1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
7. únor 2013

@lea231 ja mam termin na menzes dnes, tiez som ako na ihlach 😠

lea231
7. únor 2013

@martinazvo neboj, zajtra to budes mat potvrdene, ze najblizsiu dobu ich ocakavat nemusis 🙂

pechlinka
7. únor 2013

Ahojte baby...takze v nedelu sa ide na to ... 🙂 idu mi brat vajicka..🙂 len neviem...ci sa tesim...alebo mam strach...neviem...co ma caka..:(

martinazvo
7. únor 2013

http://www.ivf.ca/duedate.php

kocky, velmi uzitocna info, podla dna vkladu su tam vsetky datumy, dokonca aj zaciatok a koniec zavrtania... a mne to podla testov fakt sediiiiii 😀 😀 😀

martinazvo
7. únor 2013

@pechlinka ahoj, neboj, bude pekna uroda, si na ceste za vytuzenym snom 🙂

pechlinka
7. únor 2013

@martinazvo Dakujem....doktor mi dneska povedal...ze mam dost folikov...nejako cez 20.. 🙂 Zajtra picham rano..posledne hormony...vecer...o 22hej...picham pregnyl...a v nedelu rano sa ide na to.. 🙂 Toho sa bojim asi najviac..:(

martinazvo
7. únor 2013

@pechlinka tak super, len vela pi aby si nemala ohss,,, drzim palce 😉

pechlinka
7. únor 2013

@martinazvo pijem...denne...tak 3litre vody... dnes som to nejako zanedbala..musim to do vecera dobehnut...mam v sebe tak 1 liter... .) Ako prebieha ten vyber...?....uspia ta....a potom zobudia?...mala si aj vyvod z mocovodu?..po zakroku?

martinazvo
7. únor 2013

@pechlinka kratucka narkoza, zaspis a uz si aj hore v posteli, ziadne vyvody, len Ti budu kontrolovat tlak a cca po hodinke a pol-dvoch pojdes opatrne na wc a potom podla toho ako budes ospala pojdes domkov

klirka1
7. únor 2013

Tak já se také přidávám 🙂 čekám že to dostanu v neděli a v pondělí hned pro injekce a ostatní léky co potřebuji. Tak všem držím palečky !!!

pechlinka
7. únor 2013

@martinazvo No...super...tak to by som mala zvladnut..🙂

pechlinka
7. únor 2013

@klirka1 Ahoj...aj my tebe drzime paste..🙂

klirka1
7. únor 2013

Děkuji mužu se zeptat na tu vodu co do sebe liješ? To se k tomu musí ještě o tom nic nevím? děkuji

malinka_02
7. únor 2013

@klirka1 to je proti OHSS.

denulka85
7. únor 2013

baby mala niektora z vas take ze rozmrazene embyo dali na PK a odumreli?

harley26
7. únor 2013

@pechlinka ja mela pres 20 foliku, z toho byl nabeh na ohss, ale po punkci (ktere se vubec neboj, je to opravdu v pohode) sem fakt pila cxa 3 litry denne a k tomu jedla bilkovinu - takovou kasi sem si delala. A ohss se nerozjel a prave kdyz je mensi nabeh na ohss tak se lip tehotni ;) takze bud v klidu, dobre to dopadne !!

eri6
7. únor 2013

@pechlinka ahoj budem držať silno palce🙂, hlavne veľa pi, čo už ale vieš, ja som mala 20 vajíčok, a aby sa mi nespustil hroziaci OHSS,pomohlo mi len veľa, veľa tekutín . A hlavne, sestrička ma upozornila, pri odchode domov z OPU, aby som si dávala pozor na to, keď už teda musím veľa, veľa piť, nech sa znažím aj veľa cikať. Zvládneš to, neboj🙂)))

pechlinka
7. únor 2013

@eri6
@harley26 A aku kasu si to vlastne varis?.. 🙂
Baby dakujem...snad to zvladnem... 🙂 nebojte ...budem pit aj 4 litre...a na WC..chodim ked pijem aj kazdych 5 minut.. 🙂

darazv
7. únor 2013

@pechlinka http://www.lekarna.cz/protifar-1x225gm-prasek-p... odporučili mi to doktori po ivf ked som mala mierny ohss davala som si dve ližičky do jogurtu a samozrejme aj vela pila vody 😉 držim palčeky

harley26
8. únor 2013

@pechlinka je to presne to, co pisa @darazv 🙂

martina_81
8. únor 2013

@malinka_02 ahooj, jsem v poho, Jirka měl zase volno, tak jsem neměla šanci se dostat na pc. 😒

martina_81
8. únor 2013

@darazv teď jsem to tady dočítala a on ten léčitel má i stránky na netu? Že bych na to koukla. 😉

martina_81
8. únor 2013

@denulka85 ahoj, u nás v caru už rozmražená embryjka na PK nedávají, většinou je transfér hned druhý den po rozmražení, když vypadají dobře. Který den odumřeli?

martina_81
8. únor 2013

@darazv díky moc, je to zajímavý článek. 🙂

denulka85
8. únor 2013

@martina_81 no to neviem ktory den v pondelok ich davali rozmrazovat a stvrtok volali rano ze odumreli 😒

martina_81
8. únor 2013

@denulka85 ? není to nějak dlouhá doba, od pondělí do čtvrtka? 😖 Já se tentokrát embryoložky ptala, proč je zavádějí už druhý den po rozmražení (byla zamrazená 2.den kultivace) a ona mi to vysvětlila tak, že když se krásně rozmrazí a do toho druhého dne, kdy je transfér, jsou ok, tak že je lepší je zavést, než je trápit v laborce. A máš ještě nějaký zamrazený? 😒

martinazvo
8. únor 2013

Tak, krv pozitívna, HCG 540, kočky....... SOM TEHOTNAAAAAAA !!!!!!!!

martina_81
8. únor 2013

@martinazvo to je supeeer, moc gratuluju. 😉 😉 😉 😉

darazv
8. únor 2013

@martinazvo gratulujem 😉