1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
31. led 2013

@ramdy gratulujem, drzim palce!!! 🙂

martinazvo
31. led 2013

@saraha2 chcem testovat v utorok, to bude 12. den po ET...

martina_81
31. led 2013

@malinka_02 ahooj, kolikátý jsi den, že už testuješ? Zdá se mi to brzo. 😒
@mmirunda @saraha2 @malinka_02 prci zvládli rozmražení oba dva a transfér bude zítra ráno v 8. 😉 Tak už, Miru, můžeš začít mačkat ty prstíky. 😉 😉

martinazvo
31. led 2013

@martina_81 aj ja budem drzal palec, ten 1 co mi funguje ale o to silnejsie 🙂 🙂 🙂

martina_81
31. led 2013

@martinazvo díky moc. 😉 Též Ti držím palce a sleduju, jak na tom jsi. 🙂

xlolax80
31. led 2013

ahojte, tak sa pridavam k vam. v najblizsom cykle zacinam so stimulaciou na prve ivf. dnes som si bola po lieky. nemohli by ste prosim tu niekto v skratke zhrnut, na co vsetko v priprave na ivf dat pozor resp. co robit, aby to prebehlo uspesne? nemam zial cas precitat vsetkych 939 stran 😒
diky moc a drzim nam vsetky palce!

pawlla
31. led 2013

Ahojky holky potrebovala bych nejake info kdo jste melo OHSS jak se to projevovalo a co na to zabira ? Kamoska jde v pondeli na OPU a uz ted skoro nemuze chodit a taky brisko ma poradne nafoukle dekuji 🙂

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Taky budu mačkat prstíky 🙂

kive76
31. led 2013

@martina_81 držím všechny čtyři palečky 🙂

darazv
31. led 2013

@pawlla jednoznacne PROTIFAR ja som mala po ivf mierny OHSS a doktorka mi povedala nech si ho kupim je to mliečna bilkovina davala som si dve ližicky do jogurtu smiešala a zjedla a druha vec velmi vela pit vodu aj tri litre za den!!!lenze ak sa jej vytvara voda v tele ze je to uz v horšom stadiu budu jej asi musiet robit zakrok teda myslim si ...no nieje to sranda treba aby bola kontrolovana pod lek,dohladom pretože sa jej moze dostat aj voda do pluc!!!

pawlla
31. led 2013

@darazv diky no v pondeli ma OPU tak uvidi co rekne doktor

darazv
31. led 2013

@pawlla za málo hlavné je ze ju doktori sleduju...pri najhorsom po OPU nebude ET bude mat mesiac pauzu a pojde na KET..

adriene
31. led 2013

@pawlla Zvláštní je, že už to teď neřeší... dost často se rovnou připíchne i injekce s bílkovinami navíc, či se podá infuze s imunoglobuliny na odvodnění. Ty nejtěžší případy mohou skončit i hospitalizací s punkcí břicha a odčerpáním tekutiny. K ET pak nedojde a dívčina by musela později na KET...

martina_81
31. led 2013

@janulkaa23 @kive76 díky, holky. 😉

malinka_02
31. led 2013

Holky na testovani brzo neni. Dnes sem 10 den a test je uplne bily a byl to mamatest a rikala sem vam ze sem citila ze nic..

@martina_81 Marti tobe moc drzim palce!

malinka_02
31. led 2013

@ramdy super!

martina_81
31. led 2013

@malinka_02 to mě moc mrzí. ☹ Takže změna caru?

mmirunda
31. led 2013

@martina_81 Martiiiiiii mačkám mačkám a nepustím. Jsou to šikulkové když zvládli rozmražení 😵 a hlavně se vlastně o další den mohli dělit ne?

darazv
31. led 2013

@malinka_02 to mi je luto :( čo ides dalej robit?

darazv
31. led 2013

@martina_81 holka myslim na teba a držim palčeky 😉

martina_81
31. led 2013

@mmirunda Díky moc, Miru.😉 To se asi ještě dělí. Já se ptala embryoložky, proč je zavádíme už zítra, když jsou vlastně dvoudenní a ona, že lepší jim je v děloze, než je trápit v laborce. No a jak nám pořád říká, tak zase zopakovala, že jsou suprové kvality. No zatím nám byla suprová kvalita k prdu, tak nevím. 😒 Ale zavádět to bude zase ta dr.,co minule, tak jsem v klidu a věřím jí. 😉 A třeba taky udělají svoje ty kapičky, co už půl roku beru. 😉
@darazv díky moc. Už jste byli u nějakého toho léčitele? 🙂

darazv
31. led 2013

@martina_81 v pondelok idem a som velmi na neho zvedava ,,,,vraj vela ženam pomohol tak uvidime za to nič nedám 🙂

mmirunda
31. led 2013

@martina_81 arti, já tomu věřím a pokud říkají, že jsou suprové kvality, tak jsou. A v kolik zítra jdeš?

martina_81
31. led 2013

@mmirunda já jen, že doteď se teda moc nepředvedli. 😀 Tak snad ti zítřejší budou větší borci a nevzdají to po týdnu radosti, jako ti minule. Jinak jdu už na osmou ráno.😉
@darazv To jsem taky zvědavá. 😉 Na tyhle věci věřím a kdyby byla reálná šance, že by nám to pomohlo (když nemám vejcovody, tak by nám nepomohl ani zázrak 😉 ), tak bych do toho taky šla. I když, půl roku jsem teď brala kapky Gynex, co prý holkám taky pomáhá dost otěhotnět a hlavně, má to široké spektrum působnosti, tak jsem do toho šla. 😉

mmirunda
31. led 2013

@martina_81 Ty jo, to budu asi ještě spát 😅 ale hned první myšlenka poletí k tobě 😉 Hlavně ať se hezky zakousnou a nepustí

martina_81
31. led 2013

@mmirunda bojím se, že já budu taky ještě spát. 😀 😀 No aspoň ty 2 hoďky,co tam pak budu ležet, využiju. 😉 I když, Jirka mě asi nenechá. Ale jsem ráda, že tam může být se mnou celou dobu. kromě transféru, samozřejmě. 😉 Jsi moc hodná, díky za podporu. 🙂

mmirunda
31. led 2013

@martina_81 To já tam byla cca 15-20 minut a pak už jsem mohla jít do čekárny a ještě chvíli sedět tam a za chvíli jsme mohli jet domů 😉

saraha2
31. led 2013

@martina_81 tak to od zítra prskám bacílky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já taky ležela 2hod se skokánkem pod zadkem..a i jsem zdřímla a to je prý dobře,že se tělo pěkně uvolní..
@martinazvo myslím,že můžeš testnou i dřív!já měla hoodně nízké HCG-11tý den jen 72 a 8mý den už byl dušík odpoledne 😉

irennn
31. led 2013

@martina_81 No my tam byli oba, manžel mě celou dobu držel za ruku, paní Dr. jen zavedla embryjko a hned jsem mohla vstát a jít do čekárny a jeli jsme. Prý to už záleží jenom na něm, teď už je to na přírodě. Ale jen co jsme dojeli domů,tak jsem se svalila do postele, zhltla řízek s bramborovým salátem a chrápala jsem až do večera.... 😀 manžel pochopitelně chudák trpěl se mnou, nacpal se a spal taky 😀 😀

irennn
31. led 2013

@martinazvo já testovala už 8den po ET a byl tam dušíček, který den ode dne sílil. 😉