1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
12. zář 2012

@mmirunda
@malinka_02
@ivapo
@evikj33
@martina_81
@pawlla
@rory_g Děvčatááááá, tak stal se zázrak 🙂) . Schválili nás a tak budeme čekat na adopčátko 🙂) 😉

marcelinka80
12. zář 2012

@malinka_02 no ja idem na to prvy krat neviem ako je to u nas presne s poistovnou ale polovicu nam preplaca prve tri pokusy a potom uz nic takze myslim ze je jedno ci si dam dve alebo jedno vlozit ale mozno nam to presne este vysvetli embryolozka ked pojdeme na kontrolu tesne pred odobratim vajicok ale mam uz dost rokov a nechce sa mi to absolvovat este raz ak by sa uchytilo aspon jedno tak aspon nieco ale ak si dam jedno moze odist a pojdem na to opat o tri mesiace tak co skusime dve a uvidime ci sa na nas usmeje stastie 🙂 zatial som optimista kedze ja som ok

danny38
12. zář 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 Tak to jsem nečekala, ale v podstatě to tak je 😀 A abych nezapomněla, každý den ti budu posílat velmi mnoho těhu bacilů, ať se pěkně nakazíš 😀 Takže připrav se, posíláááám prrrrrrssssssk 😵

rory_g
autor
12. zář 2012

@fionna super zpráva moc blahopřeju 😵 😵

evikj33
12. zář 2012

@fionna Gratuluju,v dnešní birokracii je to malej zázrak 😉 At dlouho nečekáte a máte doma brzo veselo 😉

danny38
12. zář 2012

@fionna I já se přidávám ke gratulaci 😵

mmirunda
12. zář 2012

@fionna Moc moc moc gratuluju 🙂 Dneska je prostě šťastnej den 😉

mmirunda
12. zář 2012

@danny38 Jsem to schytala do oka 😠 😀 Ale neva, prksej dál 😉

danny38
12. zář 2012

@mmirunda Do prvního testu budeš poprskaná od hlavy až k patě 😀

pawlla
12. zář 2012

Holky ja vubec nevim co se semnou deje cely den bud brecim nebo spim .... Jeste k tomu jsem si poustela na netu par dilu zazraku zivota to jsem nedala uz vubec jsem to musela vypnout 😀 Bulim ale nevim proc, jeste dneska se kamoska chlubila ze je tehotna tak jse akorat poprala ale radeji jsem o sobe nic nerikala ale rada bych to uz nekomu rekla jeste ze vas tady mam 🙂

danny38
12. zář 2012

@pawlla Pavli, tyhle stavy jsou naprosto normální, mě stačí málo, když vidím lehce dojemnou scénu v televizi, okamžitě mám plný oči 😀

pawlla
12. zář 2012

@danny38 no ja takove pocity moc neznam ani u prvniho tehu jsem to nemela ale ted fakt kazdou chvili brecim 😀 A dneska rano jsem mela co delat abych rozdychala nevolnosti zaludek jsem mela fakt jak na vode 😀

danny38
12. zář 2012

@pawlla Tak nevolnosti mě naštěstí minuly 🙂 Ale cíťa teda teď jsem, to je fakt 😀 Já ti ani nevím jestli jsem u dětí měla tyhle stavy, ale je možné že ano 🙂

saraha2
12. zář 2012

@mmirunda moc na tebe pořád musím myslet!!!!!!!!!!!!pevně věřím,že to vyjde a už se těším,jak se budeme potkávat s pupíkama a pak s kočárkama!!!! 😉

saraha2
12. zář 2012

jinak samozřejmě všechny moc,moc zdravím a těhulkám gratuluju!!já se na vás nevyprdla,protože jsem těhu,ale nějak toho bylo moc ☹ už ustaly i bolesti v podbřišku jako na MS,tak ještě dobrat jedno a půl balení utroše a snad to bude zase lepší..spala bych a spala...termín porodu máme 9.4 😉 a na ten screening jdu 1.10.i s manželem teda 😉

saraha2
12. zář 2012

@pawlla já jsem před chvílí obrečela romanťák 😀 😀 a s tím spaním to mám taky..vždy se snažím udělat,co je potřeba a musím zalehnout..snad to přejde,jak doberu utrogestan..doufám!kosmetička mě na nevolnosti poradila zmrzlinu!!prý jí to poradil doktor!!já teda nevolnosti neměla naštěstí...

mmirunda
12. zář 2012

@saraha2 Děkuju Beruško, konečně tě tady vidím, ani nevíš jak jsem ráda 😉

saraha2
12. zář 2012

@mmirunda ale i když tu nejsem,tak na vás moooc myslím!!!!!!!!!!!!!!za chvíli přijde manžel,.tak jdu chystat papu a chodím spát se slépkama-před 20hod už ležím 😀 ,takže se ukážu zítra!! 😉 hledám,jak je na tom pawla-kolik má miminek a nemůžu to nikde najít,takže zítra mě čeká dočítání......

pawlla
12. zář 2012

@saraha2 a v kolikatam uz jsi tydnu? Ja taky nemela nevolnosti az posledni dva dny je mi blbe dokud neco maleho nesnim a jen spim ale to je tim gelem co beru je to jako utros a to budu brat do 12 tt . Tak pak budes mit dalsi fotecku z utz co 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@saraha2 To jsem ráda, hlavně jsme o Tebe měly strach víš? A ty jsi sice měla moje číslo, ale svoje si mi nedala, tak jsem ti ani nemohla napsat 😉

saraha2
12. zář 2012

@pawlla v pondělí jsem byla u dr. a mám napsaný 9+6..fotečku jsem nebrala,že vezmu až z toho screeningu 😉 a co ty s fotečkou????

saraha2
12. zář 2012

tak jdu chystat papu a pak sem sedne manžel a budu mít po ptákách..ale zítra to napravím!!! 😉

pawlla
12. zář 2012

@saraha2 no ja mam utz az 20.9 takze potom h ed bude fotecka teda doufam ze jo

radina
12. zář 2012

Ahojte, ako vam dosla mrcha , teda ta druha po neuspesnom ivf? mozem to mat stale zblbnute z hormonov?
Mrcha po ivf mi trvala 10 dni, a tato druha zatial nechodi, ani prsia ma nebolia 😖

darazv
12. zář 2012

@radina ahoj ja som mala meškanie 17 dni musela som na vyvolavačku 😉 je to normalne z toho svinstva co mame v tele 😠

malinka_02
12. zář 2012

@fionna to je husty!!! Tak drzim palce !!! A kdy?
@marcelinka80 v cr kdyz das pri prvnich pokusech 1 tak mas 4 tak proto sem pri ivf dala jen 1.. a nikdo tu nejsme nejmladsi..
@danny38 me taky!!!😉

malinka_02
12. zář 2012

@saraha2 jee ahojky!

malinka_02
12. zář 2012

Holky mam dotaz kontrolni.Je to tak ze kdyz u prvnich dvou ET dam jen 1 embryo tak mam 4 pokusy, ale KET se do toho nepocita takze tam muzu dat 2 ze jo?

tamaris
12. zář 2012

@pawlla Ja som sa rozplakala aj pri citani clankov v casopise Nota Bene... 🙂 No psycho. Ale uz je dobre 🙂

darazv
12. zář 2012

@malinka_02 ano je to iba pri ET pri ket to je jedno 😉