1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

absti
21. srp 2012

@pawlla
aha tak my se snažíme s manželem už dva roky. Zjistili mi, že mám pozitivní NK buňky. Mají být 10% a já mám 18% tak baštím prednison...

pawlla
21. srp 2012

@absti jo prednison mi taky dali pred prvin ivf zed uz ho zas nemam dr chtel ket s minimem leku nam nezjistili nic ani me ani manzelovi proste to nejde 😒

martina_81
21. srp 2012

@pawlla jo, já vím. Tak nejradši usnout a probudit se až na testování,viď? 😉 Nebudu Ti říkat, ať na to nemyslíš, protože sama vím,že to prostě nejde, tak se snaž být aspoň v klidu. 🙂 Máš jednoho prcka nebo dva?
@absti tak půjdeš na KET a zadaří se, nevzdávej to. 🙂 Jednou to vyjít musí, jak nám minule říkal náš optimistický dr. 😉 Prý až polovina embryjek je špatných, takže je to vážně jen o štěstí a náhodě. 😒

pawlla
21. srp 2012

@martina_81 no zrovna jsem si rikala vcera ze bych nejradeji usnula a probudila se za 14 dni 🙂 snazí se na to nemyslet jen se snazim myslet na mimisky a verit jim ted minimalne do 10 dne nemuzu testovat kvuli pregnylu mam dva mimisky tak doufam ze budou dvojcatka 🙂

saraha2
21. srp 2012

@malinka_02 nebolelo mě to..
@fionna jj,klasik menopur 😉

absti
21. srp 2012

@martina_81
a je třeba nějaká příprava na KET jako léky nebo tak něco??

pawlla
21. srp 2012

@absti no tak to je podle caru nekde davaji na sliznici estroferm jako jsem ted mela ja brala jsem 5dni pred ket estroferm a mam ho brat az do testu a jeste picham agolutin, jinak jsem pila kontryhel a ted bastim femibion 800

janulkaa23
21. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@briuska jooo věřím, že by mohlo IUI vyjít... 🙂děkuji

absti
21. srp 2012

@pawlla
kdy jsi byla na KETu? Máš ještě nějaké mrazíky???

malinka_02
21. srp 2012

@pawlla dekuju moc..A kolikaty den cyklu si byla na ketu? Me furt nerekli den..sem z toho nervni.
@martina_81 to je dobre ze se nikdo nevyptava aspon mas rozptyleni v praci a utika to a kdy date dalsi ket?

darazv
21. srp 2012

@malinka_02 ja som bola pri stimulovanom na 15DC a pri natívu 20DC 😉 pred ket som vždy bola 3 krat na UZ,,

mmirunda
21. srp 2012

@martina_81 Ahojky kočko, no píchání. je to boj, ale zatím ho zvládám 😉

pawlla
21. srp 2012

@absti
@malinka_02 ja jsem byla na ket ted v nedeli to jsem byla 19 DC pred tim asi 3 uzt na kontrolu sliznice a dala jsem si dva miminka ale uz zadne nemame meli jsme jen 3 a jedno se po rozmrazeni prestalo vyvijet ale ty dve byli podle dr moc pekne tak uvidime

absti
21. srp 2012

@pawlla
Tak to ti moc držím palce!!!!
Já mám mrazíka jen jednoho prý bratříčka. 🙂

pawlla
21. srp 2012

@absti Diky, a kdy planujes jit na ket ? No to vis jsem nervozni prvni et dopadl jak dopadl ... 😒 tak doufam ze ted to bude ok a budou dvojcatka

berunka1975
21. srp 2012

ahojte babenky, tak ja mam za sebou opu, odobrali mi 14 vajok a uvidime co bude dalej...
@ pawlla vidim ze si bola na ket, tak drzim palceky nech sa bambulky pekne zavrtaju

absti
21. srp 2012

@pawlla
Já vůbec nevím kdy na KET půjdu. Oficiální test po ETu si mám dělat v pátek, pak hned jedu na krev.
Holky je lepší jít na KET hned po ETu, nebo je to jedno??

