1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

renda12
14. kvě 2013

holky já tam volala včera taky a z těch deseti do dalšího dne přežilo 7 a z těch oplodnili 6vajíček,takže já jdu v pátek na transfer.dala jsem si ten prodloužený.tak doufám že to výjde je mi to blbé sem psát ,když je tady ted taková situace,ale at aspoň víte

elleonor
14. kvě 2013

@renda12 cauky, vubec ti nemusi byt blbe to tady psat, naopak, vsichni cekame co noveho a drzim moc palce, snad to vyjde priste i nam, ted to bylo rekneme takove testovaci, jak zabiraji hormony 🙂 no a me zrovna nejak nezabraly, snad priste to bude lepsi, jsem rada ze jsem tady nasla nekoho, kdo mel stejne injekce na stimulaci...ted by me zajimalo, jestli je tady nekdo kdo mel jak kratky tak dlouhy protokol, ktery je lepsi? urcite ale kazdy na stumulaci reaguje ruzne. Tkze cekame na nove info od tebe, jak to probiha 😉

renda12
14. kvě 2013

@elleonor

ahojda tak dobře.určitě je dobré že to bereš takhle,určitě jsi měla dobrý lék jen si myslím že jsi měla mít od začátku větší dávku.a já jinak další hlavní novinky podám v pátek 🙂 snat to výjde

maxilienka
14. kvě 2013

@renda12 to sú dobré správy. 6 oplodnených vajíčok a v piatok transfer! DRŽÍM MOC MOC PALCE, nech sa pekne uchytia. A koľko si dáš vložiť?
@elleonor krasne si to napisala a som rada, ze si pozitivne naladena 🙂
baby, mna vo stvrtok caka hysteroskopia - dufam, ze to dobre dopadne, polyp mi vyberu a potom uz tam bude miestecko pre babatko...hned potom poobede mame 1. konzultaciu s Dr. - takze ja mam pred sebou dlhokaaaaaansku cestu - ale tesim sa z toho, ze sme to zacali riesit.

renda12
15. kvě 2013

@maxilienka

když to půjde tak 2 at je větší pravděpodobnost že to výjde.🙂 takže se necháme překvaoit

danny38
15. kvě 2013

@renda12 Držím pěsti 😉

malinka_02
15. kvě 2013

@evikj33 vcera jsem byla na ETu tak ted doufat 😉

evikj33
16. kvě 2013

@malinka_02 Tak budu mooooc doufat s tebou a pro jistotu držet pěsti 😉

malinka_02
16. kvě 2013

@evikj33 děkuju 😉

maxilienka
16. kvě 2013

@malinka_02 tiez drzim palce, nech to dobre dopadne! Drz sa a daj vediet ako sa ti dari 🙂

marmina
16. kvě 2013

ahoj holky, před rokem jsem tu byla pečená vařená, strašně to uteklo 😵 Asi už mě tu bude málokdo pamatovat, zdravím moc @rory_g @verry @zana21 @evikj33 @mia75 @danny38 @zelvik @saraha2 @pawlla @mmirunda @dadenka111 @vall83 a další prima bojovnice. Snad všechny už jste šťastné maminky, moc Vám to přeji a ráda vzpomínám na naše klábosení.

U nás nic nového...myšlenku na 2.IVF jsme definitivně zamítli i když víme, že šance na přirozené těhotenství máme malé. Snad nám ještě dá matka příroda šanci 🙂 Pořád v koutku duše věřím.

