1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
6. zář 2012

@mmirunda Mirunkoooo, to zvládneš 😉 Pokud se budeš cítit nic moc, vzpomeň na nás koníkářky, že na tebe moooc myslíme a mačkáme všechny pěsti 😵

mmirunda
6. zář 2012

@rory_g No tak jestli jednou budou dvojčátka tak už asi další chtít nebudeme a necháme to na přírodě, pokud by nám ještě dítě dopřála normálně, úplně bez šancí to prý není, ale to je zatím předčasné 😉
Viď, by mě museli uspat a roztáhnout je násilím 😀 😀

mmirunda
6. zář 2012

@danny38 Děkuju kočko, budu na Vás myslet. Já vždycky když jdu z CARu tak myslím na to jak Vám musím hne napsat nové info, když na mě tak myslíte, takže zítra to nebude vyjímka 😉

danny38
6. zář 2012

@mmirunda To je děsná představa 😀 Taaak, roztáhněte nožky ... ne neroztáhnu, roztáhněte si svoje 😀

mmirunda
6. zář 2012

@danny38 😀 😀 😀 😀 že jo, byla bych za hvězdu 😀

zandida
6. zář 2012

Ahojky holky, takže dnes jsme byli v CARu no hledali jsme se až jsme se našli miláček spermio nic moc a já výsledky hormonů na 35 let a to mi je o sedm míň...Takže dlouhý protokol píchání injekcí a hlavně to čekání pokud vše půjde tak jak má tak by mi 17.října meli odsávat vajíčka jsem na to zvědavá nevím jestli mám brečet nebo být ráda že se to konečne nekam pohnulo a že šance že to vyjde je přece jen o něco vetší než doteď mám hroznej strach ale samo že pro to udělám vše co půjde.Jaký pocity jste měli ze začátku vy?

mmirunda
6. zář 2012

@zandida Já jsem probulila tři dny a pak se k tomu postavila čelem a smířila jsem se s tím, že jinak to prostě nepůjde a od té doby bojuju. Taky jsem měla dlouhej protokol, zvládla jsem to a zítra už jdu na odběr. neboj se, zvládneš to taky 😉

malinka_02
6. zář 2012

@mmirunda neboj všechno bude dobrý, držím palce.. v kolik jdeš? Já dneska poprvé v práci a masakr.. sem KO a moribundus se mi akorát zhoršuje.. jestli se to do středy nedá dohromady tak nevím..a to jedem na celý víkend pryč na chatu na pečení prasete ..

mmirunda
6. zář 2012

@malinka_02 Zítra jdu na půl devátou, tak si na mě vzpomeň a s moribundusem si zajdi k doktorovi, ty jedna, musíš být zdravá 😉

zandida
6. zář 2012

Věřím
@mmirunda Věřím že to bude OK. jen to čekání musím prostě čas vyplnit něčím jiným aby na to člověk tak šíleně nemyslel. Tobě držím moc pěstičky at se vše povede tak jak má🙂

mmirunda
6. zář 2012

@zandida Děkuju moc, tobě se to taky povede, takže kdy začínáš?

evikj33
6. zář 2012

Holky byla tu dnes Pawlla Snad je po té včerejší bouračce v poho. 😕

pawlla
6. zář 2012

@evikj33 ahojky diky za optani neni mi moc dobre boli me cele bricho ani vlastne poradne nevim kde tak celej den polehavam

martina_81
6. zář 2012

@mmirunda Miru, tak na zítra hodně štěstí a hlavně klid, to dáš. 😉 Budu na Tebe myslet,tak se drž.

mmirunda
6. zář 2012

@martina_81 Děkuju Marti ♥

mmirunda
6. zář 2012

@pawlla Tak odpočívej a kdyby něco, tak šup do nemocnice, ať se na Tebe podívají

pawlla
6. zář 2012

@mmirunda jo jo doufam ale ze nemocnice nebude potreba . A budu na tebe zitra myslet at je vsechno vic nez ok 🙂 Pak jak si odpocines tak dej zitra vedet

chmurkaxy
6. zář 2012

@mmirunda ahoj Miruska, no, nie celkom najlepsie, uz som si myslela, ze mi prestava byvat zle a to akurat neustale tocenie hlavy (asi nizky tlak) prislo namiesto vracania.. no co uz, dufam, ze na tom slovenskom sone 19.9. bude vsetko ok, aj ked ma to taha dat sa ist "skontrolovat" na pohotovost, uz minule sme tu v USA platili 1370 dolarov za to, ze som mala krce a nevydrzala som to bez lekara.. tak sa pokusim setrit manzelove peniaze 🙂)) a ty ako? moc budem na teba mysliet!

