1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
24. říj 2012

@saurer ničeho se neboj a hlavně se ptej,čemu nebudeš rozumět!!!!tfuj,tfu,pak napiš zážitky 😉

saraha2
24. říj 2012

@adriene http://jasanek.webpark.cz/plzak.html-vyzkoušej to,jo??pro zajímavost 😉
@evikj33 a ty taky 😉 šup,šup

saurer
24. říj 2012

@saraha2 děkuju za podporu, hned poreferuju 🙂

gyty
24. říj 2012

Ahoj holky, diky vsem za zpravicky...Prvni ultrazvuk je v pondeli...nemuzu se dockat! Jestli je jeden, nebo dva...porad se bojim, aby to bylo v poradku.
Jen jedna vec, ste tu nekdo kdo by mel Crinone gel? Krome neprijemnyho hrudkovani gelu, ktery je od zacatku....se zacalo objevovat v hrudkach neco tmavyho...Vytok krome toho zadny nemam...Mate s tim nekdo zkusenost? Ja nemuzu agolutin - mela sem na nej alergickou reakci tak mam Crinone gel. Diky za postrehy!

evikj33
24. říj 2012

@danny38 Ne žadnej čajík,jen glukoza s příchutí citronu-alespon jsem tak pochopila sestru 😕 ,ale uvařím si hořkej těhu čaj sebou at se pak mužu napít něčeho nesladkého(jsem zvažoval i birel,ale nemusel by sednout 😀 )

evikj33
24. říj 2012

@saraha2 Umně to asi nejde,nějak se to nezobrazuje. @sauer Taky držíme pěsti at ti Car sedí a máš knim duvěru-to je základ úspěchu 😉 @gyty Myslím že něco takového měla jen @pawlla

saraha2
24. říj 2012

@evikj33 potvora ☹ proč to nejde?

saraha2
24. říj 2012

@gyty já měla utrogestan,takže bohužel neporadím ☹

danny38
24. říj 2012

@evikj33 No, takovej Birel by nebyl špatnej, akorát po ránu by fakt nemusel sednout 😀 tak pokud to bude s příchutí citronu, tak snad to nebude tak hrozné. Nechápu, že všude doporučují něco jiného. U nás úplně v pohodě do čaje a klidně jsem v něm mohla mít vymačkaný citron, ten jsem si ovšem zapomněla koupit 😀

adriene
24. říj 2012

@saraha2 A zadávala jsi tam den početí nebo den poslední MS?

evikj33
24. říj 2012

@danny38 Tak pak moc nechápu jak to mužou hodnotit podle stejnejch tabulek-hlavně někde píšou že se nemá moc chodit spíš jen sedět at je co nejm.zátěž a někde holky psaly že se procházely v parčíku u nemocky.Když je to tak duležité mělo by to být všude stejné 😖 V pekárně si koupím slaninovej rohlík + ten hořkej těhu čaj snad to pak pomuže 😎

malinka_02
24. říj 2012

@kive76 manzel selen zinek a ecko jedl ale vysledky pak byli jeste horsi tak to zahodil,ted sem ho presvedcila a ji to znovu a za mesic jdeme na spermiogram na imunologii ttak sem zvedava,jestli tomlepsi nebude tak uz je jist urcite nebude 😀
@evikj33 no ono se nema cvicit ze zacatku kvuli tehotenstvi tak sem si rikala ze po transferu bych vzdy do testu necvicila.

danny38
24. říj 2012

@evikj33 No chodit se právě nemá z důvodu toho, že tím vlastně ten cukr spaluješ, tím tomu tělu pomáháš. A oni musí zjistit jestli je tělo samo o sobě schopné ten cukr odbourávat bez pomoci. Já taky dřepěla v čekárně na zadku 😀

ivapo
24. říj 2012

@evikj33 taky jsem měla sebou černý 😉 😝 😕 😅 🙂 čaj s citronem.. Pak jsem to zapila a hotovo

ivapo
24. říj 2012

@danny38 já take.....co v práci? Porád tě s.. E?

kive76
24. říj 2012

@malinka_02 no můj přítel má spermie taky nic moc...ale nám poprvé dělali IVF ICSI takže vybrali tu nejlepší spermii, ale bohužel neoplozeno..

malinka_02
24. říj 2012

@kive76 my mame jen 2%dobrych spermii tak sme take meli icsi nastesti se oplodnilo vsech 6 ale jedno to brzo vzdalo,ale nechytlo se zatim zadny 😒

malinka_02
24. říj 2012

Holky tak s tou Mojzisovkou nevim 😀 Krasne sem si dnes nasla kde to rehabilitacni u nas delaj a delala sem ty cviky,mam zasebou 2serie ze 3 a trvalo to hodinu!! No jako hodinu a pul denne to teda vidim zle 😠 ☹

zelvik
24. říj 2012

@malinka_02 Jsem ti to říkala 😉 ale jestli vydržíš, tak máš můj obdiv. A to se ty cviky nějak postupně nabalujou, takže za 14 dní bys tím cvičením strávila půl dne...

