1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

berunka1975
18. črc 2012

@pawlla takze si to prezila aj ty, ten kto to neprezije, tak nepochopi a nic ziadne reci utechy nepomozu...

pawlla
18. črc 2012

@berunka1975 ano po prvnim IVF jsem v 7tt spontalne potratila musela jsem na revizi no to byl des trvalo mi nez jsem to nejak rozdejchala

malinka_02
18. črc 2012

@martina_81 co vim jsou tam 4 zenska vedouci ta je dobra ale skoro nemluvi rekne podstatny a le jinak nemluvi a na vse se musis vyptat, pak ten dobry doktor mlady usmevavy, vtipny mm se moc libi.. Ty sou ok.Pak tenhle blbec z dneska u toho sem bxla poprve mozna je novy poprve sem o nem slysela minule.A pak holka mlada ktera nam rekla po genetice ze mame jit jeste na dalsi krev ale ze se radsi zepta ty vedouci a na vse se furt chodila ptat ale mm to zvyklalo a chtel pockat pritom ta vedouci ji rekla ze to podchytime lekama v kazdem pripade takze msm na srazlivost stejne anopyrin ale dalsi mesic sme cekali..a vzdy ti reknou den kdy jdes a kdyz tam jdou 2 vybrres si ale dnrs byl jen ten jeden.Jo a na tu holku sem se ptsa na diskudi a pry jedny holce pri ET upustila katetr a musela to pak udelat ta druha..
@bes22 ja uz stimuluji a zafost sme jeste nevyplnili a mam VZP je to formslita, ale neslo to tak rychle.V listopadu sme sli do car prvne a po vdech testech stimuluji teprv ted, meli sme spermiogram pak HP odtamtud me poslali na endokrinologii , kvuli spermiu doporucili ICSI a proto sme museli na genetiku a pak trombofilni mutace a teprv pak ivf
@bes22

malinka_02
18. črc 2012

@herbie to je dost zajimavy ze uz vis i kd. bude odber a ET kdyz to nerekli ani me ze to nejde rict a to uz 6 dni stimuluju..

darazv
18. črc 2012

@mmirunda naší muži asi chapu čím prechadzame pretože podstupujeme ivf my a nie oni,,,oni tak jedine dajú spermie a bodka ale my ten humus myslim hormony berieme a potom to tak vyzerá,,moj ma miluje nie pre postavu ale preto aká som vo vnutri samozrejme ak by som bola jak slonica už by niečo asi povedal ale nerieši dake par kil naviac 😀

pawlla
18. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 25.7. konzultace
@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU - 18.7. (podle UTZ asi 8 vajíček), ET nejpozději v pondělí
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - úroda 8 pěkných vajíček (bližší info jak se maji vajucha ve středu)
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), čeká na MS a vše je připraveno na stimulaci na IVF
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), čeká na MS pak příprava na 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E), KREV 30.7
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :

@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

NOVINKY PROSIM DO IP.

fionna
18. črc 2012

@berunka1975 Já měla samovolný na začátku těhu 1/11a mimoděložní těhu, po kterém mi vzali i druhý vejcovod. Také jsme říkali, že už riskovat nechceme a teď jsem tady 😉

fionna
18. črc 2012

@mmirunda No, tak teď chlap stávkoval, že snad on nepřibere těch 10kilo. Když píšeš, že pícháte tvýmu injekce do břicha

herbie
18. črc 2012

malinka_02 no rekli me ze toho 17 bude odber tak nevim jsem sama zvedava 😉

mmirunda
19. črc 2012

@fionna Aby se nepoto 🙂 No ale já mu to píchám jen jednou týdně, takže to nepřibere. Už to pícháme 4 týdny a nic a hlavně tvýmu mm to píchat určitě nebudou. Podle mě to je jen výmysl CAR, protože jsem chtěla na první pokus jít v červenci a oni mají hodně dovolených a tak si vymysleli toto 😠 😠

mmirunda
19. črc 2012

Jinak krásné dobré ráno holky, konečně nejsem tak šíleně unavená, ale hlásí se solidní PMS 🙄 🙄 tak všem přeji úspěšný den 😉

saraha2
19. črc 2012

dobré ráno!!opět jsem v plné polní 😀 ,tak snad to zase uteče do toho poledne....včera jsem se pustila do brambor..že udělám něco..a nějak se to zvrtlo a vyryla jsem všechny,tak jsem byla kaput a myslela naivně,jak budu dnes spinkat..ale opět před 4hod jsem zas nemohla dospat 😀 blázen úplnej..za chvíli bude manžel volat chocholouška..obloha je bez mráčků,úplné azuro,tak si užívejte sluníčka a pěkné vstávání 😉

