1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

unkarka
15. lis 2012

krásný večer všem,tak injekce a rozpis domaaaaaaaaaaaa :D tak pockat na tu mrchu cervenou a pristi tyden bych mohla zacit pichat.

evikj33
15. lis 2012

@unkara Tak super už jsi skoro na Startu 😉

evikj33
15. lis 2012

@kive76 A co ty a tvá toulavá kamoška červená-už dostal rozum?

lkarolina
15. lis 2012

@adriene Tři vajíčka...dvě se oplodnily a vložily mi je....bohužel....................má smysl jít na další IVF??? Je tam vyšší šance??

danny38
15. lis 2012

@unkarka Budu ti strašně moooc držet pěstičky 😵

unkarka
15. lis 2012

@danny38
@evikj33 moc moc děkuji snad to tentokrat bude na spodní cast tabulky :DDD

danny38
15. lis 2012

@unkarka Musí a bude !!! 😵

malinka_02
15. lis 2012

@unkarka tak stastny start 😉
@lkarolina tak pokud ti jinak otehotnet nejde tak i nejaka sance je lepsi nez zadna....a do dalsiho ivf muzes az za 3 mesice a do te doby budes chtit urcite sama 😉

adriene
15. lis 2012

@lkarolina To mě mrzí :( ale určitě bych se nevzdávala!! Máš i všechna ostatní vyšetření? Jako imunologie, popř. hematologie?

ramdy
16. lis 2012

@pentagras no nevím, ráno jsem se cítila taková prázdná a zklamaná, no uvidíme, naděje umírá poslední 🙂

ramdy
16. lis 2012

@malinka_02 jj přesně, ještě ty vztahy v práci, drbárna nad drbárny, řekneš personální, že jdeš k lékaři dáš jí propustku potvrzenou od doktora a za chvilku půlka firmy ví, u jakého doktora jsi byla, je to děsný a pak má být člověk v klidu a pohodě.

malinka_02
16. lis 2012

Tak test je samozrejme bily.

ramdy
16. lis 2012

@lkarolina já měla jen dvě vajíčka, dvě se oplodnily, vložili mi dvě, ale nezůstalo ani jedno, teď jsem po IUI a čekám na výsledek a když se to nepovede, tak po novém roce jdu na druhé IVF. Když tu možnost máme, tak proč ji nevyužít. Proč by měly mít miminka jen ty ženské, které je mít nechtějí a chodí na potrat. Jsme pořádné ženské a za naše miminka budeme bojovat, jednou to vyjít musí.

ramdy
16. lis 2012

@malinka_02 třeba je ještě brzy

ramdy
16. lis 2012

@ramdy mě nevyšlo ani první IVF, teď jsem po IUI a čekám na výsledek

evikj33
16. lis 2012

@malinka_02 A není ani dušík po zaschnutí? Tak to už mně vážně štve,proč to má někdo tak snadné a ostatní se stím tak musí prát.Moc mně to mrzí,ale nic není definitivní,popíj pročisti hlavu odpočin a určo nech udělat to imuno-to přece není samo sebou.Posílám objetí.Ps.unás v zamčené skupině je holčina co po Ivf čekala dvojky v 7tt potratila pak už se Ket nezdařil na další IVF neměli našetřeno tak si nechala udělat Imuno a přišli nato že je zabijákem embrii a ještě nějaké trombofilní mutace,dostala seznam a rozpis léku na další případné IVF +kortikoidy před zahájením no a včera psala že měla 9dnu zpoždění a udělala test a jsou tam // 😕 Takže valí k dr. a modlí se at to bublinka zvládne že musí hnedzačít píchat fraxik a brat prednison atd... a to psala jak byli na osklavě její si dal cca 6piv a ona několik dc vína a najednou to šlo po dvou letech. Takže nikdy není nic ztraceno i hlava dělá své 😉

evikj33
16. lis 2012

@radmy To platí i pro tebe že není nic ztraceno,podívej kolik holek prošlo IVF bez náznaku uspěchu a pak stačilo IUI nebo domáci uklouznutí a jsou těhu 😉 Takže šance pořád jsou.Držím pěsti 🙂

ramdy
16. lis 2012

@evikj33 neboj bojuju, to jsem vždycky jen slabé chvilky, kdy je asi člověk unavený a nechce se mu bojovat dál, ještě to hnusné počasí venku. No já mám právě taky pocit, že v sobě vždycky zlikviduju, tak pět dní cítím divné břicho, bolí mě prsa a pak mám najednou zvýšenou teplotu a druhý den je po potížích. Já jdu taky na to kompletní imunologické vyšetření, tak uvidíme, ale třeba se do té doby zadaří a budou tam ty //.

evikj33
16. lis 2012

@ramdy Jsem ti nějak zblbla nic-omlouvám se těhu demence Jo máš pravdu je to depresivní počasí,blíží se konec roku člověk bilancuje kam se posunul a ztoho je občas smutno.Jak jsem psala ani špatné imuno neznamená že se nemuže podařit samo-jen se to musí vědět a včas pojistit lékama at je člověk ušetřen přípdných komp. 😉

ramdy
16. lis 2012

@evikj33 vůbec se neomlouvej, prostě jsme ženské a na tyhle stavy máme nárok 🙂 no mě teď zjistili, že mám špatnou srážlivost krve, takže beru léky ještě na tohle, no uvidíme, ještě má bublinka čas deset dní a pak budu testovatm ani o den dřív

zelvik
16. lis 2012

@malinka_02 Kolikátý den jsi po KETu? Já teda test nedělala a šla rovnou na krev, ale dřív jak 12. den bych do toho nešla....

