1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

gammaray
22. zář 2012

@mmirunda ahoj.žádný strachy,dvojky jsou super 😉 😉

saraha2
22. zář 2012

@rory_g jj,12tt..ale na netu je trimestrální kalendář a tam jsem vyčetla,že druhý trimestr začíná až 13+3..z těch počtů jsem magor 😀

petrakoptikova
22. zář 2012

ahojky holky.ráda by jsem se zeptala?????je to 3 dny co jsem byla na umělém oplodnění.a tak za dva dny mi začalo pobolívat v podbříšku...měl to taky někdo ??????předem moc děkuji za odpověd.jinak přeji krásný den 🙂 🙂

evikj33
22. zář 2012

@mmirunda Nešmikne tě,však už to budeš vědě a dr.ti to jen potvrdí 😀

evikj33
22. zář 2012

@saraha2 Klíd,ja to taky netušila a věšela jsem ven odušu i koš s prádlem jsem tahala sama a tahám v podstatě doted.Mimis už je pěkně zakouslej.Nám dr.zatím ani sexovat nezakázal,ale frekvence už je samo menší než dřív 😀

evikj33
22. zář 2012

@malinka_02 Ty už založ testík na poličku a odpočívej,zítra bude čerstvej,tak nám hned hod info a nanoc moc nebumbej,at není moč naředěná. Jinak všem čekatelkam Tfuj Tfuj Tfuj,Miruš ty už né at se miminka ještě nenamnoží,tobě už stačilo 😉

rory_g
autor
22. zář 2012

@saraha2 jj, oni to počítají nějak podle MS, taky to pořádně nechápu 😀 Ale mám to v albíčku, haha

melisska
22. zář 2012

@petrakoptikova to je dobre znamenie 😉 nieco sa v brusku deje 🙂

petrakoptikova
22. zář 2012

hlavně aby to bylo to co si moc už dlouho přejeme...a děkuji za odpověd 🙂

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda to me taky 😲 Byli sme se projit po kampe a stare Praze na hodku a pul a ted me boli pekn bricho ☹

malinka_02
22. zář 2012

@petrakoptikova me zaclo bolet druhy den a zatim to vypada ze to dopadlo ale minule me bolelo a nedopadlo to takze to nic neznamena..
@evikj33 my se byli projit.. A zitra budu hned testit!

mmirunda
23. zář 2012

Dobré ráno babulky, tak já dneska nevím, zdá se mi, že testík nezesíli, že je spíš slabší ( viz album ) ta mám docela strach ☹

malinka_02
23. zář 2012

Ahoj holky tak lezim v posteli a zase sem skoro celou noc nespala..asi ze strachu aby tam rano ty // byly a nebyl to ovitrelle Tak sem hrozneunavena. A normalne se bojim jit testovat..tak jeste chvili polezim naberu odvahuba pujdu..

evikj33
23. zář 2012

@mmirunda Holka umej si ty oči pořádně je odost silnější než včera,tak se hod do klidu,nebo dostaneš na holou 😠 A at přestaneš plašit skoč si někde zítra na krev a budeš hned vědět,podle Hcg zda jsou dvě 🙂 Dej dobříška dobrou snídanku a povaluj se s bublinkama.

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda kdepak carka je krasna!!! 😉 A hcg stoupa obden tak muze byt takto a ono staci i vic vypit!!! Ale farkt sou krasne a vse je v poradku!!!

