1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
31. pro 2012

@monnci No já jsem od poslední laparky už skoro dva roky, takže kdoví jak to vevnitř zase vypadá. Vzali mi i kus vaječníku, ještě jsem měla ve srůstech zakloněnou dělohu, tu uvolnili a převěsili, takže teď se zase bojím, aby ty vazy vydržely, když jsou přešívané. Jinak mě taky bolelo břicho jen při MS a to ještě nijak dramaticky, aby mě to nějak uzemňovalo.Proto jsme se divili všichni, co jsem to nakonec v břiše měla za binec.
@kaijko jojo, břicho cítím tak nějak v cyklech pořád, teď už týden trochu víc. Píchá mě na pravé straně a jakoby se to sune postupně nahoru s tím, jak děloha roste a tlačí nahoru všechno. Nejdřív to píchalo jakoby kolem jizvy po laparce a teď se to sune výš. Že by srůsty?? A s tím pohybem si nejsem jistá, spíš to bylo to tvrdnutí - a stává se mi to vždycky ráno, na pár vteřin.

@sarah321 Juj, tak to se na něj těším 🙂

danny38
31. pro 2012

@malinka_02 No, v noci mě vzbudilo svědění, už aby to bylo pryč 😀

zelvik
31. pro 2012

@monnci Tak jak to dopadlo?!?!?!?

janulkaa23
31. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, jaké prášky můžu v těhotenství na bolest hlavy?? Včera mě třeštila hlava a místo prášku jsem to radši zaspala 🙂

mmirunda
31. pro 2012

@janulkaa23 můžeš panadol nebo paralen 😉

janulkaa23
31. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Děkuji mooc, nj že sem nenapsala rovnou Tobě, když pracuješ v lékárně 🙂

mmirunda
31. pro 2012

@janulkaa23 😉 já se snažím taky nebrat nic, ale když se to nedá vydržet vezmu si panadol 😉 rychleji zabírá než paralen i když jsou stejný 😉

janulkaa23
31. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji za radu, jsi prostě zlatíčko 🙂

rory_g
autor
31. pro 2012

@janulkaa23 mně řekla mudra, že si na migrénu můžu vzít půlku Paralenu...málem jsem jí zabila 😀

evikj33
31. pro 2012

Ahoj holky tak přerji Všem pohodového Silvestra at už s alko.nebo nealko hlavně s rozumem a Přímej vstup do Nového Roku 2013 Hodně zdravíčka štěstíčka Těhulkám pohodové těhu ,maminkám krásná zdravá miminka,čekatelkám brzo na testech krásné // stimulantkam pěknou urodičku a ty správné bojovníčky do bříška a všem at se splní ta nejvroucnější přání a je to rok Plodný a úspěšný 😉 @danny Tak maž a odpočívej a Paralen bys taky občas mohla.Jinak mi bili taky včera v porodce,měla jsem festovní prujem-tak měla dr.obavu z dehydratace,nakonec monitorky Ok a čipek drží,prdelky taky v poho tak nás pustili ještě domu a zobu Uhlí(takže holky uhlí se v těhu taky muže,pokud by vám něco nesedlo)Miminka maj 2330g a 2430g a hlavně jsou hlavičkama dole Huuurá mužem rodit spontalně.Tak zachvilku jdem do lesíka na Silvestrovskou opékačku a pak asi u telky a nealko Bohemku nemám tak si cucnu te normální 😎

sarah321
31. pro 2012

Ahojky tak dnes konečně madam dorazila tak začínám zobat zase nějaký mňamky, pít čajík a příští týden na kontrolní UTZ tak snad bude vše připravené na ketík🙂 a mojí bojovníci zvládnou rozmražení.
Všem Vám přeji moc krásnýho Sylvestra a hodně štěstí, zdraví a hlavně // a zdravá miminka🙂

malinka_02
31. pro 2012

Holky taky se pridavam a preji nam vsem aby ten rok 2013 byl plodny,my abychom nasli vsechny snazilky // a tehulky aby vse dopadlo tak jak ma!