pawlla
21. srp 2012

@absti no podle toho co ti rekne dr. Ja jsem musela cekat tri mesice protoze jsem musena na revizi po spontalim potratu po ET tak jinak nevim jak je to s tim cekanim ale myslim ze bys nemela cekat tak dlouho telo je prej nadopovane a pripravene na tehu tak by mohl byt ket ale to ti rekne az doktor

malinka_02
21. srp 2012

@darazv a myslis stimulovanem ketu? Tedy s estrofenem nebo ivf? Ja na sliznici nic nemam folik sem mela v pondeli na 11 dc 14mm .. ale na ivf sem byla na et uz 16dc

malinka_02
21. srp 2012

@absti ja jdu na ket hned ted dalsi mesic po ivf pry je sance vetsi..

darazv
21. srp 2012

@malinka_02 Tak ty ides mat natív bez podpory liekov takže to som ja mala na 20DC 😉 a ked som mala stimulovany KET tak som brala ten estrimax a KET bol skor 15DC 😉 ty dostaneš ešte injekcii ovitrelle ktoru pichnes do bruška 4 dni pred KETom 😉

marmina
22. srp 2012

Ahoj holky, tak já jsem pro vás na výletě něco ulovila. Posílám to všem tady, protože všechny kapku štěstí potřebujeme 😵

saraha2
22. srp 2012

@berunka1975 gratuluju ke krásné úrodičce!!!
@absti u nás můžeš jít hned ..

berunka1975
22. srp 2012

@saraha2 dakujem moja, takze dnes mi uz aj volali, takze zo 14 vajok bolo vhodne na oplodnenie 12 a podarilo sa oplodnit 11 takze mame fotbalove druzstvo 🙂
no teraz uz len cakat na piatok a potom na vysledky a v pondelok na transfer... ach to cakanie...
a co ty ako tehulka? mas uz dajake nevolnosti?

pawlla
22. srp 2012

@berunka1975 dekuji moc a tobe blahoprehu ke krasne urode 🙂 to cekani je htozne ja zase cekam na test je to az moc dlouhe

Jinak holky jsem uplne hotova byla jsem dopoledne s malou nakupovat veci do skolky des 3 hodiny po obchodech pak jsme si dali obed v restauraci pac jsem nebyla schopna ani uvarit a po prichodi domu jsem si musela jit lehnout a hned jsem byla tuha 😀

berunka1975
22. srp 2012

@pawlla kedy si budes robit test? teda do kedy vydrzis?
to je dobre znamenie ze si unavena... ja by som na zaciatku tehu spala 24 hod denne...

pawlla
22. srp 2012

@berunka1975 byla jsem na ket v nedeli 19 a dostala jsem pak i jekci pregnylu takze driv jak za 10 dni to nema cenu budu se snazit vydrzet do 31.8 to bude 12 den tak uvidime no ja zarim citim prsa mam nafoukle brisko a jsé strasne unavena spala bych porad 😀

saraha2
22. srp 2012

@berunka1975 zatím naštěstí žádné nevolnosti!!!jen chodím pravidelně odpoledne "odpočnout" 😀 ale vstávám brzy,tak taky proto jsem možná unavená kolem poledne..
@pawlla a to vydržíš až do 31??? 😀

winky01
22. srp 2012

Ahojte dievčatá.. Mám takú otazočku.. Dnes som 12 deň po ET. na 10 deň som bola na odberoch a boli negativne.. Dnes som si doma robila test.. a zase negativne ☹ Myslíte že by som ešte nemusela mať pozitívne testy????? Som z toho zrútená... ☹ ☹

pawlla
22. srp 2012

@saraha2 no ja se bojim aby to nejak neovlivnil pregnyl kdybych testovala driv a radovat se chvilku a pak byt zklamana nechci bojim se na tu krabicku s testama jen podivat chodim kolem no v koupelne po spickach 😀