rory_g
autor
24. říj 2012

@malinka_02 já ji cvičila doma a na záda mi to úúúžasně pomohlo 😵 Na otěhotnění všude radí chodit cvičit ke školeným sestrám, umí "napravit" kostrč a prý je to hoodně úspěšné 😉

zelvik
24. říj 2012

@evikj33 Ne ne, já se na údaje v průkajdě neptala, na to mám ještě móře času, ale i tak fajn, že jsi to sem písla.
No a s tím rumem by mě to taky asi nadzvedlo, já ho ani nebudu kupovat do vánočního pečení. Nestojí to za to, hnus jeden fialovej, kdovíco bych dotáhla domů 😒
@saurer To víš že držíme palce a pak podej hlášení.
@kive76 Ahojda, taky v pátek podej hlášení, ať jsme v obraze. A držím palce, aby tam cysta nebyla a mohla jsi pěkně začít.

pawlla
24. říj 2012

Pekny vecer holky, tak jsem z dnesniho dne vzhuru max 4 hodky zbytek jsem prospala no citim se jak prejeta vlakem a hodne se mi dnes zveda zaludek. Jen snad dobra zprava je ze v patech bych mela vysadit uz konecne vsechny leky pokud bude utz ok no jsem zvedava jak to dopadne

zelvik
24. říj 2012

@pawlla Hezký večer i tobě. A víš že je možná lepší, že toho většinu zaspíš, aspoň nad tím vším tak nepřemýšlíš a uteče ti to do pátku rychleji.

jahodarka
24. říj 2012

ahoj holky, já jsem nějaká divná, včera večer děsný návaly, dneska večer pro změnu zimnice, teď po dvou hodinách klepání se zase návaly horka, pocení, teplotu nemám, nastydlá nejsem, nemám pocit, že by na mě něco lezlo, včera i dnes večer mě bolí hlava jak prase. co myslíte, nemohlo by se mi přece jen ubydlovat miminečko?

adriene
25. říj 2012

@jahodarka Tezko rict, zda je to miminko ci hormonalni zmeny po tech hormonech... zkus test za dva dny, pokud to vydrzis 😉

adriene
25. říj 2012

Dobre rano vsem 🙂 Ja za chvili bezim na dalsi velky UZ, aby se koukli, zda jsiu deti OK a pak hned do prenatalni poradny. Tak se tu mejte holky krasne, ja az pozdeji 😉

danny38
25. říj 2012

@adriene Tak ať je vše v nejlepším pořádku 😉

mmirunda
25. říj 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET , kvůli sliznici posun na listopad/12
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 24.9.genetika ( schválená adopce - super ♥ ), pokud budou sourozenci, do IVF nepůjde, jinak nechají vložit 1E - MAJÍ LUCINKU ♥♥♥ je nádherná
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E), 1.10 krev - bohužel negativní, KO 15.10. - bohužel není dominantní folikul, pravděpodobnost nasazení hormonů - NEVZDÁVEJ TO!!! ♥♥♥♥
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, ale nevzdávej to a bojuj dál, držíme ti palečky ♥♥♥
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), 2.10.krev - POZITIVNÍ - tak co už tě mám šoupnout dolů? Jinak KO v pořádku, další KO 25.10. - držíme palečky a těšíme se na fotečku ♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla - beruško, jsme s Tebou a posíláme mnoho sil ♥♥♥♥, nevzdá se a bojuje dál
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) držíme palečky beruško ♥♥♥ a těšíme se na dvě // - Tak co?? jak to vypadá?

Šťastné ťěhulky :
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!! - dneska KO - tak ať je vše o.k.
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, KO 29.10.
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, - jakpak ty se máš??
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - Držíme palečky, aby bylo miminko v pořádku ♥♥♥
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening, negativní a vypadá to, že tam je lulínek ♥♥♥♥, screening negativní ♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. test na cukrovku má za sebou
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, KO 30.10. + cukr
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥
19. říj v 17:33 • čeká miminko, termín má v červnu 2013 (9. tt) • Odpověz • • Pošli IP •

mmirunda
25. říj 2012

Krásné dobré ráno holky, doma už je větší klid, tak i nálada na tabulku byla. Jen mi moc nepíšete do IP novinky a já to nestíhám pochytávat, tak kdyby tam měl někdo blbost, tak se omlouvám 😖 Jinak já mám dneska slavný den. Ráno jsem polkla poslední tabletku Utroše a od zítřka už jen acidum folicum 😵 Paráda

ivapo
25. říj 2012

@mmirunda Supér !!!!!!!!!