zelvik
31. pro 2012

I já přeji vám/nám všem hezkého Silvestra a šťastný rok 2013, ať se nám všechny nesnáze vyhýbají a ten další Silvestr ať všechny slavíme se zdravými miminky v náručí!!!!!!

ivapo
31. pro 2012

taky se přidávám... krásného Silvestra Vám všem přeji!!! krásnější Novy rok!! hodne zdraví, štěstí, lásky... tehulkám hladký porod,, krásná zdravá miminka... hodné partnery!! a snažil kam hodně štěstí zdraví a brzké otěhotnění!! přeji já a Dianka!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

saraha2
31. pro 2012

@hope222 já měla duchy pořád..dálnice jsem se dočkala až 16tý den po ET..ale pozor..den ET nepočítám,takže 17tý až..

saraha2
31. pro 2012

Krásného Silvestra všem přeji!!!!!!zítra si pisnem,jaké to bylo slavit na vodě 😉 aspoň nehrozí bolehlav..no.. 😀

danny38
31. pro 2012
danny38
31. pro 2012

@saraha2 Já cucám trochu vaječňáku a dám si trošičku růžového šampáňa, to bude Anča veselá 😀

pawlla
31. pro 2012

Holky tak tu mame novy rok a ja vam vsem preji at je dobry po vsech strankach 😉

saraha2
1. led 2013

Všechny zdravím v Novém roce!!!!!!těhulkám přeji příjemné těhulkování a netěhulkám,ať jsou šupky,dupky s nama dole v tabulce 😉

saraha2
1. led 2013

@danny38 já měla deci vína bílého a to jsem cucala celou noc..

rory_g
autor
1. led 2013

Ahoj holky, my si připíjeli aktimelem 😀 Jeli jsme se podívat na ohňostroje, tak ani přítel nepil, viděli jsme jich spoustu, bylo to super 🙂
V novém roce nám všem přeju spoustu zdraví, čekatelkám brzy miminka do bříška, těhulkám zdravá miminka v náručí a maminkám hodné a zdravé dětičky 🙂 Mám vás ráda holky moje
A jedno spešl přáníčko pro @marmina aby se jí dařilo v podnikání a hlavně v rodinném životě, věřím, že se toho druhátka brzy dočká 😵

danny38
1. led 2013

@rory_g Já koukala na ohňostroj přímo z paneláku 😀 Měli jsme to pěkně blízko, navíc bydlíme v 6.patře, takže to bylo parádní 🙂 Kdo chcete, můžete kouknout zde

https://www.youtube.com/watch?v=Y2xBopnlfQU

to natáčel manža na telefon 🙂

rory_g
autor
1. led 2013

@danny38 my bydlíme v domečku obestavěném dalšími, ale vyjeli jsme za ves a to Ti bylo panoráááma 😀 😀

danny38
1. led 2013

@rory_g Tak to věřím 🙂

saraha2
1. led 2013

tak my jsme jen vylezli z baráku a nevěděli,kam dřív koukat! 😀 ze všech stran to lítalo 🙂

malinka_02
1. led 2013

Ahoj holky, my byli s kamarady,tehu kamaradku odjela docela brzo,ostatni se sundali tak to nakonec nebylo moc zabavny.. Ale ohnostroju tady v Praze bylo mraky dneska je hlavni v 6ale asi to nedame.. A zitra po takove dobe do prace 😠

radina
1. led 2013

@malinka_02 Ahoj, 1 tabletku 6 tyzdnov, a potom snizit na polovicu a brat az do otehotnenia a potom este v tehotenstve az do 3 mesiaca. ... a toto vsetko "len" kvoli mierne zvysenej bunecnej imunite, ale nastastie len proti spermiam, protilatky proti plodu nemam.

malinka_02
1. led 2013

@radina tak je mozne ze kdyz mam jen tu bunecnou ze to pri ivf nevadi..

radina
1. led 2013

@malinka_02 Uff, nie som odbornik 🙂 ale s ivf sa "alergia" na spermie obchadza.... Nam nakazali teraz sex s ochranou a potom uz mozme v case ovulky bez ochrany. Ale kedze ma muz zle spermosky, tak u nas len to ivf. kedy ides na dalsi zakrok?