1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. zář 2012

@malinka_02 taky jsem mela sto chuti ale neresim to uvidim co bude.....

pawlla
10. zář 2012

Holky normalne jsem dneska odpoledne pojala podezreni ( asi jak jsem se vcera s chlapem hadali a on furt ze to neni jiste) ze vlastne vubec tehotna nejsem prsa sice citim hodne a porad citim i podbrisek, ale vzala jsem auto a jela do lekarny a koupila cptest s co nejmensi citlivosti a hned jsem na neho curala 😀 😀 asi zacinam blaznit uz at je ten utz 😀 😀

martina_81
10. zář 2012

@mmirunda Ahooj, tak jsem rychle koukla, jak jsi na tom a jestli jsem četla dobře, tak máš 5 prcků? 😉 a ET vychází na středu? Budu Ti moc držet palečky, ať to dobře dopadne. 🙂
Jinak jsem koukala,jak jste tady hromadně probíraly chlapy. Škoda,že jsem tady nebyla, hned bych si přihodila. 😀 😀 Ale je fajn,když člověk vidí,že nikde to asi není ideální a všude jsou nějaké problémy. Takže si říkám,že jsem na tom ještě dobře. 😉 😉

mmirunda
10. zář 2012

@martina_81 Ahojky MArti, moc děkuju, snad už prcci vydrž do ET ať je i na mrazáček 😉 Jinak chlapi no coment 😀 😀 všude je to stejný, jedna maminka mi dneska napsala, že si myslí, že někde chlapi vyrábějí v sériové výrobě a jen jim dávají jiné karoserie 😀

rory_g
autor
10. zář 2012

@pawlla 😀 kup se digi Clearblue, ten je jistý 😀

martina_81
10. zář 2012

@mmirunda tak to by sedělo. 😀 😀 Na mě se zas sypou ze všech stran mimina,až mám z toho depky. Nevím,jestli jsem Ti psala,že v práci se s těhulema roztrhl pytel, do toho mi včera kámoška,co žije v Německu a ani jsme nevěděli,že je těhotná, poslala fotky,že má měsíční holčičku a dnes mi psala jedna známá,že co je u nás nového a že oni čekají v říjnu mimčo. Opravdu povzbudivé. 😒 a neboj, když to prcci vydrželi doteď,tak do středy vydrží, i na mrazák. 😀 Jen jsem teda čekala,že z takovýho množství folíků budeš mít vajíček jak nas........ a ono ne,to je taky zajímavý,že?

pawlla
10. zář 2012

@rory_g ten jsem delala taky uz pred par dny 😀 Ale ted dobry porad tam jsou //

mmirunda
10. zář 2012

@martina_81 No bude to asi tím, že pravá strana předběhla levou a tak v té levé se asi moc nepunktovalo. Bylo 23 foliků a punktovali jich pouze 13 a bylo 11 vajíček, tak aspoň díky bohu za to. Teď už je mi to fuk. Kolem mě je taky plno mimin, hrůza a tady každým dnem nová a nová těhulka ( jako na MK ), je to mazec. Neboj Marti, uteče to a ty budeš taky brzo těhulka 😉

rory_g
autor
10. zář 2012

@pawlla taky jsem plašila, dělala jsem si test ještě před kontrolou v 7tt...dnes hledám srdíčko přes Angelsounds, ne tedy denně 😀 ale plaším pořád...

martina_81
10. zář 2012

@mmirunda pořád si říkám,že třeba nám ty // vyjdou pod ten vánoční stromek jako dárek. 😉 Zítra mám volat na výsledky genetiky (pěkně nám ten měsíc utekl),tak mám trochu strach. 😒

pawlla
10. zář 2012

@rory_g ten si taky poridim hned jak to pujde, od ktereho tydne je slyset to srdicko? Je to takova nejistota jeste nejde videt brisko nejsou citit pohyby tak clovek nevi co se tam deje 😀

rory_g
autor
10. zář 2012

@pawlla no píšou od 5. měsíce, ale já je cítila ve 13tt a hubeňourky třeba už v 8tt (to jsem ho naštěstí ještě neměla, nemohla jsem tedy hysterčit 😅 )

mmirunda
10. zář 2012

@martina_81 Držím palečky, na výsledky. Dej mi zítra vědět 😉

evikj33
10. zář 2012

@pawlla @rory_g dnes je asi něco vevzduchu já si taky říkám zda jsou prdelky v pořádku,mám pocitže je dnes vubec necítím ☹ Už at je pátek a UTZ at vím načem jsem.Je to strašně divné,břicho velké,ale pohyb dnes žádnej,nebo je jen necítím(jsem celkem hotova vysávala jsem,vytřela,vyžehlila koš pidi prádla a koš našeho prádla,uvařila..) Jinak já četla že ten Angal san se většinou používá od toho 12tt,já jej nemám a už pořizovat nebudu asi bych jen seděla a hledala srdíčka a plašila. 😅

rory_g
autor
10. zář 2012

@evikj33 tyjo já dnes taky pořád uklízela 😀 No to by ses asi zbláznila, ono najít to jedno je docela záhul, natož abys hledala prcky dva 😝 Jak dlouho už cítíš pohyby? Já jsem četla, že ze začátku nemusí kopat denně 😉

pawlla
10. zář 2012

@evikj33
@rory_g tak to abych si ho uz obednala 😀 😀 Ale radeji s tim pockam abych zbytecne pak neplasila necham to az na ten 12 tt, no ja si prave taky dneska rikala ue nic necitim ze je to nejake divne 😀 😀 asi je neco fakt ve vzduchu

pawlla
10. zář 2012

@rory_g
@evikj33 noooo na t jsem nepomyslela co kdyz budou dva jak je tam potom budu hledat nadvakrat 😀 😀 a kdyz jsou dva jsou pohyby citit driv nez u jednoho ?

