1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
14. led 2013

@martinazvo mě už na tom prvním byly vidět 😉 a pak se už jen zvětšovaly

adriene
14. led 2013

@petruska83 To je nadhera, mooooc gratuluji 🙂 Byla jsem nejdrive na krvi... ale u ivf to muze byt jine, nez pri prirozenem tehu. Jinak srdicko na UZ bylo krasne videt v 6.tt. Budu drzet palecky 🙂
@martinazvo Ja tedy nejak nic moc nepocitovala, ale je pravda, ze se mi take netvorilo koc foliku... celkem jich bylo 6. Na 1. uz uz tech cca 5 videl, zmeril je a podle toho se postupovalo dale 😉

adriene
14. led 2013

@pechlinka V neschopnosti jsem nebyla, ac mam stresujici praci... ale pokud si to financne muzes dovolit a myslis, ze to pro tebe bude lepsi, tak do toho jdi. Clovek v tomhle musi dat hodne na pocity 😉

pechlinka
14. led 2013

@mmirunda Ahoj...takze by som mala ist na PN asi aj ja?...asi sa treba spytat lekarky.. 🙂

pechlinka
14. led 2013

@adriene Ahoj...no.. uvidim...dost sa toho pichania injekcii bojim...a neviem...ci nebudem mat v praci este vacsie nervy kvoli tomu...tak uvidim...co mi povie lekarka.. :(

zuzullik1001
14. led 2013

@pechlinka ahooj..ja som bola na PN len po vklade mimi a to mi robili vklad zobotu a vo stvrtok som isla do prace..🙂ked mi brali vajicka tak som sla na druhy den do prace a v pohodicka...drzim palceky nech to vide.🙂

martinazvo
14. led 2013

@pechlinka injekcie VOBEC NEBOLIA, nemusis sa bat, ja chodim normalne do prace a picham si 🙂

malinka_02
14. led 2013

@martinazvo ja citila bricho hodne brzy..
@pechlinka Tak ja nemuzu v praci ani rict ze se snazime..ale mam to jako ty..kancelar ale stres..ja sla na opu na dovolenou a druhy den do prace a et v patek tak sem mela volno pa a po jako dovcu..pak na kety sem brala pn ale taky nejde si brat co mesic dovolenou nebo pn..
@petruska83 je super! Gratuluji!

danny38
14. led 2013

Holky, určitě se tu najde ještě někdo, kdo zná Ivču (ivapo), tak všechny moc pozdravuje a tady je fotečka krásné malé Dianky 😵

pechlinka
14. led 2013

@martinazvo Ahoj..a pichas si to sama?. .:(

mmirunda
14. led 2013

@pechlinka záleží jak se cítíš 😉 já doma být chtěla a hlavně v práci by to nešlo ..

martinazvo
14. led 2013

@pechlinka ano, uplne sama a tiez som sa velmi bala a je to fakt uplne v pohode, necitis ani vpich ani ked si stlacas to pero, fakt sa nemas coho bat 🙂

janulkaa23
14. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@petruska83 gratulace 🙂

pechlinka
14. led 2013

@martinazvo No..super..dufam..ze aj ja dostanem...vo forme pera...lebo ihlu by som si asi pichnut nemohla.. 🙂 kedy sa chystas na vyberanie vajicok?...

martinazvo
14. led 2013

@pechlinka aj tie ine maju rovnako malicke ihly, nebooooj! No zajtra mam kontrolny uzv a potom este picham, neviem presne kolko to cele bude trvat, mozno tak do 2 tyzdnov? Podla toho ako budem reagovat, je to individualne...

martinazvo
14. led 2013

@danny38 dakujeme za spravicku, pozdravujem maminku Ivcu 🙂

pechlinka
14. led 2013

@martinazvo Tak drzim paste aby to bolo co najskor.. 🙂

martinazvo
14. led 2013

@pechlinka dakujem, ved budem sem pisat ako sa to vyvija ;)

pechlinka
14. led 2013

@martinazvo No...super...urcite pis..🙂 drzim paste aby to vyslo..🙂

malinka_02
14. led 2013

@pechlinka ja si taky pichala sama a hodne holek tady,pero si muzes priplatit ja tomtaky radsi udelala.

martinazvo
15. led 2013

ahojte kocky, tam mam v brusku 3 vajickovych bojovnickov, dalsia kontrola vo stvrtok... drte palce, nech sa pekne vyvijaju 🙂

danny38
15. led 2013

@martinazvo Držím pěsti na maximum 😵

pechlinka
15. led 2013

@malinka_02 Ahoj..no urobim to asi tiez...Ihli sa mi pichat vobec nechce.. 🙂

pechlinka
15. led 2013

@martinazvo Drzim paste... 🙂

janulkaa23
15. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martinazvo držím palečky 🙂

petruska83
15. led 2013

Děvčata, které už jste těhulky.....Pijete kávu, já si dala i 3x denně a silnější a teď se snažím omezit na 1x denně a slabší? Myslíte, že to ničemu nevadí to jedno kafčo denně...A děkuji moc za gratulace, ikdyž budu klidnější až po uzw, jestli je všechno ok....A ostatním přeji brzké //. 🙂

mmirunda
15. led 2013

@petruska83 Já si myslím, že jedna káva nevadí 😉 aspoň můj dr. mi to říkal, já teda kafe nepiju vůbec, ale za to černý čaj a občas colu nebo kofolu 😉

rory_g
autor
15. led 2013

@petruska83 já jsem někde četla, že se smí až 3 kávy denně, takže v klidu 😉 Dělej si pro klid duše slabší a určitě se nic nestane 🙂

malinka_02
15. led 2013

@martinazvo super!!!
@pechlinka tak oni to sou taky jehly..

dadenka111
15. led 2013

@danny38 juuuuu pamatame. Dianka je nadherna. Gratulujem 😉