1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

alika36
25. únor 2013

@saraha2 ahoj, doporucili ta mi, vraj mas skusenosti s nizkym HCG a krvacanim. To je moj pripad, a chcela by som ta poprosit o par informacii. Dnes som sa dozvedela prave krv. testy a bol HCG nizky 79 16 den, v piatok mam znova prist na krv a este som zacala trroch krvacat dnes ☹ , nie velmi zatial, je to len ruzovo hnedaste ale intimku som mala pretecenu, tak som si dala velku vlozku a zatial neteciem, len taky naznak, mozno sa to spusti neskor, uvidim. Mas podobny pripad ako ja, alebo kontretne poznas niekoho a aj napriek tymto problemom sa to podarilo? Ja viem uvidi sa az v piatok, ale neda mi to a hladam nejake info aspon aby som sa ukludnila trochu. Tak stale dufam. Dakujem zatial

alika36
25. únor 2013

@martinazvo dakujem za odpoved, vsetko ma potesi teraz 🙂

pechlinka
25. únor 2013

@alika36 Ahoj moja...nie...nehovorili mi nic...iba ze treba nadalej brat utrogestan 3x2 tabletky-...a v piatok mam prist znova na krv.. .🙂 neboj..mozno..to u teba fakt ide pomalicky.. 🙂

alika36
25. únor 2013

@pechlinka takze aj ty ides teda na krv a uvidi sa? mne kazali 3x1 brat ustne ak budem silno krvacat, ale teraz to trocha ustalo, uvidime teda. je to stres ti poviem 😒

pechlinka
25. únor 2013

@alika36 Ahoj..moja..v Gyn-five sa chodi vzdy na 10 den a potom na 14 den po ET na potvrdenie.. 🙂

cuculik1
25. únor 2013

Vela tu citam o nk bunkach. Dnes mi na alergologii povedali ze moja hodnota je 33% co je vraj zvysene ale nie moc kde mi aj uviedli ze celkovy pocet som mala0,49 pricom norma je do 0,44. Nic viac mi neuviedku vraj podla nich z tym netreba nic robit ale co citam tak norma je 12% ale na druhej strane ta celkova hodnota sa mi az tak vysoka nezda. Neviem. Najhorsie je ze sa mi k tomu nevedia vyjadrit ani v car. Mam za sebou 4 potraty...ake boli vase hodnoty? Je to vysoke ci nie?

adriene
25. únor 2013

@slaboska No vidíš, tak doktor to alespoň ví. Ještě se poptáš na gynekologii a je to 😉 Každý to hold řeší trošku jinak, hlavně aby o tobě věděli 😉

slaboska
25. únor 2013

@adriene no jo,ale ty maš tolik informaci a vidiš řikaš něco jineho ☹ no uvidim co mi řekne na te gyndě,mysliš,že je blby zavolat třebarovnou do car a zeptat se na to?taky mam o sebe strach 😒

adriene
25. únor 2013

@slaboska No proč ne? Za zeptání nic nedáš... Krev se u aplikace nízkomolekulárního heparinu (clexane, faxiparine, fragmin...) sleduje. Většinou se chodí někam na hematologii... ale vážně netuším, jak to chodí tam, kde se léčíš ty. Zkus se ale určitě optat 😉

saraha2
25. únor 2013

@alika36 tak já byla na odběru poprvé 11tý den po ET..ale nekrvácela jsem,ale špinila už od pátého dne po ET..a HCG bylo 72..to bylo tuším úterý,pak jsem šla ve čtvrtek,nebo v pátek a to stouplo jen na 116....pak jsem přišla v pondělí a už bylo přes 500..takže klid,pozitivně se naladit..!!taky jsem měla nízké hodnoty hormonů,dopichovali mě obden agolutin a ještě jeden hormon-estrogen??pokud je to správný název..a proto bylo i hcg nízké,protože jsem měla málo tohoto hormonu..no mudr.nařídila těhotně se naladit,netestovat-já testovala a byl pořád jen duch....nakonec měla pravdu a dnes mám 40 dní do porodu 😉 k tomu špinění-krvácení-říkali,že to může být-já teda měla 2embryjka..takže jedno se odlučuje,nebo další věc,že si tam dělá místo,děloha se připravuje,nebo jak to správně napsat..a krvácení je možné i pokud máš termín na MS-to taky říkali,že než se to upraví a tělo si zvykne na těhu 😉 utrogestan jsem brala 2-2-2...takže držím moc palečky,ať ti to dopadne dobře!!!odpočívej !!!!

