1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda ale koupila jsem si mamatest,tak testnu ve čtvrtek ráno.. 😉

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 🙂 tak to už tam budou dálnice 😉

mmirunda
31. črc 2012

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já už chci taky ☹

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda se dočkáááš!!!!!!!!!!!!!!!!neboj se nic!!!!!!!!!!!!!!!!!zatím užívej..relaxuj........pak bude stres...však to znáš od nás tady.....já se na druhý pokus těšila-jak jsem zjistila,že se to nepovedlo,tak hurá do druhého..tím jsem se uklidňovala..ale jak přišel den D ET,tak jsem tam brečela,jak malá..........takže neboj se nic.....uteče to raz,dva a budeš píchat!!!!!!!!!

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda se nemůžeš dočkat píchačky,cooooooooooo?????????? 😀 😀 😀

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 No jasně že se nemůžu dočkat píchačky 😀 😀 To bude popícháníčko 😀 😀

evagy
31. črc 2012

@mmirunda ahoj, budú mi to robiť v iscare v BA, na bábo sa teším , tak snáď to pôjde všetko ako po masle. 🙂

malinka_02
31. črc 2012

@saraha2 tak to je skvely!!! Tak hlavne lez a odpocivej at to spineni prestane.Kdyz vas tak posloucham nevim jei sem se neprecenila jit dnes do prace..Sice sedim a chodim jen na wc a ke kolegynim do kanclu ale bricho boli a kdybych mela mit nejaky komplikace pak tak sem zvedava na sebe..ale kdyby byly // tak uz si vemu PN a neresim

malinka_02
31. črc 2012

@mmirunda ja chci taky najit // jak sem bez priznaku a takhle brzo tak furt premyslim..mam cim dal vetsi strach.

saraha2
31. črc 2012

@malinka_02 já se na to ležení ptala a bylo mě řečeno,že nemusím ležet....tak dr.,která měla v neděli službu,když jsem tam volala,tak brblala,že mě teda agolutin píchne,jestli se budu cítit líp,ale že mám mít klidový režim a ne kdesi jezdit..tak jsem to dnes požalovala,že jak to teda je s tím ležením a že opravdu ležení nepomůže...tak jsem z toho magor 😀 vo dr.,to jiný názor..jeden ležet,druhý neležet..jeden nepíchne agolutin,druhá k tomu připíchne ještě cosi 😀 no....

ivapo
31. črc 2012

@evikj33 aha... Ňo vidíš.... Jo na 1screaning jsem byla12 tt....a vse o.k..tak asi taky tu plpdovkuvynecham.. Uvidím
😉

martina_81
31. črc 2012

@mmirunda v poho, jen se mi celou noc zdály zase samý hovadiny,tak jsem toho moc nenaspala, ale jinak se snažím na to nějak nemyslet,abych se nezbláznila. byli jsme teď na procházce a trochu nakoupit, koupila jsem si další 3 balení testů,tak to zítra zkusím,jestli tam ještě něco bude. Nevím, jestli tomu pomůže,když budu spíš polehávat, nebo když to rozchodím nebo jestli to neovlivním vůbec, já nevím.... ☹ ☹ ☹
@saraha2 no vidíš, jak se krásně zadařilo. 😉 😉

martina_81
31. črc 2012

@berunka1975 ahooj, díky za uklidnění, já se moc snažím myslet pozitivně, hodně mi pomáhá přítel,který se mě snaží rozptýlit, abych na to nemyslela,ale je to těžký. 😒

saraha2
31. črc 2012

@martina_81 ted hledám na netu hodnoty atd..a jedna se tam ptala v poradně dr.,že má malé hodnoty..a on jí napsal:důležité je,že je to pozitivní a jak to poroste!!!

adelinka1
31. črc 2012

@martina_81 ahoj, psala jsem ti včera do fb, tak nevím jesti jsi to četla, ale skoč si někde do labky jako samoplátce, nebo si dojdi ke svěmu dr. ať ti odeberou krev tam, kdy ti brali krev v caru, včera?

martina_81
31. črc 2012

@saraha2 já včera koukala i do té diskuze,co mi tady rory napsala a tam jsou holčiny, co se jim zadařilo i se 30ti a jedné dokonce i s 8, i když to pak nakonec nedopadlo dobře. Kdyby to ta sestra včera tak blbě nepodala, tak jsem aspoň v pohodě. Takhle se sice snažím být tak nějak v poho,ale chvilkama mě to stejně dostihne.... 😖 😖 No uvidíme, nakoupila jsem testy,tak zítra zkusím, jestli tam ještě něco bude. Taky jsem koukala na netu asi na milion tabulek a teoreticky by to nemělo být úplně v pr....,tak se tím snažím uklidnit.

