1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
11. zář 2012

Holky kdyby ste me videli..piju kontryhel uz 2 hrnek, piju grepovy dzus a ted si jdu oloupat grep minule byla sliznice krasna a zase folik praskl..

wifina
11. zář 2012

@mmirunda ty si aspoň zdravá, že? My sme mali hodne ťažkého typu, len pár kusíčkov, na poslednom kontrolnom spmg nám to vyskočilo o dosťe viac, ale to bol jeden odber, teraz som dúfala v ďalší odber, aby sme vedeli čo a ako, ale ten sa nekonal, stále to bolo hlboko pod hodnoty na IUI, ale chceli sme to aspoň skúsiť...IUI sa však nakoná 😢

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda tak jasne ze tam nepojedu uz s prasklou vodou 😀 Ale chtela bych tam byt uz nejakej cas pred porodem v brne abych to pak stihala 😀 😀

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla Kdybych měla větší byt tak tě ubytuju, leda že by sis lehla k nám do postele 🙂 Mezi mě a Martina 😀 😀

mmirunda
11. zář 2012

@wifina Ano asi no .... ale nehaž flintu do žita a nebuď smutná. Musíš bojovat kočko 😉

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda to je doby ja e budu chodit navstevovat 😀 ale na noc se radeji nezdrzim .... Vyberu nejakej hotylek a budu pekne relaxovat

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla No ty si žiješ, ale na kafíčko chodit můžeme 😉

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda no na kafickone ale na dortik urcite joooo 😀

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla Tak na dortík, taky kafe nepiju 😀

mmirunda
11. zář 2012

Musím letět do sboru, takže páááááá

evikj33
11. zář 2012

ženský vas dočítat je horor a to tu nejsem chvilku 😅 @mmirunda tak kyprejch je nás spousta a já ted nosím těhu legíny a těhu tepláky z Lidla a jsou super a stalo to vše 270kč a stačila mně (44-46),je to dost pružné,mám i těhu džíny s bazárku,ale vzala jsem nějak větší,ale určo ještě dorostu 😀 Víc asi kupovat nebudu.nějaké haleny volnější ještě mám a pak mám těhu pasy s Lidlu za 99kc/2ks Tak to dám přes břiško a zakriju kde bude něco scházet.

ivapo
11. zář 2012

@danny38 ahoj.. Ultrazvuk byl tedasup šup.. Jsem docela sklamana.. Malou jsem viděla v rychlosti.. Dve fotky udělala .. Vše o.k ..... A nshle 😅 😀 😢

ivapo
11. zář 2012

@mmirunda paráda....tak at uz je zitra viď? 🙂

evikj33
11. zář 2012

@pawlla Tak já budu rodit asi v Porubě pokud to bude před 36tt,pač tam je neonatologie a pokud se překlepem přes 36tt,tak váhám mezi Opavou a Krnovem,malého jsem rodila v Krnově a bylo tam vše Ok a všichni moc příjemní,ale ted to mám do Krnova přez 25km a do Opavy 6,takže nevím,ale na Opavu moc pěkného slyšet není i když je tam od Května novej šef a navíc spolužák mého dr.s Car(kdyby byl alespon z 1/2 jako Macháč šla bych rodit všema deseti,ale nic takového jsem zatím neslyšela) ☹ Navíc to bude v zimě a manža je prosinec leden skoro denně v práci a taky jezdí po zájezdech,takže nemusí být ani doma 😖 To bude ještě oříšek.

pawlla
11. zář 2012

@evikj33 ja se dost bojim ja jsem z ostravy a desne tady tomu neverim, no manza je pryc pres tejd porad a kdo vi jak to bude kdyz budu pred porodem to tu nemusi byt vubec. Tak bych radeji to brno. Malou jsem rodila v praze v motole to jsme bydleli asi 5 mi ut oesky od motola tak to byla pohoda ted mam strach jsem ru sama kdyby se mi neco stalo tak nevim jeste ze tu mam aspon brachu

pawlla
11. zář 2012

@evikj33 ale kdybych to nejak nestihla nebo by to bylo driv a necekane tal bych jela do poruby pac jinak to mam daleko a taky jsem moc dobrejch referenci neslysela ta poruba jeste jde ale jen kdby nahodou

danny38
11. zář 2012

@ivapo Ty brďo, tak to se divím 😨 Bych řekla, že to v nemocnici flákaji. Mě to budou dělat na genetice. Někde jsem četla, že si braly holky dvd a zadarmo jim ten UTZ nahráli, tak to taky zkusím. Jinak jsem dneska ráda, že jsem z práce doma, objevil se mi nějaký zánět dásně a je to dost nepříjemné. Koupila jsem si roztok na dásně, tak snad to pomůže 😒

malinka_02
11. zář 2012

@pawlla ty jo ty si dobra cestovatelka a odkud ste, kde mate rodinu?

Uz mam nervy..zitra na me myslete v 11.30..

pawlla
11. zář 2012

@malinka_02 ja jsem puvodem z polska mame tam rodinu a bydlime v ostrave ( to neni do PL tak daleko takze muzu rodinu vidat ) ale bydlela jsem par let s ex v praze a v nemecku pracoval tam ... Ale jsem rada ze jsem zase tady vyrostla jsem napul v polsku a napul v ostrave tak se tady citim doma

ivapo
11. zář 2012

@danny38 to teda flakaji.... 😒

ivapo
11. zář 2012

@danny38 tak poradne Klokánku.. A co ještě nejaky byli kovy čaj kloktat..?

malinka_02
11. zář 2012

@pawlla to je husty..

My sme doma z vecere..mame 3 vyroci svatby. Pred rokem sem si prala dat manzelovi tehotensky test a v zivote by me nenapadlo ze ani letos nebude furt pozitivni..

danny38
11. zář 2012

@ivapo Zkusím heřmánek, snad to do konce týdne přejde 😒

danny38
12. zář 2012

@mmirunda Kočičko, na dnešek tfuj, tfuj, tfuj 😉 myslím na tebe a držím pěsti tobě i mimískům 😵

kive76
12. zář 2012

@mmirunda též na dnešek tfuj tfuj tfuj pro štěstí, držím palečky 🙂 🙂 🙂

evikj33
12. zář 2012

@mmirunda Tak zpěvačko dnes hezky poslouchej dr.ne abys nechtěla roztáhnout nožky 😎 A potom dopřej prdelkám něco dobrého na zub a šup do pelíšku,alespon na ten den,dva.Držíme pěsti a Tfuj Tfuj Tfuj 😉

ivapo
12. zář 2012

@mmirunda drž se drž se..... A mimi kam přeji hezke hnizdení 😉

kive76
12. zář 2012

@mmirunda ahojky, zdravím jak se cítíš? už máš po výkonu? koukám, že jsi aktivní

pawlla
12. zář 2012

@mmirunda ahojky tak co jake to dneska bylo.... Uz mas urcite mimisky v brisku 🙂

danny38
12. zář 2012

@mmirunda Pořád na tebe myslím kočko a jsem netrpělivá na info 😉