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 jak je?nějaké změny??holky tady hodně psaly o bolení bodbřišku první dny po ET,tak proto se pořád vyptávám 😀 😉

danny38
19. črc 2012

@saraha2 Moc držím pěstičky na samé dobré zprávy 😉

ivapo
19. črc 2012

@danny38 ahoj.. Ty jdes kdy na Screening? Já jdu na druhy za 14 dni? A platila si něco ? Já nic v tě nemocnici!!

mmirunda
19. črc 2012

@saraha2 Ahojky, ty jsi teda tryskomyš .-) Neměla by ses náhodou trošku šetřit? 🙄 😉

saraha2
19. črc 2012

@mmirunda 😀 to si povíme,až ty budeš čekat,jak na tom budou tvoji bobánci 😀to nejde nic nedělat ☹ říkali akorát den OPU se šetřit,aby to nekrvácelo,ale pak že už normal... 😉

mmirunda
19. črc 2012

@saraha2 Taky budu nervní jak sáňky v létě, to je jasné, ale ty mě tady budeš bavit 😉 a vykládat jaké to je být těhu 😉

saraha2
19. črc 2012

@mmirunda no..bavit tě budu,to jo..ale jestli těhu,tak to slíbit nemůžu ☹

mmirunda
19. črc 2012

@saraha2 slibovat nemusíš, hlavně když tomu budeš věřit 😉

danny38
19. črc 2012

@ivapo Ahojky, nee, na screening jdu až toho 2.8. a budu platit 500,-

berunka1975
19. črc 2012

@pawlla tak tak ani vo sne by ma nenapadlo ze budem mat taketo problemy mat dieta, deti som mala ked som chcela a teraz si to malinke akosi musime viac zasluzit... inak dobre rano

berunka1975
19. črc 2012

@pawlla takze prve sa zadarilo ale prisla si o male? ja chcem preto tu genetiku aspon si budem ista ze toto sa uz nestane aj ked je to drahe ale dame si to spravit, dalsie sklamanie by bolo uz prilis

pawlla
19. črc 2012

@saraha2 a v kolik budes mit dneska nejake info? Me od rana pekne boli hlava a taky uz od 5ti nespim 😀 jsem zvedava co mi zitra pekneho reknou

berunka1975
19. črc 2012

@fionna niektore baby to prezili vela krat a stale skusaju, v nemocke mi povedali ze tam maju babu co potratila 5x a teraz ide rodit, no pocula som aj o 9 pripadoch, neviem neviem ako by som bola na tom psychicky, povedala som si 3x a dost, tentokrat to jednoducho musi vyjst

pawlla
19. črc 2012

@berunka1975 dobre rano ji prisla jsem o to v 7tt vubec nevim proc. My jsme taky chteli tu genetiku embrya pred vlozenim ale dr nam to nedoporucil ze kdyz jsme zdravi a nemame problem ze je to pro embryjko dalsi riziko ze se to dela hlavne u lidi kteri maji nejaky problem s genetikou

fionna
19. črc 2012

@pawlla
@berunka1975 No já bych tu genetiku taky ráda. Po narození mých dětí se v manželové rodině narodily 3 děti postižené a 2 z toho umřely. Tak bych ráda věděla i proč mívám tendenci potratit (zkracuje se mi čípek).Takže tu genetiku, bych fakt ráda.Klidně si ji zaplatím.

fionna
19. črc 2012

@mmirunda Ahoj, jo tak to vydrží jednou týdně 😀 😀

berunka1975
19. črc 2012

@pawlla no my geneticky problem nemame, to ze to tretie embrio malo ten chromozom 13, to nieje geneticka vada za ktoru moze muz alebo zena ze to ma dedicne, obaja sme zdravi ta 13-tka moze za potraty, to sa stava zdravym parom... keby bol iny zly ktory je dedicny vtedy je geneticky problem, toto je nahoda...
nam to odporucili lebo mam 37 rokov a aby sme sa viac netrapili a necakali

berunka1975
19. črc 2012

@fionna vidis takze toto je riesenie, aj ked je to dost penazi ale aspon mas istotu a nebudes sa bat ze potratis, podla mna to za to stoji