1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
22. říj 2012

@melisska Já být manžou radši bych zítra zašla at to zkontrolují,popř.zrentgenují,mohlo se mu udělat něco pod tou plombou.Popřípadě mu zkontroluje ránu a vyčistí.Se zubem není sranda 😒

melisska
22. říj 2012

@malinka_no zacalo mu vytahovat hnis 😒 takze repik a harmancek sa uz moci

melisska
22. říj 2012

@evikj33 moja ak to neprejde aj bude musiet ist

engele
22. říj 2012

Holky co předchází ET a KET, ET se dělá pár dnů po odběru vajíček a pokud jsou mrazáčci děla se KET. Na KET se opět nějak připravuje sliznice a dělá se to jen určitý den cyklu?

malinka_02
22. říj 2012

@engele ano ET je po stimulaci a OPU a ket po rozmrazeni. To zalezi nekde v CARu davaji leky na sliznici a nekde treba u nas nic podle utz se pocka a pak se vlozi po ovulaci.

engele
22. říj 2012

@malinka_02 a když ovulace normálně není, tak se asi dávají nějaké léky že?

lucynka46
22. říj 2012

Holky, poraďte.. Teď jsem 28 den po prvnim dnu menstruace a už týden mě bolí bříško a prsa.. Vždy mě to bolí jen den, ve výjmečných případech dva dny před mrchou.. Ale teď se to nějak drží.. A cykly mám chaotycké... Nevíte, co by to mohlo být? Nemohlo se to tam nějak "porouchat" těma různýma hormonama? 😕

jahodarka
22. říj 2012

@lucynka46 já to mívám normálně v rámci PMS, dokud nedostanu MS, bolí mě to snad od ovulace až do menstruace a je to k nevydržení, ale to je jen silný PMS, pokud to normálně nemíváš, co si třeba udělat těhotenský testík? 🙂 ;)

lucynka46
22. říj 2012

@jahodarka Právě, že jsem to nikdy neměla.. Tak to nezávidim, musí to být otrava.. To by byl asi zázrak, kdyby se testík podařil.. :o) Tak ještě počkám a za pár dní bych ho zkusila:o)

jahodarka
22. říj 2012

@lucynka46 no to jsi teda dobrá, že vydržíš - já už bych letěla do lékárny.. 😀
teď koukám, že máme stejně staré dětičky 🙂

malinka_02
22. říj 2012

@lucynka46 ja tenhle mesic ovulaci ani nemela,jsem 20dc a uz 5 dni me bricho boli jako na MS takze asi taky tema hormonama rozhaseno..
@engele pokud ji nemas furt tak asi jo,me rekli ze teprv kdyby nebyla vickrat tak mi neco daji zatim nic ☹

lucynka46
22. říj 2012

@jahodarka jé, tak to je hezký.. Tak to nás čeká už chození do práce:o) No právě jak píše
@malinka_02 , myslim, že to může být těma hormonama, tak se nechci moc radovat.. A hlavně nevim, jestli by se to přirozeně povedlo... I když vim, že i s endometriozou holky otěhotněly...

jahodarka
23. říj 2012

dobré ranko, tak jsem nevydržela a opět testla, zase bílo.. ☹ , ale to jsem asi čekala. no nic, zkusím to teď vydržet alespoň 2 dny. ☹
@lucynka46 já pracuju celou dobu, mám svojí firmu, takže u mě se žádná změna nekoná.. 🙂

malinka_02
23. říj 2012

@lucynka46 no hele ja uz tedcani nemela ovulaci pritom ji normalne mela.

zelvik
23. říj 2012

Dobré ránko holky, jak se dnes máme?
Já měla včera bloklý krk, dneska je to už lepší, ale stejně se pořádně nemůžu otočit 😎 . No každý den nějaké překvapení.

evikj33
23. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @jahodarka Nezlob a počkej 😉 Tfuj Tfuj Tfuj trochu těhu bacilu pro štěstí 🙂 @zelvik Jj a to jsi měla pořád málo těhu příznaku 😅 tak když někdo zavolá platim otáčej se celá(jako vesničko má středisková 😀 )

jahodarka
23. říj 2012

@evikj33 😵 pojďte sem, bacílkové! 😠

malinka_02
23. říj 2012

@jahodarka zkus opravdu vydrzet aspon ty dva dny, ja vim.ze to je tezky, ja to taky vzdycky nevydrzela a akorat pak stres a to je taky spatne..

