1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

slaboska
18. bře 2013

@martina_81 to je mi lito,ja si všimla,že se tady moc neukazuješ.nebj,dalši pokus už je tvuj.

elisafabri
18. bře 2013

Ahoj holky, já jsem 7 den po ET, beru Utrogestan 2-2-2 . Jsem srab si udélat test . Mám bolesti hlavy, takové stavy slabosti, jako kdyby se mi točila hlava. Manžel říká, že mám větší prsa, ale já myslím že je to hormonayspaná. Myslite že mi. Pořad se cítím nevyspaná. Jinak nic necítím. Nafoukle bříško, jak jsem četla muže být z utroše že? Myslíte ze mužu být v tom?? Kamarádka mi řiká, že pokud nekrvacim tak je prcek uvnitř. Co vy si myslite?

fantinka
18. bře 2013

@elisafabri 7 den robit test je este skoro. Najskor tak 9. Ms nepride ked beries utrogestan, ten ju brzdi.

ratatooy
18. bře 2013

@elisafabri mužeš být a zaroven tomužou byt rakce na utrouš ale věř sama že jsi a bude 🙂

sudabe
18. bře 2013

@elisafabri to všetko skoro som mala aj ja a kedy ides na krv? mozes byt ale aj nemusíš ja som netestovala a 11 den po et podlá krvi som tehu. ale jak píše fantinka tak si urob test 9-10 den. držím palce

irennn
18. bře 2013

@elisafabri já byla pořád unavená,udělej si zítra z ranní moči testík,bude tam určo dušík 😉

elisafabri
18. bře 2013

Děkuju holky @fantinka @ratatooy @sudabe

elisafabri
18. bře 2013

@irennn jenže mám strach, pak budu zklamana

fantinka
18. bře 2013

@elisafabri nemysli negativne to je dolezite.

elisafabri
18. bře 2013

@fantinka ja vim mam byt optimistická

malinka_02
18. bře 2013

@elisafabri jednou se tomstejne dozvis 😉 ja byla na 4 transferech a nikdy nic a MS neprisla protoze mi ji drzel utrogestan takze podle toho se to bohuzel nepozna..

malinka_02
18. bře 2013

@martina_81 berusko.. ☹

elisafabri
18. bře 2013

@malinka 02 ja vím, ale počkám ještě pár dní

janulkaa23
18. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@elisafabri Mě vždy přišla Ms i přes utroš v termínu a když nepřišla v termínu druhý den sem si udělala ráno test a byl tam dušík, který sílil...

elisafabri
18. bře 2013

@janulkaa23 tak snad to taky tak dopadne

ratatooy
18. bře 2013

@elisafabri ten utrouš ma to těhu podpořit takže je to dobře a jinak udelej test za dva dny a uvidiš ja veřim že je to tam

janulkaa23
18. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@elisafabri držím pěstičky a posílám těhu bacily 🙂

elisafabri
18. bře 2013

@ratatooy děkuju snad jo. A s testem počkám

ratatooy
18. bře 2013

@elisafabri tak se tešim až nam řekneš dobrou zprávičku nebo ukažeš testík s //

elisafabri
18. bře 2013

@janulkaa23 děkuju těmi se ráda nakazím

elisafabri
18. bře 2013

@ratatooy děkuju doufám že pak potěším

summer_103
19. bře 2013

@sandra077 ahoj, ako dopadla tvoja kontrola? Mna caka dnes to predoperacne a zajtra prva kontrola v centre. Uz ti dali termin na OPU?

slaboska
19. bře 2013

@irennn ahojky,ty jsi těhotna skoro stejně jako ja.prosim kolik jsi už přibrala? 😒

sandra077
19. bře 2013

@summer_103 cafko no dost na hovno dopadla ☹ vcera som sla na kontrolu a mi povedala ze napravo mam 2 folikuly na lavo nic..ze tam mam endometriozu...(co som dovtedy nemala ani mi nepovedala ze tam mam takze super sa dako vytvorila alebo co neviem nechapem 😢 ) tak som bola z toho dost mimo ze tak malo a ze slabo reagujem...i ked som bola v piatok na kotnrole a nepovedal ze mi ma zvysit davky nic zastupujuci lekar tak som nasrata aj na neho kvoli tomu lebo sak mohol vidiet ze nic nie? ☹ no a opu idem tym padom uz zajtra a et v piatok alebo sobotu...teda ak sa vobec dake uchytia a nebudem mat tym padom predlzenu kultivaciu....mi to daju hned...takze super som dopadla...vcera som bola na predoperacnom a v pohode...

pistalinda35
19. bře 2013

@sandra077 držím palečky, musíme věřit 🙂 i z mála může být miminko 🙂

sandra077
19. bře 2013

@pistalinda35 dakujem snad hej 🙂

denulka85
19. bře 2013

Baby hcg 22 994 ako to je mozne ze je vidno len dutiku bez zlteho telesa?

gabaki
19. bře 2013

@sandra077 držím Ti palce, horší začiatok, ale dobrý koniec, neboj sa 🙂

gabaki
19. bře 2013

kočky 🙂 teším sa, mám za sebou predoperačné a zajtra 4DC idem do CAR na ultrazvuk a uvidím, čo si budem pichať ďalej a ako to u mňa vyzerá. Inak to pichanie do brucha chce niekedy poriadnu odvahu 😀

summer_103
19. bře 2013

@sandra077 ach moja to mi je luto, ale nechapem ze tak z nicoho nic ti cez ultrazvuk objavili endometriozu?? Ved ja som bola aj kvoli tomu na laparke, lebo vraj sa to neda inak zistit. No chapem ze si nabrusena, hlavne ak mohol doktor zareagovat zvysenim davok... No nezufaj, ved aj jedno vajko staci hlavne nech sa pekne oplodni a potom sup k tebe do bruska a bude dobre! Jaj ja som zvedava ako dopadnem ja zajtra v CAR... Tebe budem drzat palce na OPU 🙂