděla jsem se to při odchodu, když mi dávali výpis z karty a to jsem si ještě extra musela říct aby mi tyto výsledky krve vytiskli, pak jsem na to doma koukala jak blázen, hledala na netu co to znamená a byla vyděšená že mám tak bídně málo. V Gennetu mi včera řekla, že jí to na mě moc nepasuje, že jsem reagovala na stimulaci dobře, tak uvidím, kolik budu mít teď. Víš, jí byla z Pronatalu před 3 lety fakt nadšená, od nich mám synka po IUI, za něj jsem jim vděčná, ale z IVF jsem na rozpacích...

marmina
19. čer 2012

@rory_g
@kcvrcekz no mě taky samotný utroš MS neoddálil, ale s tou kombinací s estrogenem to fakt cyklus natáhne

evikj33
19. čer 2012

Ahoj holky vy teda jedete,ja jsem nějak zdechlá z toho horka a taky je mně pořád blivno a dnes mně bolelo i břicho.Nevíte něco o @mia75 Jak dopadl UTZ a jak se jim vede,doufám že je vše ok,taky @vall83 se nam dlouho neozvala,snad už se zabydleli.Jinak všem stimulantkam přeji pěknou urodičku,všem čekatelkam // na testu @kcvrcekz Ty už neplaš a udělej test,a bude jasno 😉 A všem ostatním v mezidobě at to rychle vše uteče a jsou dobré zprávy na dohled. 🙂

marmina
19. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 16.6. OPU (13 vajíček, 2 E zamrazena, 6 E na PK), 20.6. info o vývoji embryí – na zítra jen dobré zprávy! 😵 ET 21.6.
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace 2.IVF (KP), 20.6. UZV – přejeme pěkné folíky 😉 OPU plánována 22.6.

@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI – ať to vyjde touto jednodušší cestou! 😉
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 9.6. stimulace 1.IVF (KP), 19.6. OPU – jaká byla úroda?
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. hormonální příprava na 2.IVF (DP) – a už to jede! 😀
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 18.6. OPU – 16 vajíček - 12 E – to bude dětiček!!! 😵
@radina (Antolská BA) 1.IVF červenec/srpen, 18.6. UZV kvůli cystě
@tulipanek82 (Helios Brno) červen stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9.6., testovat bude 21.6.
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP), UZV 16.7. a 24.8.
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (červenec – DP)
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné - Pronatal), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2.IVF (srpen)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen/září)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2E zamrazena, KET červen (neúspěšný)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, 18.6. výsledky screeningu – vše O.K.!!! Gratulujeme! 😵 😵 😵...zatím stále hospitalizována…
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E),1 mimi, 21.6. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E),1 mimi, 22.6. UZV
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), 14.6. oficiální potvrzení těhu, 28.6. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

marmina
19. čer 2012

@evikj33 novinky o mia máš v mém newsletteru 😀

evikj33
19. čer 2012

@marmina Jj už jsem koukla to je super,jen tak dál. 🙂 Jsi prostě šikula

kcvrcekz
19. čer 2012

No mě utroš taky ms neoddálil. Ale Estrimax je přece na prokrvení tím pádem by to nemuselo cyklus natáhnout. No já tedy mlčím a ve čtvrtek uvidíme. Už jsem to vydržela tak dlouho tak ten den už mě nezabije.

unkarka
19. čer 2012

Holky moje potřebuji radu!Vysledky z imuno už mám a je tam léčba ale ještě čekám na gentiku a nevím jestli nemam volat do Sanusu abych se už pomalu začla léčit nebo počkat na ty další testy.nerada bych neco uspěchala kdyby i na genetice něco našli.

zana21
19. čer 2012

@rox tedy někdy tvoje hláška to je skvost 🙂

zana21
19. čer 2012

@rory_g Díky, zase jsem o něco chytřejší a klidnější 🙂 No, tak to je dobrá zpráva, tak moc přítele neznásilni 🙂

sophie32
19. čer 2012

Caute dievcata!
@kcvrcekz Ako skusena Ti radim...sup ho urobit test a bude jasno 😉

kcvrcekz
19. čer 2012

@sophie32 🙂 tak to mi je jasné🙂

zana21
19. čer 2012

@unkarka Já bych raději počkala, aby se ti to potom nějak nebilo dohromady. Ale mluvím, co se mi zdá, zkušenosti nemám 🙂

marmina
19. čer 2012

@kcvrcekz aha já myslela že estrimax je něco jako estrofem...ale to je fuk, tak vydrž a na čtvrtek jsme napnutééé!
@unkarka no jasně, začni léčit imuno a to ti nenapsali léky přímo na imunologii že musíš volat do CARu?