1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@dadenka111 prednison beru taky..a ještě mám po OPU Doxybene antibiotika :((

sarah321
28. lis 2012

@dadenka111 ☹ to mě mrzí,druhý pokus určitě vyjde musíš v to věřit.Držím palečky a hodně sil

dadenka111
28. lis 2012

@jahodarka
@sarah321
dakujem. stale verim 🙂 a to ma pohana dalej a nevzdavat sa!
@janulkaa23 kolko mesiacov uz beries Prednison? Mne povedal dr. ze ho musim aspon tie 2-3mesiace brat aby to malo ucinok. mala by som hned zacat. antibiotika preco mas? 😕

evikj33
28. lis 2012

@janulkaa23 Tak super at vajka ještě dorostou a jsou kvalitní. 😉

evikj33
28. lis 2012

@dadenka111 To mně mrzí,ale 2kolo už bude to pravé je nás tady dost co se povedlo až na Podruhé 😉 Držím pěsti

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 jj věřím, že dorostou 🙂

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@dadenka111 prednison mám teprve týden, ale já nemám jen to víš??

malinka_02
28. lis 2012

@jahodarka tak to pregnyl nebude to je super,muzu se zeptat kolikaty ket to byl? Ja byla na ivf a 2 ketech a nikdy nic tak uz ztracim nadeji a moc tu nenarazim na lidi kterym by vysel nejaky 3,4,5 ket..
@kive76 jee. Tak moc gratuluju a hod vice fotecek 😉
@radina ja zkousela vsechno mozne-BT,hlen cipek ale je to na nic 😉

zelvik
28. lis 2012

@dadenka111 ☹ to mě mrzí, tak se oklepej a další pokus už nebude pokus, ale jistota

jahodarka
28. lis 2012

@malinka_02 můj to byl 2. KET, ale nezoufej, mám několik kamarádek, kterým vyšel až 4.-7.KET, neboj, určitě se to podaří!

janulkaa23
28. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@jahodarka gratuluji 🙂 Mě čeká v pondělí OPU při 2.IVF 🙂

ramdy
28. lis 2012

@mmirunda Ahoj, no dorazila potvora jedna, takže zázrak se nekoná a v lednu to bude tedy asi jistit 2. IVF, včera jsme byli s manželem na imunologii v Ústí, budou nám dělat kompletní rozbor krve, brali nám každému snad půl litru, byla jsem úplně ko. Do toho mi psala moje gynekoložka, že mi nevyšla úplně nejlíp cytologie, takže mi nasadí nějaké tablety, aby to bylo úplně na 100% a 5.12.2012 se jdu domluvit do Pronatalu na dalším postupu.

kaijko
28. lis 2012

Holky mate nekdo Rh - ?

baarbora29
28. lis 2012

@denulka85 ja som mala odber 3.11. a 4.11. ma prijali do nemocnice s ohss,tam som bola tyzden a po ms som bola na kontrole a dr povedala ze musim pockat cely cyklus.ale mala som este v bruchu vodu,tak preto.mozno tebe povie,ze mozes ist.neviem ako to robia.mame 11 mrazakov.

zelvik
28. lis 2012

@kaijko Neříkej, že máš Rh- ? Já totiž TAKY. Ty máš endošku, já mám endošku, ty Rh-, já RH-
Co máš ještě? 😎

kaijko
28. lis 2012

@zelvik Jj!!!Ted nevim jestli 🙂 nebo ☹ My jsme darecci 😀 Ja si dnes precetla komentar jedny holky tady, ze ma radost, ze ma Rh+, tak jsem googlila a koukam co to znamena v tehotenstvi..Kouknu do papiru po posledni laparo a mam tam Rh-..Se ze sebe picnu..Myslis, ze to budeme resit na screeningu a nebo pak na kontrole s mym gyndarem?Neco ksem uz driv otom slysela, ale nevenovala jsem tomu pozornost..A ted koukam..

zelvik
28. lis 2012

@kaijko No já už jsem si ty radosti zjistila dávno. Že jsem mínus vím od dob, co daruju krev. A mám i načteno co a jak. Všude ale uklidňujou tím, že u prvního těhu by se nemělo nic stát. Musíme se pak po porodu ujistit, že nám píchli ty protilátky či co. A nebudu se zlobit za císaře, kdyby k němu doktoři svolili.
Já teď přecházím z CARu ke gyndaři a když jsem se tam byla hlásit, brali mi krev - nějak obecně a zároveň prý na protilátky - takže vypadá, že to budou hlídat.

denulka85
28. lis 2012

@baarbora29 neboj vsetko dobre dopadne musime byt silne nikdy som si inac nemyslela ze prave ja takto dopadnem je to smutne ale aspon takto nam mozu pomoct :D

adriene
28. lis 2012

@kaijko Ono také záleží, jaké rh má tvůj muž 😉

zelvik
28. lis 2012

@adriene @kaijko a jo, to taky... Tak se předveď - jestli se taky shodujem. Manžel má RH+

kaijko
28. lis 2012

@zelvik To mi myslim brali ted..Takze dalsi cervik 😲 Uz jsem psala priteli, ze si s nama s bublinou uzije jeste srandu 😀 Jsem zvedava i jak mi vyjde stitna zlaza..Tu mas v pohode? 😉 Ja na ni brala leky..

zelvik
28. lis 2012

@kaijko Při běžných testech a na imunologii to bylo OK. Jinde jsme ji neřešili - jako například endokrinologie - tam jsem nebyla. Tak snad...

kaijko
28. lis 2012

@zelvik To jeste nevim, ale brali mu krev caru, tak tam zkusim zavolat zitra!Dnes jsem cetla, ze minus ma 10% lidi v CR, tak to bude mit urco +..

zelvik
28. lis 2012

@kaijko Jojo, já taky nechápu, proč vždycky musím spadat do té menšiny vyvolených - a zvláště, když to není nic moc 🙂

kaijko
28. lis 2012

@zelvik Ja uz si zacinam pomalu zvykat, ze musim mit neco "extra" a ne v pozitivu 😉 Doma uz jsme se to naucili zlehcovat..pokud to jde samozrejme.. Ja jen doufam, ze ten screening dopadne dobre 😉

zelvik
28. lis 2012

@kaijko V to doufám taky, jdu v pondělí...

kaijko
28. lis 2012

@zelvik Ja vim, to uz je za chvilku 😉 Budu drzet palecky!!! Nechas si rict pohlavi, jestli teda pujde videt?Miru, to taky rekli.., tak ja doufam, ze i u nas se uvidi co to bude 🙂

malinka_02
28. lis 2012

@dadenka111 to me mrzi..u nas to taky nedopadlo..mame jeste 1 mrazacka ale uz tomu ani neverim..

malinka_02
28. lis 2012

@jahodarka a udelali neco jinak nebo jim na neco prisli?

jahodarka
28. lis 2012

@malinka_02 myslím, že ne, já jsem ale změnila teď kompletně léčbu, vůbec mi nedělal dobře utrogestan, měla jsem z něj fakt hrozný stavy, takže mám místo něho crinone a ten je super, žádné vedlejší účinky a zavádí se jenom na noc. a původně jsem měla otrivile a teď pregnyl.. nevím, jestli to může mít vliv, ale mě to, že jsem mohla vysadit ten blbej utroš hrozně pomohlo psychicky, už jsem do toho ani nechtěla znovu jít...