1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
4. kvě 2012

@vall83 ahooj, já si myslím že je to dobré znamení!
a kdy budou výsledky,??????????
jinak já se děsně v noci potila, rano jsem vstavala v mokrým pyžamu. nemáš to taky tak??

zelvik
4. kvě 2012

@rory_g Předbíháš🙂 Ale taky bych ráda skočila v tabulce už na místečko těhulíííí.

saraha2
4. kvě 2012

@vall83 to je dobré 😉

vall83
4. kvě 2012

@verry ze ja si taky myslim...inak by uz teplota klesala.....no nefim kedy presne..v priebehu dnesneho dna dufam....no teraz jak bili ti paraky tak sem se potila jako prase....ale tetko uz ani ne...ale mam take navale horka....sem-tam...

saraha2
4. kvě 2012

@verry já se taky potila a nic z toho ☹

zelvik
4. kvě 2012

@verry @vall83 Holky, já taky tak 10. den po ET cítila teplotu a budila jsem se mokrá jak vrata od chlíva (a to upozorňuju, že se běžně nepotím, ani když cvičím, nebo jedu v horku na kole - což mé okolí nechápe, že neždímu oblečení)...Jenže 12. den po ET mrcha a negativní testy. Tak nevím...

verry
4. kvě 2012

@saraha2
@zelvik tak já taky nevím holky, co to bylo... zajímavý že jsme to měli všechny 😀

mia75
4. kvě 2012

@vall83 Noo, pisu, ze ak je zvysena bazalna teplota v case, ked by mala prist tehu, je to dobry signal pripadneho tehotenstva

verry
4. kvě 2012

Holky právě mi přišel balík. Objednavala jsem si křištály, jestli někdo fandíte feng schui. Jsou na pozitivní energii. Mám je před sebou a nemůžu se vynadívat, jsou krásny. Nejradši bych se s nima ověsila 😀 😀

mia75
4. kvě 2012

@verry Posli foto. Ja sa venujem kamenom a ked som si naposledy kupovala sperk, vybrala som si intuitivne ruzenin. A az doma som si uvedomila, ze ma podobu cloviecika 🙂

verry
4. kvě 2012

@mia75 oni to jsou křištálové šišky na zavěšení, ale jsou tak krásný... jsem z nich paf.
ok, vyfotím, vydrž 😉

zelvik
4. kvě 2012

@verry Možná to byla ta nálož Utrogestanu...

verry
4. kvě 2012

Holky tak vám posílám pozitivní energii pomocí křištálů 😉
ve skutečnosti jsou krásný, fotak to moc nepobírá 😀

saraha2
4. kvě 2012

@zelvik já měla teploty od 6dne po ET..pořád 37-37,2...takže to asi ten utrogestan..

rory_g
autor
4. kvě 2012

@zelvik nene, nepředbíhám 😀 Se spíš už 10 let nechávám předbíhat 😅 😀

mia75
4. kvě 2012

@verry Pekne, na zbieranie energie ok, odobera negativnu a pomaha pri bolestiach hlavy. Na neplodnost a tehotenstvo pomaha ruzenin 🙂

mia75
4. kvě 2012

moj najnovsi ulovok 🙂

verry
4. kvě 2012

@mia75 to já v těch kamenech nejsem tak zběhla, jako ty 😉 Já si nechala od kamarádky udělat rozbor bytu podle feng schui. A normálně mi řekla, že z hlediska feng schui to je jasny, proč nam nejde dítě. Chybí mi SZ bytu... 😠 Ale všechno se dá dohnat pomocí různých pomůcek. Takže už mi v bytě začínají viset zvonkohry, křištály, přibyli sloníci... a spousta jiných věcí 😀 takže ted už to musí jít 😵 😵

verry
4. kvě 2012

@mia75 ooooo, to máš jako nahrdelník? pěknýý, no já si snad ještě pořídím taky ruženín... když je to na těhu 😅

zelvik
4. kvě 2012

@rory_g No snad už se nám ta fronta na mimi, ve které už tak dlouho stojíme, zkrátila a jsme na řadě, ne?

rory_g
autor
4. kvě 2012

@zelvik no jasně, nic jiného si ani nepřipouštím!! 🙂

evikj33
4. kvě 2012

Ahoj holky,hezké dopo.všem 🙂 Vítám nově příchozí @dadenka111 a přeji uspěšný boj 😉 @marmina Jo měla jsem píchat až dnes,ale včera dr rozhod at rovnou píchnu,tak dnes mám za sebou 2včelku mám Menopur 225j 😉 .Hlavně že se odhalil možný duvod nezdaru a tentokrát už to bude 100% @mia75 Tak doufám že nám brzo hodíš fotečku bublinky/nek s blikajícim srdíčkem.Gratuluju 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@nemorosis Ti doktoři jsou někdy na ránu,ještě že já mam super obvodačku a na car si taky nemužu stěžovat,vždy se snaží přizpusobyt mně .Už se těším jak nám po testech budeš hlásit co budete mít,většině holek už řekli pohlaví,ale záleží na miminku zda se nechá odhalit 🙂 Zatím je převaha chlapečku,už by byla nějaká nevěsta potřeba.

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 To je dobre, ze uz druha injekcia 🙂 Neviem to dohladat - mas kratky alebo dlhy protokol? Aby sme vedeli odpocitat transfer 😀 A fotku urcite zavesim, ked nieco pekne uvidime 🙂

pawlla
4. kvě 2012

Ahoj holky ja byla dnes na kontrole po te revizi u sveho gynekologa a mam fakt dost jakmije sestra otevrela kartu zacala mi ukazovat fotku z utz kterou doktor minule udelal a mi ji domu udelat nechtel nez jsem stacila rict ze jsem o mimi prisla uz jsem mela v ruce casopisy a letaky pro tehotne no hruza je mi z toho fakt na nic

zelvik
4. kvě 2012

Ahojda,
tak jsem objednaná na konzultaci a ultrazvuk před případným KETem na příští pátek, tj.5. v 9:00.

evikj33
4. kvě 2012

@mia75 Mám kratasa a OPU by měla být dle dr,kolem 15.5 i když minule jsem byla 15DC a to by bylo až 18.5. tak se necháme překvapit. 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@pawlla To mne mrzí,ty sestry jsou někdy slepice ☹ Co tam načumuje,ma dát razítko a podat ti kartu a ne se starat co vní máš.

vall83
4. kvě 2012

@mia75 dakujem mia tak nejako si viacej verim ked som to zistila tu bazalnu teplotu... 😉