evikj33
10. zář 2012

@pawla @rory_g Já cítím pohyb od cca 15tt,ale je to 2těhu a tam to prej jde poznat dřív,ale záležína každém.Nejdřív jsem cítila hlavně spodní mimi celkem se vrtělo,pak občas i horní,ale dnes mám pocit že nic 😕 Jinak u dvojek prej to moc cítit nejde protože jsou ruzně natočení a čím jsou větší tím méně místa mají a tak se asi moc nevrní.Akorát občas poránu,ted skoro deně mám pocit jako na škytavku,ale škytnu tak 1x a nic.Jo a mimouši by měli mít okolo 25cm každej(včetně nožiček) a cca 300g.

pawlla
10. zář 2012

@evikj33 teda to tam toho mista moc neni a ono je jedno nahore a jedno dole jo ja myslela ze jsou vedle sebe 😀 moc se v tom nevyznam byla jsem tehu jen s malou....No jsem zvedava jestli jsou fakt dve 🙂

martina_81
10. zář 2012

@mmirunda Díky, určo písnu,neboj. 😉

evikj33
10. zář 2012

@pawlla mužou být ruzně,ale já jsem měla při screningu jedno dole druhé nahoře,je otázka v jaké poloze skončí,ale moc se to nemění akorát se pak otočí hlavou dolu,nebo nahoru.Jinak mohou být i příčně nad sebou,ale to je méně časte,nebo vedle sebe,ale pak se stejně jedno posune víc dolu a druhe kapku nahoru.Skus si najet nějaké obrázky dvojčetného těhu.Já se dívala na těhotenství tyden po týdnu a tam byl kolem 20tt zrovna obrázek dvojek. 😉 😉

danny38
10. zář 2012

@pawlla @mmirunda Tak teď večer mě nasral i ten můj drahouš. Se na mě vytočil, že jsem si dovolila říct, proč si píše s tím svým zmetkem (jeho dcera z 1.manželství), přitom ještě před pár dny na ní furt nadával. Musel kvůli ní ject na Kladno k soudu, protože ten dement je samý průser a její máma dala žádost k soudu o ústavní pěči. Na mě byla věčně drzá a akorát mě psychicky deptala, když u nás bydlela 😠 Navíc tomu hajzlovi všechno projde. Dělá si co chce, máma už jí nechala 2x hledat policajtama, kradla peníze, chodila za školu, no prostě děs 😠 Mám vůči ní dost velkou averzi, v ústavu měla být už dávno.

pawlla
10. zář 2012

@evikj33 jo jo musim to prostudovat poradne 🙂 @danny38 uz tu nebudu cist zadne silene diskuze zase jsem cetla neco o chlapech a uplne mi to pripomelo jaky byl muj ex to ten muj ted je zlatej, a jsem z toho nejaka spatna a zase vulim ze ja se davam do cteni takovych veci

malinka_02
10. zář 2012

@mmirunda já jdu ve středu na ten utz a pokud by ted ket klapnul tak by sem mohli jít příští týden tak pak budem stresovat spolu 😉
@martina_81 moje kamoska o víkendu oznámila ze je těhotná na akci kde byli všichni kamarádi a když šla spát všichni na me soustrastny pohledy a jak se cítím a fakt super ☹

danny38
10. zář 2012

@pawlla Jejda, to mě mrzí, nechtěla jsem ☹

pawlla
10. zář 2012

@danny38 aleee ne to je v poho jen jsem tu na mk zase cetla co jsem nemela ja taky musim byt vsude 😀 😀

ivapo
10. zář 2012

@danny38 ňo nemáš to jednoduché.. Nesla si včera okolo13 tě po silnici v Roudnem? Jela jsem do Plava ke tchyni na oběd.. Manzel tam jel s dcerou na kolech...zitra jdu na ten velky ultrazvuk ráno po 10 tě tak se těším na televizi 😉

ivapo
10. zář 2012

Já jsem si ten angel sound malem taky koupila.. Ale pak jsem to vzdala...

malinka_02
10. zář 2012

@pawlla Pavli jak si to měla s ketem?Ty si měla estrimax a pak si chodila na utz-který dny?A čekali až ti samovolně naprostou foliky? Já minule byla bez niceho,sliznice pekna a 11den utz foliky měli 14mm tak mi řekli ze mám přijít 13dc a to uz bylo pozdě,tak bych nerada aby se to třeba 5xopakovalo.Tak me zajímá jestli se to dá nějak lékařka usměrnit. Oni u me v caru se snazi aby to bylo přírodní proto ani ten estrimax ale nechci zase ket fůra odkládat.. Me měli počkat na ovulaci (cca folik 20) pak mi chtěli píchnout ovitrelle ale aby to zase stihli než praskne..

A vy ostatní holky jak se to měli? Nějak vám u ketu ovulaci řídili nebo jak? Děkuju..

danny38
11. zář 2012

@pawlla To znám, taky čtu věci které bych neměla 😉
@ivapo Ne ne Ivuš, já byla v práci, mám odpolko 🙂 Držím moooc pěsti na velký UTZ, pak napiš info 😉 Kdo ti bude dělat UTZ, tvůj gyn. nebo na genetice?