1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
1. srp 2012

@saraha2 supr zprávička, moc držím palečky, aby vše dál probíhalo už jen hladce a bez komplikací.... 😉
u nás se zjistilo, že mm má opakující zápaly ( původ nejspíš ORL), takže to máme nějak řešit... asi antb.. co zhorší spermio, pak zase pracovat 3 mes. na zlepšení... to nemá konce 😖 takže další IVF u nás v nedohlednu...

evagy
1. srp 2012

@b.bardyova my tam chodíme od februára na konzultácie ale u nás sa ivf bude robiť kvôli IUI lebo mám genetické ochorenie čo je dedičné na 50% a my chceme zdravé bábo čo je úplne normálne. stimuláciu by sme mali začať v septembri. snáď všetko prebehne hladko.

malinka_02
1. srp 2012

@mia75 je holcicka to je krasny! Tak hlavne aby ste uz mohli domu a meli az do porodu klid!

malinka_02
1. srp 2012

@kiwisek jej a jake zapaly? To cekani je nejhorsi..

saraha2
1. srp 2012

@malinka_02 jak se cítíš?,testíky připravený??? 😉

malinka_02
1. srp 2012

Holky ja vcera byla v praci sice sedim ale neni to lezeni jako doma..a vecer sne jeli na nakup a dneska vubec zadne bolesti bricha ale vubec pritom jeste vecer byly.To nechapu.Uplne mam strach rikam si jestli neni neco spatne ze 4 dny bricho boli a najednou nic.Jestli tim jak sem vcera neodpocivala to bublinka nevzdala..!!Prsa me sou citlivy jen na dotekjokoby zespoda jinak nic!

saraha2
1. srp 2012

@janulkaa23 myslím na tebe!!!nezapomeň dát vědět,jak jsi dopadla!!!

malinka_02
1. srp 2012

@saraha2 no nevim divny pocit ze uz ani bricho neboli! ☹

martina_81
1. srp 2012

@malinka_02 na to se vykašli,že Tě nebolí břicho, já zas mám blbej pocit z toho,že mě poslední 3 dny bolelo. 😀 😀 😀 Ale čárky jsou na testu pořád, tak jsem o něco klidnější, sice žádný dálnice to nejsou, ale řekla bych,že po zaschnutí jsou silnější než o víkendu,tak se snažím být pozitivně naladěná. 😉 Už jsem včera psala kámošce,že na slzy je čas vždycky, jestli to obrečím teď nebo až za týden....

unkarka
1. srp 2012

ahojky tak dneska jsem zjistila že od 6.6 marodím a do dnešního dne na zdravotní ještě nepřišla moje neschopenka a ani lístky na peníze.Tak to je hukot.Bývalá šéfová nebere telefon a učetní mě odpálkovala že je v cizině.To je fakt vrchol-člověk má byt doma v klidu a takove krávy vám zkazí cely den. 😠

radina
1. srp 2012

Ahojte kocky, viete mi niektora odpovedat na tieto dve otazocky ?
Kolko hodin, resp. dni po ET sa zahniezduje blastocysta? A kedy po zahniezdeni zacne stupat bazalna teplota? diky 😉

sophie32
1. srp 2012

@evikj33 Ahojky! Tak ako sa mas buduca dvojnasobna mamina? 🙂 Uz mas vybrany kocik? 🙂

pawlla
1. srp 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@berunka1975 (Iscare BA), 1.IVF - 1.8. konzultace a UTZ
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 25.7. konzultace
@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU - 18.7. (podle UTZ asi 8 vajíček), 20.7. ET (2E), zmrazeno nema. Drzime bojovnickum palecky.
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - úroda 8 pěkných vajíček, 20.7. v 10:30 transfer (2E) - držíme palečky !!! Morulky uspesne vlozena moc jim verime (zmrazeno nema), na testiku // moooooc blahoprejeme. 2.7. krev
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ, 27.7. UTZ OK, pravdepodobny KET 24.8
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E), 4 mrazacci
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 18.7 začátek stimulace (Menopur), 25.7. - kontrola UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), čeká na MS pak příprava na 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV - cysta je pryc, ceka na MS, zacatek stimulace 13.8.
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E), KREV 30.7 nizke HCG dalsi krev 6.8. moc drzime bublince palecky!!!!!!
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :

@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP) - nakonez zazračne těhu bez IVF blahopřejeme !!!
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV / vse ok krasne srdicko.
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, mimika obe pekne prosperuji
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována, ceka holcicku, modc drzime palecky at uz jste holky doma 🙂
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), potvrzena dvojcatka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, 21.8. UTZ- snad mimnko prozradi pohlavi 🙂
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

NOVINKY PROSIM DO IP.

