1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
6. lis 2012

@rory_g
@mmirunda já mám plet jak miminko.. Krome vrásek teda... A v prvnim tehotenstvi jsem měla take plet výstavní... A obe holcicky! 😉

malinka_02
6. lis 2012

@mmirunda no jednou to snad vyjit musi tak doufam ze ted!
@evikj33 dekuju moc 😵
@pupidu dekuju 😉

malinka_02
6. lis 2012

Tak embryjko se rozmrazilo a ceka na nas krasna blastocysticka 😵 😵 A tak si pro nej jedem na 11.30 😨

rory_g
autor
6. lis 2012

@mmirunda u byli všichni přesvědčení taky o holce, i já jsem se k ní přikláněla a pak jsem byla v šoku, když jsem viděla kluka jako buka 😀 Ale už se na něj moc těším na prdelku 😵
@ivapo ségra to měla taky tak, u holky jí to děsně slušelo a u kluka byla fakt hnusná 😅 😀

rory_g
autor
6. lis 2012

@malinka_02 supééééér, tfuj tfuj plivu těhubacily pro štěstí, ať se konečně miminko povede 😵

mmirunda
6. lis 2012

@malinka_02 No vidíš to, tak tfuuuj tfuuuj, moc na tebe myslím

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda Myslíš, že už na tom 1.screeningu by mohli poznat pohlaví?

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu no jasnačka, aspoň tady u nás je prý dr. strašně šikovnej, tak já doufám, že to půjde vidět 😉

zelvik
6. lis 2012

@mmirunda Ahojky, jéééé, "ocásek" mě bolel v pátek taky🙂

mmirunda
6. lis 2012

@zelvik taky tomu říkám ocásek 😀 😀 ale mě bolí pořád ☹

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda no já jdu taky na to Veveří, tak budu doufat, že se prcek dobře natočí 😀 Jen teda nevím, k jakýmu doktorovi jdu, to sestřička po telefonu neříkala

zelvik
6. lis 2012

@malinka_02 Jééé, tak ta je jasná a čeká jen na to aby se zavrtala a rostla!!!!

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu No vida, ty jsi taky z Brna? Nějak mi to uniklo 😀 Taky mi sestřička neříkala, ke komu jdu, tak doufám a přeju si, že k Vlašínovi

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda No, z Rosic 😀 K Vlašínovi bych taky chtěla, ale nevím, jestli se k němu přes ty ostatní maminy dostanu 😀

danny38
6. lis 2012

@ivapo No neboj, když to sečtu i se stimulkou tak celkem kolem 15 kg 😀

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu no právě, tak se necháme překvapit. Kdy že ty to jdeš? nechce se mi hledat tabulka 😀

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda Já tam budu přesně za týden touhle dobou. Už se nemůžu dočkat 😵

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu No já přesně za 14 dnou touhle dobou 😀 😀

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda 😀 no to nám to krásně vychází

malinka_02
6. lis 2012

@rory_g dekuju 😉
@mmirunda dekuju 😉
@zelvik dekuju 😉

@danny38 ja mela o 10 kg min nez sme se zacli snazit a furt kynu! A to zadny miminko zatim necekam 😠

danny38
6. lis 2012

@mmirunda Já si třeba Miruš tohle těhotenství opravdu užívám. Ale myslím, že na to má vliv, že čekám třetí dítě. Předtím to pro mně prostě bylo nějak jiné 🙂 Tady si myslím, že do toho zasahuje to, že je to přes umělé oplodnění. Jsem na malinkou hrozně pyšná, že si dokázala ten život vybojovat. Samozřejmě také mám chvíle, kdy jsem otrávená z toho, že mně pálí žáha jako prase, že sotva lezu, že se nemůžu pořádně předklonit, že mně bolí každou chvíli záda, že špatně spím, že mně beruška umí pěkně pokopat močák až je to chvilkama dost nepříjemné, ale to všechno k tomu prostě patří 🙂 Ženy již od pradávna jsou silnými jedinci a zvládají překážky daleko lépe než muži 🙂

malinka_02
6. lis 2012

@mmirunda prej nechce se mi hledat tabulka 😀

mmirunda
6. lis 2012

@danny38 No přesně tak, proto si myslím, že těhotenství bylo dáno ženám, protože chlapi by to prostě a jednoduše nezvládli 😉

mmirunda
6. lis 2012

@malinka_02 nooo nechce 😀 😀

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu no to teda jo

evikj33
6. lis 2012

@pupidu Já ale dělám už druhý rok od mateřské,jenže nejdřív nám dali smlouvu na HPP,pak na DPČ ale dle socky je dvojí DPČ bud malého rozsahu nebo s placeným soc. a oni neví jak to budu mít já,takže teoreticky podmínky splnuji,ale prakticky vím prd.Ted mám Nemocenskou,na kterou nárok mám a smlouvu mám do 31.12.2012 😠

danny38
6. lis 2012

@mmirunda No, ono se říká, že holky berou krásu, ale musím tedy říct, že s pletí momentálně problém nemám, takže Miruš je dost velká reálná šance, že tu princeznu budeš mít 🙂 A já mám další poznatek, zatím to i tak vychází ... u holky jsem byla oplácáná celá dokola, u kluka se mi táhlo bříško vyloženě jen dopředu a teď jsem zase opleskaná ze všech stran a budu mít holčičku, tak nevím jestli je to jen náhoda 😀

danny38
6. lis 2012

Jinak mám pěkný datum na nástup mateřské 😀 24.12. 2012 😀

dadenka111
6. lis 2012

@malinka_02 náaadhera, silno držím päste a pekne oddychuj. ja už začínam byť nervózna. 😅 rýchlo sa mi to blíži a nestíham v robote. 😕

adriene
6. lis 2012

@malinka_02 Moooc gratuluji ke krasne rozmrazene blastocysticce 😉 A ted supky s ni pekne dovnitr a hezky vrtat 😉