martina_81
31. črc 2012

@adelinka1 jj, četla a na krvi jsem byla včera. Přítel naznal,že škoda peněz. Zkusím ještě během týdne tt a uvidíme.

adelinka1
31. črc 2012

@martina_81 no, tak to musíš sama, ale 200 kaček by možná stálo pro ten klid 🙂? Jinak jestli máš v poho svýho doktora, tak ho popros a řekni mu jak tě sestra vyplašila. Nám se 1. ivf nepovedlo a pak hned další měsíc jsem otěhotněla přirozeně a dr. mě dělal po tejdnu a pak po 14 dnech UZ a sám mi to nabízel, abych byla vklidu.

malinka_02
31. črc 2012

@saraha2 no to je jak u me s tim anopyrinem, nikdy sem problem nemela, pak mi vysli spatne trombofilni mutace a ze ho budu brat celou dobu az do sestinedeli a dala mi ho k zacatku stimulky.A pak mi jina rekne ze ho nemam brat!
@martina_81 musis tomu verit, tim ze budes vystresovana to miminku nepomuze v kazdem pripade takze se snaz byt pozitivni.

ivapo
31. črc 2012

@martina_81 já si myslím že Polehávat moc nemusíš.. Male procházky.... Do kina... Atd.. Já chodila do prače porád.. I pak při krvácení ..... Pak relax na zahrade u knížky.. .. Kdyz je to bojovník tak se udrží.. 😉

martina_81
31. črc 2012

@adelinka1 já myslím,že pro "klid" bude stačit výsledek tt. 😒
@malinka_02 snažím se, snažím, FAKT. 😀 😀
@ivapo díky, říkám si to samý,takže normálně (v klidu) funguju. 😉

martina_81
31. črc 2012

@pawlla ahoooj, proč ty vlastně ležíš v nemocnici?že ti nedělá dobře utroš nebo co? A co tam s tebou budou dělat? Moc přeju, ať je brzy vše ok, ať můžeš na ten ket, konečně. 😉

adelinka1
31. črc 2012

@martina_81 já to myslela v dobrém a hlavně jsem si to taky zažila. Já si 1. týden dělala testy ráno a večer a furt porovnávala jak mi sílí čárka a připadala jsem si jako blázen.

martina_81
31. črc 2012

@adelinka1 to dělá asi každá, ne? 😀 😀 Mně ve čtvrtek vyskočily krásný, v pátek taky ,ale v sobotu a v neděli už byly slabší, takže na tu krev už jsem jela s blbým pocitem,že to asi není zrovna ok. Zkusím zítra testnout, jestli tam ještě něco je a uvidíme.

b.bardyova
31. črc 2012

@evagy ahoj aj mne to budu robit v iscare v ba kedy idete ?? my ideme s mm v pondelok na konzultaciu, ze kedy zacneme 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@evagy To víš že to bude vše ok. Hlavně tomu musíš věřit 😉

mmirunda
31. črc 2012

@martina_81 to mě se teď před tím začátkem taky honí hlouposti v hlavě. Kór jak jsem tady shlédla to video s OPU a ET, tak jsem pak z toho měla noční můry. Začíná to na mě nějak dopadat. Na zítřejší testík držím vše co mám, aby ta potvora vykoukla pořádně 😉

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Taaak a zítra narkoza, začínám se docela bát :( po včerejším Pregnylu mě bolí vaječníky a sem nějaká unavená :(

malinka_02
31. črc 2012

@martina_81 ja vim, tady delam hrdinu a za tyden budu stresovat jako ty..taky se strasne bojim!!Ale musime verit.Ja sem rada ze sem v praci jinak bych se sama doma zblaznila.I kdyz sem si rikala ze kdyz sedim v kancelari bude to v pohode a zrovna mi moje hrozna sefova rekla ze potrebuje mluvit s kolegyni co sla na materskou a je v 9 mesici tak ze pro ni ve ctr pojedu odvezu ji sem a pak zas domu.Samozrejme bydli na druhym konci Prahy a muze jen rano, tak budu vstavat v 5!! A koukat na ni se taky moc netesim.A jeste sem si rikala aby mi nevrazila neco ze ji to mam tahnout tezky.
@mmirunda fakt ses na to nemela divat, hele vsechny miminko chceme a protrpime cokoliv za nej..a porod bude horsi, ale nejak pak to dite budou muset ven dostat 😀

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 kdy jdeš na krev?? 🙂