pawlla
1. srp 2012

@saraha2 ahojky no noc byla desna nemohla jsem spat brisko boli mrcha se uz hlasite hlasi tak uvidim jestli se to rozjede uz ted budu muset volat do caru pro novej rozpis 😖

evikj33
1. srp 2012

@sophie32 Ahojky Ani nemluv zrovna na ně čučím a nemužu vybrat 😠 na každém něco najdu asi nejvíc se nám zamlouvá Tako Duo,ted jsem koukala na Dorjan no nevím ty ceny jsou u některejch šílené,tak jsme zvažovali bazárek,ale tam zas se mně zdá že chtějí dost peněz i za kočárek používaný 2roky a víc po záruce.Fakt nevím.A jak se vám vede 😕 😕 Už máte po screningu a UTz? a víte co čekáte?

sophie32
1. srp 2012

@evikj33 Zatial vyzera vsetko ok. Vcera sme boli na NT ultrazvuku a vyzera byt vsetko ok. Drobci skakali ako o zivot, tak bolo tazke ich pomerat 🙂 Jedine co ma trapi, su tie celodenne nevolnosti 🙂 Nooo...kocar bude velka dilema aj pre mna. Vela z nich ma hrozne male vanicky. Prave vcera som pozerala nejake aj nazivo a zda sa mi to male aj pre babiku 🙂 Vyhoda je, ze len malicke babatka budeme musiet mat aj vo fusakoch, potom uz bude teplejsie a bude to snad ok 🙂

saraha2
1. srp 2012

@martina_81 mám radost,že jsi pozitivně naladěná!!já ted čtu-jedna je dnes 12tý de po ET a dnes byla na kr.testu a hodnotu má přes 500...tak já budu zítra 13tý den a modlím se,aby bylo aspoň kolem 200 natož přes 500!!takže máme asi jen pomalejší broučínky a potřebují čas,aby se usádlili a začli produkovat více hormou 😉

saraha2
1. srp 2012

@pawlla ale je dobře,že se na to přišlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že utrogestan už v žádném případě nééééé...

martina_81
1. srp 2012

@saraha2 no já pořád přemýšlím o té paní, co měla v 10.týdnu jen 80, kolik teda mohla mít takhle na začátku??? ale hlavní je,že se zadařilo. No mě uklidnilo, že tam ty čárky pořád jsou,aspoň něco. Neboj, Ty to budeš mít zítra v poho a bude krásný číslo. 😉 😉 😉

martina_81
1. srp 2012

@pawlla a co Ti teda místo utroše dají, ten agolutin?

pawlla
1. srp 2012

@saraha2 jo to jsem rada ze se na to prislo ted nez az zase po KET to by me trefilo tak to tak vypada ze to bude asi o tejden driv pockam do vecera co s mrchou ale vypada to ze uz je tu doufam ze posledni na hooodne dlouho 🙂

evikj33
1. srp 2012

@no u těch dvoj kočárku je celkem problém šířka,bud jsou takové co projdou 80dveřma,nebo ten co se nám zamlouvá je široký 92,ale nám by to nevadilo,bydlíme v domečku a branku máme širokou100cm,tak o něm uvažujem a ted je v akci kolem necelejch11000kč,což je oproti jiným dobrá cena.Skus se mrknout na Tako kočárky je to Tako duo jumpr.Jinak nevolnosti mám také a nějak nechtěj odeznít 😝

pawlla
1. srp 2012

@martina_81 jj agolutin mam ho i ted mam ho brat 5 dni pred ket a 14 dni po ket do testu no a pak se nasazuje utros ale ja teda budu misto utrose mit ten agolutin

evikj33
1. srp 2012

@radina Myslím že blasta do 48 až 72h by se měla zakousnout.,s bazalkou nevím 😕

martina_81
1. srp 2012

@pawlla tak jak píšeš, aspoň,že na to přišli teď a nebudou pak problémy. 🙂

saraha2
1. srp 2012

@martina_81 já jak testila včera ráno,než jsem jela,tak manžel na to kouká a já mu říkám,že by měla být silnější a že nijak extra teda není..a víš,co on na to??je tam?je..tak budeme věřit a doufat....a fertig..byl se mnou hotovej raz,dva.... 😀 a má pravdu....tak věřme,že potřebují jen víc času 😉
@pawlla už před ket máš brát agolutin,jo?

saraha2
1. srp 2012

@radina na ty hodnoty HCG je odkaz o pár stránek zpět 😉

saraha2
1. srp 2012

@radina najdeš to na straně 490 😉

martina_81
1. srp 2012

@saraha2 jak u nás. Taky jsem před něho dala všechny testy a ať mi řekne, který jsou silnější. 😀 😀 No taky si řákám,že dokud tam budou,tak budu v klidu a nebudu to řešit. Ale kdyby najednou zesílily, vůbec bych se nezlobila. 😉 😉 Ale zkusím to zase až v pátek, zítra to pokoušet nebudu.

sophie32
1. srp 2012

@evikj33 Nevyzera zle 🙂 My tiez byvame v dome, len problem je potom aj chodnik, auta parkujuce na chodniku, pokladne v obchodoch, ak teda pojdes aj s malymi. 🙂 No nie je to lahke...teraz to vidim 🙂