1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

maminka142
10. čer 2013

Ahojte dievčata, prosím Vas neviete, čo je to IVF soft? 😕 A ešte jedna taka osobna otazočka, neviete, či sa niekde zapisuje, že dieťa bolo počate IVF? Čo ak sa matka rozhodne to dieťaťu nepovedať? Ďakujem za každu odpoveď 🙂

mominko
11. čer 2013

@maminka142 ivf soft je myslím nejaká minimálna stimulácia...pozri v témach... a o tom zapísaní to neviem, myslím, že len do tehu knižky...

maminka142
11. čer 2013

@mominko Ďakujem Ti 😉

meyryen
11. čer 2013

@sverda Ahoj, stimulovat na další pokus můžeš od 4ms v pořadí

sverda
11. čer 2013

@meyryen Děkuji Ti za odpověď. To víš od nějakého lékaře? Asi to není úplně směrodatné. To bych mohla jít na další stimulko asi tak za rok... 😲

renda12
11. čer 2013

tak dnes jsem u vás skončila bylo to pouze ve 4týdny ...

elleonor
12. čer 2013

@renda12 se mas, gratuluji

renda12
12. čer 2013

@elleonor

jsi to asi nepochopila nebo nevím,ale potratila jsem a vše je znova před náme ale první musí skončit to nekonečné krvácení které mám už 10dní

elleonor
12. čer 2013

@renda12 aha, to se omlouvam, jak jsi psala, ze jsi u nas skoncila -tema je IFV , tak jsem myslela, jako ze uz nas nepotrebujes a prechazis do tema porody v unoru ☹ jeste jednou se omlouvam, ale neboj, jednou se nam to podari, jen se to musi dopilovat, aspon se ti to podarilo az k tomu ze se uchytilo-bohuzel ted to nedopadlo dobre, ale to uz je jina vec...zatim pa

maxilienka
17. čer 2013

@renda12 moja zlatunká, je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo. Tak som na teba stále myslela a teraz som tu prišla kuknúť po dlhšom čase. Ach jo. Cítim s Tebou! A prajem moc moc stastia, nech to nabuduce vyjde.
Ja idem 25.6. na ET....je to fakt psychicky strasne vycerpavajuce.

absti
20. čer 2013

Ahoj holky, nevíte jak dlouho může být v moči Pregnyl 1000?

rory_g
autor
20. čer 2013

@absti ahojky, já myslím, že max 10 dní? Teda já měla buď 5 nebo 10 tisíc a 13. den už to rozhodně nebyl Pregnyl 😉 MOC držím palce, aby to Pregnyl nebyl 😉

margitam
24. čer 2013

Holky, prosím, mám dotaz......měl jsem mít první IVF, ale mám cystu na vaječníku...nemůžeme stimulovat ☹ prosím brala jste některá před IVF antikoncepci? a kolikátý den?

elleonor
28. čer 2013

tak to vypada, ze v lete se zadne ivf nekona 🙂 kde jste vsichni? renda12

amonda
28. čer 2013

@absti Ahoj, ja som mala myslim 5.000 a na 9 den som mala dve ciarky tehotenske, nie z pregnylu 🙂

absti
28. čer 2013

@amonda
taky to u mě nebyl pregnyl 🙂))

amonda
28. čer 2013

@absti Tak blahoželám tehulka 🙂

absti
28. čer 2013

@amonda děkuji moc. Zatím to mám potvrzené z krve. Ty uz jsi byla na ultrazvuku?

johanka139
28. čer 2013

sháním Pregnyl nebo Ovitrelle, nezbyl Vám nějaký? Cenu respektuji. děkuji. krodosky@seznam.cz

trulinka
29. čer 2013

ahojte, prave som zisitila, ze ani tretie IUI nam nevyslo a zacinam uvazovat nad IVF. Co najprv treba urobit? Ist do poistovne a poziadat ich o schvalenie? Dakujem za radu.

sasanka033
29. čer 2013

@trulinka ahoj, zadost na pojistovnu ti posle car. takze si nejaky vyber, objednej se a res to s nimi, pripadne pokud ti delaji IUI v caru, tak to aspon budes mit rychlejsi.

amonda
29. čer 2013

@absti Ano, bola som uz na ultrazvuku, ale nebolo vidiet este srdiecko, ale z CARu ma uz odporucili zmluvnemu gynekologovi s potvrdenym tehu, tak dufam, ze gynekolog uz bude vidiet srdiecko a vsetko bude pokracovat tak ako ma 🙂 Drzim ti palce

kyvetka
30. čer 2013

@elleonor ahoj, asi nas je malo teraz na ivfku,bo ked kukam fora nikoho nikde. Ja som zrovna v pripravnej faze a saliem,bo som amla uz mat menzes a ona stale nikde. Zajtra cupitam do heliosu tak som zvedava co mi povedia, hadam sa mi samotny proces kvoli tomu nezrusi. A co ty? V akom stadiu si a kolkykrat?

elleonor
1. črc 2013

@kyvetka ja jsem ve stadiu cekani co bude-jestli bude neco dal... v kvetnu ifv tak na pul, odebrali jen 2 vajicka, ktere nebyla ani zrala, tak nebylo ani co vkladat ☹ ted jdu na kontrolu 9,7 tam se dovim i jak dopadl antimulerian, ale moc nadeje si nedelam, kdyz 1 dc jsem mela fsh 10...sice tady je do 13 ale hned 1 den uz tak vysoke, to nevypada moc dobre, uvidime co mi reknou.

kyvetka
1. črc 2013

@elleonor ahij, ja som bola dnes na kontrole a celý proces mi presúvajú o tri dni,bo este nemám menzes.ale potvory jedny su uz isté na ceste, bo lezim doma k.o. ja som zvedavá koľko vajicok vytvorim nakoniec ja,lebo koordinátorka nás pripravila,že s mojimi výsledkami máme ocakavat dobrých dvadsať 🙂 tak sme zvedaví,či sa to splní. A neboj, hádam sa telicko dalo umudri a začne robiť,to čo treba a nakoniec sa k tým deturencom dopracujeme 🙂

sasanka033
1. črc 2013

@kyvetka ahoj, hodne holek, co jsou ted v procesu jsou v diskusi kveten-cerven: https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

sasanka033
1. črc 2013

@elleonor taky mam zvysene FSH, nastesti mi vajecniky na stimulaci zabraly slusne. kolik ti je?

elleonor
2. črc 2013

@sasanka033 me je 33 a tobe? jelikoz pracuji v laboratori, tak jsem videla, ze spousta 40-ti letych ma polovicni fsh nez mam ja 🙂 no co uz, uvidim co mi reknou pristi tyden na kontrole ,jinak jestli bude nejaky dalsi pokus, tak me napsali v liste na rijen...a pri jejich rychlosti pocitam ze stimulace bud stihnu pred vanocema nebo az v 2014 😀 😠

sasanka033
2. črc 2013

@elleonor mne je taky 33, ale nastesti mi rekli, ze je ted pro ne podstatny jak jsem na stimulaci zabrala, nez ze by me soupli do kolonky typu: FSH vic nez 12 = nedelame ivf s mejma vajickama, ale cekame na darce. a s rychlosti koho co kde?🙂 mas zabrzdenej car nebo co?🙂 jinak ja mela FSH 3DC 10,9 v lednu. rekli mi: hranicni hodnota.