mmirunda
6. zář 2012

@chmurkaxy Děkuju moc, taky na Tebe budu myslet, ať je všechno v pořádku 😉

kiwisek
7. zář 2012

@mmirunda taky na tebe myslím, ať je hezká úrodička 😉 a jak se vám zlepšil spermiogram po těch injekcích pregnylu?
já teď tady moc nejsem, tak nemám moc přehled... v práci dělám i práci za 2 kolegyně, kt. propustili, protože firma krachuje 😖 tak nevím co dřív... spousta nezaplacených přesčasů a tak

kive76
7. zář 2012

@mmirunda tak ultrazvuk nic moc...takže zvýšené dávky na 4 ampulky ze 3..,ultrazvuk zase v pondělí a uvidí se co dál...v pondělí to bude 8. den od prvního píchání menopuru....

kive76
7. zář 2012

@mmirunda dnes držím palečky..

kive76
7. zář 2012

@mmirunda no PN asi podle toho jak to máš napsaný od doktorky - jestli můžeš ven jen ráno, nebo v poledne 😀 anebo jestli můžeš celej den někde lítat 😀 tak můžeš jet i do Opavy

kive76
7. zář 2012

@danny38 to je teda představa.....po přečtení tvého příspěvku jsem se pěkně zasmála , to mě teda pobavilo 😀 😀

kive76
7. zář 2012

@zandida ahojky, mě tehdá , když jsme se s přítelem rozhodly mít mimčo, ani ve snu nenapadlo, že budeme muset jít na umělý oplodnění ( bratr má dceru , sestra - dvojče syna normálně ) a já - že u nás to nepůjde..ale na druhou stranu jsem ráda, že i tahle možnost je..jak se dostat k vytouženému miminku....taky si říkám jak to všechno zvládnu, ale nebejt tady všech holek , jak se navzájem podporujem, a radíme co a jak....tak alespon trošičku už něco ohledně toho IVF vím...a říkám si, že když to všechny ženský tady zvládly, tak to taky zvládnu !!!! i ty !!!! taky si průběžně pobrečívávám , proč zrovna já, nebo když si říkám, co mě všechno ještě čeká co je spojené s tím IVF ICSI...ale holky chceme mimčo, mimča tak to přece musíme zvládnout a vydržet !!!!!

evikj33
7. zář 2012

@mmirunda Tak co slepičko,už napapaná s prázdnýma vaječníkama.Doufám že bylo vše Ok,a bříško moc nebolí.Dej si dobrej obídeka pak šlofíka. 😉

evikj33
7. zář 2012

@kive76 Držím pěsti at ta ampule navíc zapracuje a nakonec je pěkná úrodička,nemusí být 20stačí i 6pěkných. 😉

mmirunda
7. zář 2012

@pawlla
@kiwisek
@kive76
@evikj33
@danny38
@rory_g Tak jsem doma, trvalo to o něco déle, jedna paní tam měla mimořádné bolesti, tak lítali okolo ní. Takže zvládla jsem to, narkóza byla v pohodě. Nakonec máme 11 vajíček, zítra mi zavolá embryolog kolik jich bude oplodňvat a kdy bude ET. Mám docela bolesti, dostala jsem kapačku od bolesti a musím odpočívat. Musím měřit břicho, aby nebyl OHSS.Všem děkuji za držení palečů. Spemriogram se o něco zlepšil, ale žádnej zázrak, tak snad něco vyberou

pawlla
7. zář 2012

@mmirunda ahojky tak super zvladla jsi to 11 vajicek to je opravdu moc pekne, a co doma uz se to nejak aspon uklidnilo ?

mmirunda
7. zář 2012

@pawlla Jj uklidnilo, i se na mě usmíval, tak snad asi měl fakt strach. Hlavně tady je teď mamka, tak si ani netroufne být zlej 😉