lucynka46
23. říj 2012

@jahodarka Tak jsi aspoň nevypadla z kolejí.. Já se netěšim na to vstávání.. A raní honičku, abych to vše stihla:o( mám to 40km daleko...

lucynka46
23. říj 2012

@malinka_02 Tak jsem na to zvědavá. Hlavně kdy dorazí ta mrcha...

zelvik
23. říj 2012

@evikj33 No já teda doufám, že tohle zrovna nepatří mezi těhu příznaky, to radši odvolávám co jsem odvolal a nechci nic🙂

jahodarka
23. říj 2012

@lucynka46 no tak 40 km bych denně teda nedala, to radši teda koukej přijít rychle do jinýho stavu! 😀
@malinka_02 já mám vždycky předsevzetí, že to vydržím... 😅 chichi

lucynka46
23. říj 2012

@jahodarka No to bych taky chtěla:o))) Ale už rok a půl.. A nějak mi to nevychází.. 😒 😠

jahodarka
23. říj 2012

@lucynka46 já vím, dělám si srandu, to je jasný.. my už taky rok a půl a nic, a bohužel se tak trochu začínám připravovat na to, že ani tentokrát nic.. 😔

baarbora29
23. říj 2012

ahoj,rada by som sa pridala do vasej temy 🙂 .mam endometriozu a teraz ma caka moje 1.ivf.druhy den stimulujem gonalom.vsetko super az na to,ze dnes som ochorela ☹ .dr.mi predpisala bioparox.myslite,ze by to nejako mohlo ovplyvnit stimulaciu??

lucynka46
23. říj 2012

@jahodarka jo.. Ani jsem to zle nebrala... :o) Jednou to přijít musí.. Jen to čekání je nanic..

danny38
23. říj 2012

Holky zdravím, já jsem tam rozčílená, že to ani neni možný 😠 Dneska mi tu udělala kontrolu ředitelka a jak jsem ve skluzu tak si mně vychutnala, svině jedna. Řekla jsem jí, že se snažím zůstávat v práci déle co to jde, ale že teď jsme museli na rychlo schánět nový pronájem a ona mi s výsměchem řekla, no když vás odevšad vyhazují 😠 Ve mně by se krve nedořezal, já jsem na nervy ze stěhování, měla bych být v klidu a tehle zrůda, které neví co je soucit nebo alespoň slušnost mně totálně sejmula. Navíc zřejmě budu další měsíc bez prémií a to se můžu jít rovnou zahrabat. Takže na mateřskou půjdu ne 6, ale 8 týdnů před TP a nechám si od doktora počítat termín 4.2. 2013, takže to bude vycházet někdy na 11.12. 2012 a na zaučení sem má jít od listopadu přímo ona, takže jí nezaučím na nic. Kašlu na ní, o nic víc už stejně přijít nemůžu. To mám za to všechno, co jsem kdy pro ně udělala. Ještě teď to udejchávám. Těhotenství není nemoc, ale z její strany bych uvítala trochu taktu a ne že mně seřve a ještě se mi vysměje 😠 😠 😠

zelvik
23. říj 2012

@danny38 Kašli na ni, na nánu. Hlavně se nestresuj a buď v klidu, nestojí to za to. Vyhodit tě nemůže a ostatní vydržíš! Máš recht, taky bych se na nějaký zaučování vykašlala!!!!

melisska
23. říj 2012

@danny38 no to je co za riaditelka??? 😠 moja neber si to tak, ja si myslim, ze ked je k tebe taka hnusna, ma sama so sebou problemy, preto na teba tak vyskakuje 😠 😉 kasli na nu, podla mna je chudinka 😉

a zub uz neboliiiiiiiiiiiiiii🙂 vcera som mm chcela dat polku kinedrilu do cajiku, aby nebol z toho zuba nervozny, ale nakoniec som jeden zjedla ja a spala som ako medved 🙂

danny38
23. říj 2012

@zelvik @melisska Já se na ní vykašlu, nestojí mi to za nervování 🙂 Ale je fakt, že jsem si to tady dneska docela obrečela. Ona je takhle normálně, bezcitná mrcha, důležitá jak ho*no u cesty. Zatnu zuby a vydržím a pak ať se tu třeba pos... 😀