malinka_02
16. lis 2012

@ramdy ne opravdu neni brzo proste to potreti nevyslo.
@zelvik jsem 10 den po 5 denni kultvaci tak to fakt neni brzo, proste zase nic.
@evikj33 ja se na to imuno ptala a dr mi rekl ze na to maji naor ze je to k nicemu, ze stejne je predepisuji prednison a sex s kondomem mimo ovulaci. Coz kdyz nevim doma kdy ovulace je tak je to stejne k nicemu ten kondom. A prednison mi nasadili v caru..ted sem ho brala 2 nesice a stejne to nevyslo, takze moc neverim zazrakum. Presto sem se objednala,.ceka se 2 mesice a pak 2 na vysledky! To si vube nedokazu predstavit proste 4 mesice jen cekat! No a mame tam jit 22. to je ve ctvrtek, jenze sem brala ten prednison ted 2 mesice tak nevim jestli mi to vubec udelaji a nereknou mi ze to je ted na nic a ze mam vysadit a prijit zas za 2 mesice!Jeste mame posledni embryjko, zvazuju jeste ho dat ted hned ..ja nevim nedokazu sedet na zadku a cekat 4 mesice!!! Mezitim i vdechny kamaradky porodi a mam jen sedet a cekat?

malinka_02
16. lis 2012

@evikj33 jo a na genetice sem byla nasli mi trombofilni mutaci, rikali jak to budem resit fraxikem a pak sem dostala jen anopyrin, stejne tak mam vyssi prolaktin a rikali ze to se vyresi a pak nic a ja nejsem doktor abych vedela co mi maji dat a co se neresi..

evikj33
16. lis 2012

@malinka_02 Tak mně prolaktin zalečili Dostinexem a pak už to bylo v normě,ale dělali to ještě před IVF,jinak ta kočena byla u dr.Malíčkové v Praze a nečekala tak dlouho a do 14dnu jí poslala podklady jak to dopadlo a jakou lečbu doporučuje i s rozpisem léku od kdy do kdy atd.Nevím ten postup se mně moc nezdá,když nejdřív tvrdí jaký bude postup a co zalečí a pak je to stejně jinak,na jednu stranu zobeš Prednison ale na peřinku ti nic dát nechtěli je to podivné.Asi bych ještě skusila ten poslední Ket a mezi tím se poptala na inej Car-nějak mám pocit že to nechtěj řešit-přece není zatím jasná příčina vajka jsou kvalitní,oplodnila se takřka všechna a prošla i přez PK tak muže být problém v děloze nebo imunu-dělali ti laparku a kontrolovali dělohu uvnitř a vejcovody zda vnich není tekutina?

pentagras
16. lis 2012

@ramdy neboooj, to bude ok 🙂

mmirunda
16. lis 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - beruško držíme palečky ať se mimískovi u tebe líbí ♥♥
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - už má broučka v bříšku, tak hezky hlaďkej a hlavně mu věř, držím všechny palečky co mám ♥♥♥ - NEZLOB A VĚŘ JIM!!
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥ - vklad byl 15.11. - beruško tak hlaďkej bříško, moc na tebe myslíme ♥♥♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, 16.11.IUI kočičko tak držíme všechny palečky co máme ♥♥♥
@unkarka (Sanus Jihlava ) duben/12 1.IVF - negativní, listopad 2.IVF - příští týden to rozjede. Kočko držím palečky ♥♥

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11. - v pořádku, 3.12. screening
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, tak jak dopadl screening???
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - mimčo je pěknej pohodář, nechtělo se nikomu ukázat, ale nakonec ukázalo, že je zdravé a veliké ♥♥ mám z Tebe radost
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 6.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥, 23.11. velký UTZ
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

mmirunda
16. lis 2012

Miláčkové moji hodila jsem Vám sem tabulku. Celý víkend tady nebudu, dneska přijede návštěva a bude tady až do neděle, tak aby jste věděli co a jak a že na Vás nekašlu 😉 Mám Vás ráda, zlatíčka moje ♥♥♥

ramdy
16. lis 2012

@mmirunda nepřidala bys mě taky, prosím?
ISCARE Praha - 1IVF, červenec 2012, neúspěšné, Pronatal Teplice - IUI listopad 2012, čekám na výsledek

pentagras
16. lis 2012

@malinka_02 broukuuu, ještě nešil, je brzo, mě řekla dr že zááákaz dělání testu dřív jak 14 dní po KET, prej to není prostě přesné, pokud máš někoho známeho v nemo dojdi si at ti naberou krev, mě minule nabrali 7 den a bylo to zvedléééé a ted čekám..

malinka_02
16. lis 2012

@evikj33 hele ja nevim..rekli mi ze kdybych byla po 2 stimulacich a x transferech tak jo ale takhle ze je brzo ze proste nekomu se zadari pozdeji..Prednison mi dali pred ketem a ten nevysel a ja chtela rovnou na dalsi tak. mi ho jechali. Na sliznici mi nic nedali ze pry ket v nativu ma vetsi sanci nez stimulovany.Laparku mi nedelali, ja se toho i dost bojim , prece jenom rezou do tebe, mas pak jizvy a jeste pak nemuzes dost dlouho nic. A rikali ze ivf stejne obchazi to kdyby tam nejaky problem byl..