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 Neboj se kočko, a běž počůrat papírek ...

evikj33
23. zář 2012

Jinak hezké ráno všem 🙂 @malinka_02 Tak Tfuj Tfuj Tfuj at máš štastnou ruku 🙂

malinka_02
23. zář 2012

@evikj33 to se pozna takhle podle hcg? Ja ani nevim jak ma hcg rust..

mmirunda
23. zář 2012

@evikj33 No je fakt, že jsem se dneska ještě neumývala 🙂 Možná si nakonec na tu krev zajdu, nebo nevím, uvidím zítra. Dneska nebude žádné válení, mám koncert se sborem, takže před dvanáctou vyrážím a zábava na celé odpoledne, jak přijedu, tak budu asi k.o.

evikj33
23. zář 2012

@malink_02 Většinou jo,je na to tabulka,někde pár stránek zpět házel někdo odkaz na hodnoty hcg.Není to 100%ale dost to napoví. 🙂

malinka_02
23. zář 2012

Tak je 3 minuty po limitu a carka nikde proste snehobilo..asi to fakt bylo z toho ovitrelle.. To prece neni mozny ze mam takovou smulu?? A ja to rekla manzelovi i mamce!!
@mmirunda Miru mas cark v limitu???

marmina
23. zář 2012

Ahoj sluníčka moje, nakoukla jsem a co to vidím, tady se to nějak všechno oplodnilo 😀 Mám z Vás holky radost!!! Všem tak hromadně G R A T U L U J I !!!♥´¯`*•.¸¸♥ღ

Asi se pomalu začínám srovnávat, po 68 dnech jsem to bez hormonální podpory dostala 🙂 Necháváme tomu volný průběh, oplodnění zatím odsouváme do neznáma. Psychicky se mi dost ulevilo, ale je to tím, že přeci jen jednoho cipíska doma máme a ten nám přináší radosti i starosti. Na konci února mi končí rodičovská, tak jsem úplně ponořená do příprav na nový život "podnikatelky" 😉 Přiznám se, že se mi po roce podařilo myslet na něco jinýho než na mimi.

Všem posílám velké pohlazení, hlavně těhulkám! Snažilkám přeji hodně sil a brzy tečku v bříšku! 😵 😵 😵

evikj33
23. zář 2012

@marmina Ahojky tulačko,to je paráda že se srovnávaj MC a taky gratuluji k pozvolnému přechodu do prac.procesu a přeji jen samé uspěchy 😉 nejen v práci 🙂 Včem budeš podnikat-pokud to není tajemství 😕

evikj33
23. zář 2012

@malinka_02 Záleží jak moc ho namočíš,skus počkat zase jak zaschne a porovnat a kdyžtak testni za dva dny znova,tam už by měl být větší rozdíl 😉 Ještě nastahuj kalhoty-brod je daleko

marmina
23. zář 2012

@evikj33 díky moc! velký tajem to není 😀 Pohybuji se se ségrou od začátku mateřské ve oblasti módy (nejen svatební). Máme svoje stránky a jsme taky asi rok na fler pod přezdívkou Debonaire 🙂

evikj33
23. zář 2012

@marmina No tak to je super Kreativní práce-která navíc určo baví 🙂 Mohu jen tiše závidět.

malinka_02
23. zář 2012

@evikj33 prave je to blbe no.. Po 8minutaxh duch alempodle me znacne slabsi nez vcera, dneska sem 10den kdyz nepocitam den kddy mi ten ovitrelle pichli a to bylo dopoledne.je to hrozny zklamani.. Duch tam je ale proste neda se to prave porovnat ten zasxhly je vyraznejsi..

marmina
23. zář 2012

@malinka_02 ještě tomu dej čas! nic není ztraceno! každý test se může chovat trochu jinak (i od stejné firmy)

danny38
23. zář 2012

@marmina Ahojky marminko 😵 Vždycky, když se tady ukážeš, tak mě to strašně moc potěší 🙂 Jsem ráda, že jsi se dala do kupy a že jste celá rodinka v pořádku 🙂 Je fajn, že se budeš pracovně pohybovat v oblasti módy a věřím, že tě to i baví 🙂 I já posílám pohlazení tobě i tvé rodině, ať se vám všem moc daří a hlavně důležité je zdravíčko, opatrujte se 😵

malinka_02
23. zář 2012

@marmina dekuju moc ..zdravim te sme radi ze si za nama zavitala a ze se mas hlavne dobre,promin ja se omlouvam ale sem tak mimo ze dnes ti asi nenapisu nic pekneho..