slaboska
25. únor 2013

@adriene děkuji.počkam na středu na gyndaře a pokud i on řekne,že se to nemusi tak si do Car zavolam.ty přece viš o čem mluviš,tak mi obvodak nebude tvrdit,že je to v poho.viš co je nejhorši?že zrovna minuly tyden jsem manelovi řikala,že jsem zvědava jak to bude u porodu s tou krvi,že tedka když jsem byla na tom 1.screeningu tak mi odebrali krev a nešlo to zastavit,musela jsem ten vpich uplně tlačit,tak mi začalo byt zahadou ten porod,abych nevykrvacela ☹

saraha2
25. únor 2013

@alika36 pak dej vědět,jak jsi dopadla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moooc držím vše,co jde,ať se embryjko udrží!!!!!!!!!jak říkala moje mudr..každé těhotenství je jiné a každé potřebuje jiný čas.......

saraha2
25. únor 2013

@alika36 škoda,že ti nedali ten agolutin!!!!!!!!já měla slabou čárku a další den termín MS,tak jsem si ho doma píchla sama-teda manžel...měla jsem strach,že se ms spustí 😒 a teda pak mě v caru dva týdny co druhý den píchali-nebo já doma...ten druhý hormon píchli jen jednou a to v ten den,jak jsem byla poprvé na krvi..

alika36
25. únor 2013

@saraha2 jeej, dakujem za vycerpavajucu odpoved, si zlata, dost mi to pomohlo. To krvacanie uz prestalo, tak snad to aj tak zostane. testovat uz nebudem, skusim to vydrzat 🙂 .

alika36
25. únor 2013

@saraha2 urcite sa ozvem, a podam podrobnu spravu 😀

saraha2
25. únor 2013

@alika36 já teda testovala a podruhé,jak jsem šla na krev,tak se sestřička ptala,jak je a já jí řekla,že blbý,že na testu je pořád duch,takže HCH neroste...a ona to nečekaně požalovala mudr a ta mě zakázala testit..at se zbytečně nestresuju..škoda,škoda,že ti nedali ten agolutin..nebo píchli ti něco??já tě mít tady poblíž,tak ti ho tam píchnu snad i sama 😀 holky tady tomu říkaly ochránce těhotenství...

saraha2
25. únor 2013

@alika36 HCG samozřejmě-překlep..

alika36
25. únor 2013

@saraha2 uz viacere kocky mi radili aby som to testovanie nechala tak, a mate pravdu, aj tak mi test neukaze hodnotu HCG, takze je to zbytocne, tak ako pises. nepichli mi nic bohuzial, no keby si bola blizsie tak zbehnem a vypucim zadok 😀 . beriem Ultrogestan ten ma take ucinky citala som na letaku z krabicky beriem to 2x2 . vdaka za zlepsenie nalady 😉

martina_81
25. únor 2013

@pechlinka supeer, moc gratuluju. 😉 😉

martina_81
25. únor 2013

@ifus Tak snad ten 2.pokus už dopadne, budu Ti držet palce. 😉 Jen nechápu, proč Ti teda nezvýšili dávky hned při 1.UTZ?

malinka_02
25. únor 2013

@sandra077 to je super!
@denulka85 zítra to bude určitě dobre!!!
@pechlinka jé krásný to určitě stačí!

malinka_02
25. únor 2013

@saraha2 40 dní to to uteklo.. a jak je na tom pawla? Co ste si udělali těhu diskusi se tu neukázala.. 😢

malinka_02
25. únor 2013

@martina_81 no to víš ted se ti to povleče furt 😀 a ty zustaneš na PN celý těhotenství? Není ten ceník na webu?

malinka_02
25. únor 2013

@maciatko248 ahojky 😉

martina_81
25. únor 2013

@malinka_02 jj, dělám na 12ctky, denní, noční, takže na PN. a třeba dneska jsem byla fakt ráda, že jsem doma, protože mě chytla tak šílená bolest podbřišku, že jsem se nemohla ani pohnout a celý odpoledne jsem ležela. Ještě teď se pohybuju jak stará babka a do sprchy jsem se musela přemlouvat. 😒 Sestřička sice říkala, že mě může "bolet bříško", ale tohle byla vážně síla. Tak se budu muset v pátek zeptat dr. jestli je to normální. Už mě to chytlo jednou, pár dní po transféru v noci, a to jsem tak skučela, že i Jirku jsem vzbudila. 😒

malinka_02
25. únor 2013

@martina_81 aha, no tak snad je to jen to roztahování dělohy.. Moje kamarádka jde 8.3: na mateřkosu tak jí tak závidím 😉

denulka85
25. únor 2013

@malinka_02 dakujem 😀

ifus
25. únor 2013

@martina_81 Zvýšili,ale nestačilo to..jinak děkuju,snad to vyjde🙂

adriene
25. únor 2013

@slaboska Kamarádka, co si píchá celé těhu clexane, tak má teď plánovaného císaře a musela mít vyjádření od hematologa kvůli tomu, zda clexane před císařem vysadit, či ne... Vliv to samozřejmě má. Jsem zvědavá, co ti na té gyndě, nebo pak v CARu řeknou... 😕

martina_81
26. únor 2013

@malinka_02 tím se snažím taky uklidňovat. 😉 Tak uvidíme, v pátek se zeptám. A co teď teda plánujete vy?