Mějte se krásně a užívejte miminečka,než vám vyrostou. To naše miminko už má 3 roky a 3 měsíce a v září se těší konečně do školky! A já se těším na větší svobodu 😵 😵 😵 Zase někdy pa!

mirka7582
16. kvě 2013

Ahojte mam otazku chodí teraz niekto do KE Do Splnu ?

zelvik
16. kvě 2013

@marmina Ahojky, to je fajn, že jsi sem zavítala 🙂 Neházej flintu do obilí a nikdy neříkej nikdy. Ještě jsi mladá, třeba za nějaký rok ještě hupsnete na další IVF. A nebo se fakt umoudří příroda a půjde to samo.
Jinak já jdu do finále, trochu panikařím, ale už se na mrňouska těším.
Měj se moc moc hezky a ať jste šťastná rodinka - ať už s jedináčkem a nebo dalším dítětem/dětma 🙂

mia75
16. kvě 2013

@marmina Ahoj Marminka, jasne, ze pamatame, z casu na cas pozriem, ci nie si nahodou aktivna a nepokracujete v snahe.. 🙂 Akokolvek sa rozhodnete, drzime velmi palce. My uz mame skoro patmesacnu sikovnu a zdravu slecnu, ktora nam robi len radost a vdaka nej je ten svet krasny :-*

evikj33
16. kvě 2013

@marmina To víš že pamatujem.Mooc tě zdravím a jsem ráda že se máte dobře a snad se i ta příroda umoudří a dopřeje vám další malé štěstíčko.At se Ondrovi ve školce s dětma moooc líbí 😉 Nás čeká od září škola 😅

malinka_02
16. kvě 2013

@marmina ahojky! Holky se přesunuly do těhotenské soukromé skupiny 😉 krásně válčíš 😉 hod někdy fotku malého..

danny38
16. kvě 2013

@marmina Marminkaaaaa 😵 ahoooj 🙂 kdo by si na tebe nepamatoval 🙂 strašně mooooc vám přeji, aby příroda nedělala drahoty a ještě jednoho prcka vám dopřála, budeme s Aničkou strašně moc držet pěstičky 😵 Strašně to uteklo, Ondra už je velký chlap a je fajn, že se těší do školky a věřím že se těšíš na větší svobodu 😅 Anče už budou 4 měsíce a je to pěkná dračice 😀 Budeme strašně moc rádi, až se zase za námi přijdeš podívat, ať víme jak se tobě a rodince daří 😵 pa pa a opatruj se 😉

majija
17. kvě 2013

@elleonor Já mám u Pregnylu dlouhý protokol. Ve střdu na Ultrazvuku mi bylo řečeno, ža asi stimulaci přerušíme, protože mé tělo nereaguje tak, jak mám. Ale v pondělí jsem měla 1 folikul, ve středu 2, takže si myslím, že tělo trošku reaguje. Dneska jdu na poslední ultrazvuk, tak bude odběr. Je to buď a nebo. Pak se uvidí. Držím jinak všem palečky ať to vychází a můžeme se těšit z miminek

maxilienka
17. kvě 2013

@majija drzim palecky, nech ultrazvuk dobre dopadne a nech je co odoberat

maxilienka
17. kvě 2013

@renda12 ako sa ti dari??? Myslim na Teba a drzim palecky 😉

elleonor
17. kvě 2013

@majija ja mela jen kraky protokol...injekce jsem pichala jen 7 dni, porad byly 4 folikoli pry dobre meli 16mm uz po 4 inj. ale bohuzel mi odebrali v sobotu mi jen 2 a v pondeli mi volali, ze z toho nic neni, at az dostanu ms tak se mam obednat na sono, tak vubec nic nevim, jestli se vubec neoplodnily, co ty dalsi 2, kdy muzu dalsi stimulaci...to budu asi vedet, az se obednam na to sono, pak se musim zeptat ☹ ale abych te uklidnila, holka co lezela vedle me, rikala, ze jeji kamaradce odebrali take jen 2 a ma dvojcata...tak zalezi na vic vecech a take na stesti...drzim palce

renda12
17. kvě 2013

@maxilienka
ahojky tak dneska jsem to podnikla s manželem takže jsem 3v1🙂 nechala jsem si dát 2 embrijka obě byly hodnoceny známkou jednička takže jsem ráda🙂 nato že se chytne jedno mi dal 80% úspěchu a na dvojčata dvacet% takže jsem moc zvědavá jinak mám brát utrogestan,anopirin,prednisol od každého jednu tabletku.bylo hrozně dojemný vidět ty dvě embrijka na monitoru zvětšené🙂 jinak jak byla semnou paní v neděli na odběr tak dneska šla také vypadalo to dobře,ale dneska jí odešli takže to bylo pro ni hodně emotivní bylo vidět že má tak 36let.je to hrozné jinak jsem platila dnes 20tisíc (11tisíc za picsi,a 9tisíc za embria do stadia blactocysty)určitě to není správně napsané🙂 takže za 14dní uvidíme jak dopadnu 🙂zatím je vše ok

