1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

darazv
2. zář 2012

@janulkaa23 prajem ti aby sa stal zázrak a počala miminko prirodzene 😉

darazv
2. zář 2012

@pawlla si tehulka to je normalne že sa ti prsia naplnili 🙂 počkaj bude to ešte horšie 😀 ale čo pre mimi neurobíme 😉

pawlla
2. zář 2012

@darazv no doufam ze to bude horsi ze mi naroste pupek 🙂

darazv
2. zář 2012

@pawlla určite narastie 😀 kedy ideš na krv?

pawlla
2. zář 2012

@darazv nejdu na krev u nas v car pokud mas ve stanoveny den pozotivni test tak te obednaji za 14 dni na UTZ a to by melo byt i srdicko tak se uvidi za 14 dni nooo

darazv
2. zář 2012

@pawlla to čakanie je najhoršie 😠 tak hlavne nech ti to utečie a mohla si vidiet vytužene srdiečko 😉

lenkavav
2. zář 2012

Ahojte holky, tak ja sa po dlhsej dobe ozyvam. Nestiham vsetko docitat, tak tak hromadne drzim palce tym, co cakaju! Mala som dost prace (zahlbila som sa do nej, nech nemyslim na zle) ale aj tak som to striedala s depkami... O 2 tyzdne sa vydava sestra a mne to vsetko znova pripomina, ze sme dufali, ze pojdeme na svadbu traja....No a ked mi vkladali embryjka, tak lekar videl nieco na krcku maternice. Tak ma zajtra cakaju vysetrenia a bojim sa aby to nebolo nic vazne. Mam strach ist k lekarovi. Tak sa vsetky drzte a drzim palceky, nech co najskor kazdy vidime vytuzene srdiecka!

mmirunda
3. zář 2012

Ahojky holky, včera jsem byla celý den na chatě, tak jsem se tady ani neukázala. Dneska mě čeká UTZ, tak se modlím aby folíky rostly tak jak mají a aby se aspoň něco konečně dařilo. Budu tu asi navečer, odpoledne s mamkou budeme zvelebovat můj skromný byteček 😉

@pawlla Beruško, tak jak to vypadá s testíkama? a kdy jdeš na kontrolu? Budu v Unice pozdravovat 😉
@saraha2 a co ty beruško, jak se cítíš?
@martina_81 A co ty koči? Dlouho ses tady neukázala, ale věř, že na tebe pořád myslím ......
@danny38 a ty kočko?? Co bříško po odběru? nebolí?
@marmina Beruško, stále tady chybíš, bez tebe ta skupinka nefunguje tak jak by měla ☹
@kive76 držím palce na první UTZ, budeme na tom tak zhruba stejně 😉 tak ať folíci rostou
@malinka_02 a jak to vypadá s Tebou? Přeji příjemný návrat z dovči, neboj se, teď to jenom posviští a na Vánoce bude třeba mimísek v bříšku
@mia75 a copak děláš ty? Jak je doma 😉
@vall83 a jak ty jsi dopadla na UTZ? Copak nosíš pod ♥?
@rox dlouho jsi tady nebyla beruško, copak se děje? Jsi v pořádku?
@evikj33 a co ty a zlatíčka? Máteč se fajn?
@rory_g a ty si těhulkuješ jak??
@chmurkaxy A jakpak je Tobě? vše o.k.?

Holky, spousta už sem nechodíte, ale věřte, že stále myslím na to co děláte 🙂 Držte se ♥♥♥

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda Dneska mas utz ze? Drzim palecky a pak dej vedet co a jak.... No utz do unicy cca za 14 dni budu tam po 8 e volat a reknou mi presny termin tak do te doby zase budu jako na trni 😀

danny38
3. zář 2012

@mmirunda No ahojkyyyy kočkooo 🙂 Bříško v pohodě, akorát ten první den mě docela často popíchávalo v podbřišku, ale teď už jsem zase fit 🙂 Dnes mi mají volat ty první výsledky, tak jsem pěkně nervozní, mělo by to být na ty syndromy. Bojím se moc, ale pořád doufám že to bude ok.
Budu na tebe mooooc myslet až budeš na UTZ, držím ať jsou folíky výstavní 😵 Pak dej vědět jak jsi dopadla 😉

mmirunda
3. zář 2012

@danny38 To víš, že všechno bude o.k. jinou variantu si ani nepřipouštěj 😉

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Neboj se, to vydržíš a zvládneš. Chtěla jsi mít mimísky v bříšku? chtěla 😉 tak teď holt musíš něco vydržet. A co testík? dělala jsi? Že by jsi mě navnadila pořádnými dálnicemi?

mmirunda
3. zář 2012

Holky jinak jak Vás při stimulce bolel podbříšek? Cítili jste ho? Mám cca týden do OPU a hlavně večer cítím jak mi vaječníky pulzují, je to docela nepříjemné...

