1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
28. lis 2012

@danny38 ty budeš mít hodnou princeznu a my rarachy 😀 😀 😀

denulka85
28. lis 2012

ahojte babenky, bola niektora z vas takto ako ja : ze po obere folikul mala zvacsene vajecniky a museli zmrazit emria? a teraz sa zmensili, ale kedy je najvhodnejsi vklad? dakujem vam velmi pekne 🙂

evikj33
28. lis 2012

@zelvik @saraha2 Jinak holky já ještě do obchodu nosím lízátka Gravipop,zabere to jen na chvilku,ale nákup se dá přežít a nebo nějakej kyselkavej bonbon.A kolem masa to beru většinou fofrem-z povzdáli vyberu co bych chtěla a pak pošlu manžu nebo naběhnu a zdrhám 😅 Ted jdu udělat br.kaši a máme chlazeného Lososa s kuží(dostali jsme)tak to jdu nějak udělat,pač manža od rána slibuje jak uvaří,ale asi dřív padnem hladem 😕

adriene
28. lis 2012

@saraha2 A víš, že mě to také napadlo?? Že to budou asi pěkní rarachové!! 🙂 Nejhorší je, že už teď si říkají, kdy mají hlad... seděla jsem v čekárně a nestihla si s sebou nic připravit k jídlu... stále jsem oddalovala chvíli, kdy půjdu pro něco do kantýny, abych nepromeškala, až mě budou volat. Pravda je, že jsem měla už děsný hlad, hypoglykémie 100%... a ti 2? Tloukli mi do břicha, div se neprokousali ven, jak dávali najevo, že potřebují něco k jídlu 😀 😀

danny38
28. lis 2012

@evikj33 Děkuji 😵

danny38
28. lis 2012

@saraha2 Já se obávám, že zase tak hodná nebude 😀 Doma mi v břiše pěkně divočí, to jen před panem doktorem dělá, že v tom bříšku vlastně ani není 😀

zelvik
28. lis 2012

@saraha2 no to mě neděs... Ráno a přes den jsem v cajku a pak si manžel domů odváží totální trosku - chudák ☹

zelvik
28. lis 2012

@adriene Kdy se na to chodí? Já se zeptám v Podolí, jestli na to můžu přijít k nim, protože v Gyncentru v Hloubětíně laborku nemají. Tak snad mi v Podolí neřeknou NE.

zelvik
28. lis 2012

@denulka85 Ahoj, tím myslím tady prošla @vall83, která už se tu za náma dlooouho nebyla podívat 😎 , že jo vall?!?!?!?!?!?

denulka85
28. lis 2012

@zelvik a nevies ako to pokracovalo?

zelvik
28. lis 2012

@denulka85 Doufám, že ti zareaguje sama. A jestlis e ti chce porbírat touhle diskuzí, tak někde od 9. stránky to u ní bylo aktuální. Myslím, že se to o měsíc posunulo... (abych si nevymýšlela) a pak se to povedlo a čeká mimíska!!!

denulka85
28. lis 2012

fu tak to idem nekde najst dakujem za info :D

denulka85
28. lis 2012

@zelvik fu tak to idem nekde najst dakujem za info :D

baarbora29
28. lis 2012

@denulka85 ahoj,ja mam rovnaky pripad.po opu som dostala ohss,embrya sa zamrazili a transfer sa odlozil o masiac.musis prejst jednym cyklom a na ten druhy uz mozes ist na to 🙂 .mne to vychadza rovno na vianoce,tak musim cakat az do januara.

adriene
28. lis 2012

@zelvik Dělají to v Podolí normál v laborce v 5. patře a to mezi 24 - 28 tt 😉

jahodarka
28. lis 2012

holky já se k vám snad nedostanu, ten můj malej bazilišek mi nedá chvilku klidu, jak sednu k počítači, dává mi ruce pryč z klávesnice a dává mi do nich nějaký hračky.. jak je venku hnusně, tak se hrozně nudí, po obědě už dva dny nespal, takže jsem na něj dneska ječela jak syréna, ať okamžitě spí, jinak zavolám čerta.. 😠 já byla totiž totál mrtvá a potřebovala jsem si zdřímnout.. 😀
@lusipe dnes jsem 7. den po KET a měli jsme 4 denní PK, dávali mi jednu jedničkovou morulku, mám tříletého darebáka, ten je přirozeně po roce snažení, ale s jiným tatínkem..
@go ležela jsem první den, potom už jsem fungovala vícečiméně normálně, jen jsem si chodila lehnout po obědě..

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak sliznice kráásná, vajíček hodně zatím mají 11-14mm, v pátek ještě kontrolní UTZ, v sobotu píchnutí DECAPEPTYLU a v pondělí OPU 🙂) sem na to zvědavá

denulka85
28. lis 2012

@baarbora29 to ako teraz mi prisla menstruacia a o dva tyzdne idem na kontrolu to je 4.12 a zas musim pockat este raz na cyklus? ja umrem ja to uz chcemmmmmmmmmmmm

saraha2
28. lis 2012

@janulkaa23 jůů!!tak krásnou úrodu přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baarbora29
28. lis 2012

@denulka85 no ani nehovor,ja som na tom podobne ☹ kolko mate mrazacikov?

kive76
28. lis 2012

@mmirunda děkuji....děkuji za ♥

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 děkuji, když sem viděla dneska UTZ tak vajíček tam je fakt hodně v obou vaječnících 🙂

sarah321
28. lis 2012

@janulkaa23 vypadá to na dobrou urodu,tak ať vše dobře pokračuje🙂

denulka85
28. lis 2012

no mala 31 folikul a stoho mame 18 zmrazenych :D a teraz zas budeme musiet cakat ne menzes? kedy ti mala odber? ja 12.11 a vy kolko mate?

denulka85
28. lis 2012

@baarbora29 no mala 31 folikul a stoho mame 18 zmrazenych :D a teraz zas budeme musiet cakat ne menzes? kedy ti mala odber? ja 12.11 a vy kolko mate?

dadenka111
28. lis 2012

Ahojte baby dlho som sa tu neukazala a hlasim dnes 13den po KET krv negativnka. ☹ Posledne mrazaciky. Takze nas caka rozhodnutie co bude dalej... Genetika a ziadost o 2.IVF atd. 😒

saraha2
28. lis 2012

@dadenka111 ☹ ☹ ☹ tak druhý pokus je váš! 😉

dadenka111
28. lis 2012

@saraha2 njn teraz uz mi predpise dr. ten prednison. toho sa bojim. snad to zaberie. ja uz potom neviem co zaberie 😕 inak dalej pokracujem v homeopatii a akupunkture 😉 mozno zabera tiez pri dlhsom uzivani 😅

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 jjj to určitě bude 🙂

jahodarka
28. lis 2012

@dadenka111 ☹ to je mi moc líto, napodruhé se to určitě podaří!