renda12
17. kvě 2013

@majija
ahojky uvidíš držím palečky🙂

malinka_02
18. kvě 2013

@martina_81 ahoj Marti tak co jak je?

maxilienka
18. kvě 2013

@renda12 SUPEEEEER - skvela sprava, ze mas za sebou uspesne transfer - teraz sa pekne drzkajte a davajte si poor. 2 tyzdne ubehnu ako voda, neboj. Budem na Vas mysliet a moc moc drzat pesticky, 😉 A budes chodit do prace, alebo si PN? A napis este ako sa citis?

renda12
19. kvě 2013

@maxilienka
ahojky mám od transferu dovolenou až do testů tak uvdiím když to výjde donesu hnedka neschopenku dělám v potravinách takže nemohu jako těhotná pracoat v zaměstnání jinak moc díky za podporu dneska je mi nějak divně děsně mě bolí bedra,břicho trošku a mám citlivé prsa.tak nevím co se děje jj 30.5.mám odběr tak uvidíme jak to dopadne nejlíp je mi na balokoně s knížkou na čerstvém vzduchu ani jídlo mi moc nejede.

martina_81
19. kvě 2013

@malinka_02 ahooj, no pořád makám jak blázen a čekám. 😀 Ale už se mi to zase blíží. 😀 😀 A co Ty, něco nového? Já tady nebyla ani nepamatuju, tak nemám vůbec přehled. 😒

malinka_02
19. kvě 2013

@martina_81 a jdete tedy az v cervenci? On uz sem nikdo nechodi ani ja, jsem v diskusich duben-kveten a kveten- cerven 😀 Ja mela v utery transfer po ivf. Mela jsem dvojnasobne davky hormonu ale uspech teda zas takovy nebyl. Cekala jsem ze podruhe uz budou vedet co a nakonec bylo 14 foliku ale 2 prazdne a 4 nezrale, 8 se oplodnilo a nechali PK 5 dni, 4 den mi zmrazili 4 moruly po dvou, rekli mi to kdyz uz byly zmrazene takhle a ze ty 4 nechaji a vyberou to nejlepsi, no a druhy den tam byla jina embryolozka a ze mi vybrala 1 blastocystu a ja rikam a co ty ostatni 3? A ona se na me zacla pomalu rozcilovat ze uz 4 vcera zmrazili a ze je to pekny vysledek a ja na ni ze minule jsem mela taky 6 dle nich krasnych a nic z toho tak ze uz jsem nohama na zemi a tak budu rada za kazde embryo tak pak pri transferu mi rekla ze teda na zaklade mych protestu teda jeste 2 moruly a blastocystu zmrazili najednou. Tak jako nechapu jako kdybych se neozvala jestli by moruly a blastocystu vyhodili? A jeste je zmrazili najednou, pritom to mełi byt ty nejhezci.. Nicmene uz mam zas takovy pocit ze se nic nedeje ..

majija
20. kvě 2013

@renda12 Ahojky, děkuji. Bohužel to nevyšlo a simulace byla ukončena. Teď musím jít na laparoskopii a pak to zkusíme znovu se silnějšími léky. Snad se pak zadaří. Jsem ráda, že po té laparoskopii nemusím čekat měsíce než jít na další pokus, že můžu jít ihned. Doufám, že se tobě a ostatním bude dařit lépe.

renda12
20. kvě 2013

@majija

já byla na lapar už v prosinci měla jsem ambulatní var.dalo se to vydržet jelikož jsem měla vše průchodné bolí to ty co mají problémy