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda ahoj Mirinko, já mám dneska screening, tak jsem trošku vynervovaná, aby bylo všechno OK... Já vás tu i čtu, jen nevím, jestli by někomu nevadilo, že sem píšu jako těhule...přeju Ti dneska moc úspěšný ultrazvuk, já večer písnu, jak jsem dopadla 🙂
A děkuju, že sis vzpomněla 😵

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda jooo delala jsem vcera a dneska uz nedelam uz je nechci ani videt byli tam pekne // pak vyfotim a soupnu do alba jen co se nejak vykopu z postele .... Mala ve skolce a zase v posteli 😀 jo jo vydrzim to musim doufam ze to vydrzi i mimisci nejak jde na me strach ☹ jinak pred opu jsem myslela ze snad prasknu 😒

pawlla
3. zář 2012

@rory_g ahooojky tak to moc drzim palecky at je vse ok 🙂

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g Jasně, že se MUSÍŠ psát i jako těhulka. ty jsi trdlo že? Držím moc palečky na screening, neboj se, vše bude o.k. Tak dloouho jste na drobečka čekali, že se teď NIC nepokazí 😉

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla děkuju, doufám, že bude 🙂

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla No mě to ráno zatím nebolí, ale večer je to síla a nedej bože jak mám plnej močák, to mě tam pak taky pěkně rýpe. Ale co vydržím to, jsem jen ráda, že nemusím do práce a můžu doma odpočívat a užívat si po 10 letech zápřahu volna 😉 Jen mi radost kazí, že ode dneška budu už na PN a nevím jestli mi v CAR napíšou nějaké vycházky, ale budu prosit a spínat ručičky, aby napsali 😉

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda děkujuuuu, jdu v poledne, snad se ani nedočkááám 😎

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g Ale dočkáš. Za to mě tady pěkně cvaká prdelinka. Za dvacet minut musím vyrazit a Fuuuurt se mě chce na záchod 😀 😀 Ten strach je fakt mazec, co budu dělat před OPU 😀 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda no jak to je s vychazkama nevim vsude to pisou nejak jinak ... Me to tesne pred opu bolelo furt tak protivne a pritom jsem mela 8 vajuch takze prumer ... Ale zachvilku mas vachuja uz venku neboj musime to nejak preckat ..... Ja ma. Toho volna az moc se pekne nudim 😀 ale jsem rada ze nemusim nic delat protoze posledni 2 dny me picha v podbrisku mam z toho docela strach citim ze se tam neco deje

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla No jasně že děje, mimísci ti tam rostou, to je jasný ne??? 😵 😵 Neboj, bude to dobré, toho zlého sis už taky vybrala, takže klíííííííd

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda vůbec ničeho se neboj, věřím, že dnešek bude pro nás obě úspěšný 😵 No a OPU vůbec nic není, na čtvrt hodinky si spinkneš a už se oplodňují prdelky 😉 😀 Přeju Ti krásnou úrodu!

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla Ty se taky neboj, tohle píchání a bolest na MS jsem měla taky + prsa, jinak mi nic nebylo 🙂 Já jsem táák zvědavá, jestli máš fakt dvojčátka, moc bych Ti to přála 😵

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g Děkuju beruško, hlavně ty se drž a pohlaď si za mě bříšenko, ať prďolka vidí, že na něj teta myslí 😉 No už jsem se se vším tak nějak smířila, injekce už mě tak netrápí a až bude po OPU a ET tak si na chvíli vydechnu, než začne Testománie 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda uz jsem paranoidni furt litam na zachod kdyz neco ucitim jestli tam neni krev a v noci ..... Milionkrat zapinam lampicku abych se podivala jestli je to vsechno ok chlap uz byl z toho uplne vedle a nlavne z toho jak jsem na nej vcera skocila 😀 Nejdriv nechtel aleeee nemusela jsem ho dlouho premlouvat a jak me to boleni preslo ale ted je to zas na pytel

pawlla
3. zář 2012

@rory_g jooo prsa to je des nedejboze jak mi na ne manza sahne to je bolest ....nooo to se uvidi mohli by tam v domecku bejt dva 🙂

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Jako ty jsi bolest vyřešila sexem? 😀 😀 Já se budu bát pohnout, natož sexovat 😀 😀 Chlap to teď na mě pořád zkouší, ale jsem neoblomná, dost mě to bolí, tak holt bude muset vydržet 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda hlavne jsem zvedava co mi reknou jak to bude s tema lekama