1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
13. kvě 2012

@marmina 😀 😀 😀
@verry tak co sněhuláčci???????????????????????už jsem celá napínavá,tak piš!!!! 😉

vall83
13. kvě 2012

@lolitka25 ahojcek...nas to tuna tiez vyslo cca 3000 eur...ale nieje v tom zapocitana cesta...a co je to ta endometrioza? uz som to tu u niekoho pocula, ale stale neviem co to je...no mi sa snazime rok...po roku sme hned isli na IVF.

verry
13. kvě 2012

@saraha2 😀 i ty jedna 😀 já byla taky jak na trní, říkal dopoledne...a už jsem tam chtěla volat, nakonec zavolali první 🙂 a to před chvílou...
rozmrazovali dva broučky a oba jsou prý v pořádku, takže mě zítra čekají v plné parádě ve 12 na sále 😀 😵 😵 už se moooooooc těším.. 😵 😵

kiwisek
13. kvě 2012

@verry jeeee, tak to je moc hezka zpravicka 😵 držíme palečky ať se broučkům u Tebe líbí 😉

verry
13. kvě 2012

@kiwisek jůůů děkujůůů 😉

vall83
13. kvě 2012

@verry tak zajtra thuj tuj thuj...hooodne stesti...budeme na tebe myslet...tady v nemecku su toho nazoru ze u KET-u je vecsi sance...ja uz sa teraz tesim ze bude dalsi tehu....su normalna? 😅

verry
13. kvě 2012

@vall83 taky v KET doufám, u nas mi Dr. říkala, že ted zpětně 2 měsíce mají právě taky lepší výsledky z KETu než ETu. Tak doufám,že v jejich bilanci budu pokračovat 😵 🙂

saraha2
13. kvě 2012

@verry jůů!!!!!!!!!!!budu na tebe moc,moc,moc myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

verry
13. kvě 2012

@saraha2 kujůůůů 😉 a já na tebe!! takže chcú zítra slyšet že to máš v krvi,jasny? 😉

saraha2
13. kvě 2012

@verry já bych ti řekla,co tam budu mít.... 😀

unkarka
13. kvě 2012

Ahojky Sáro tak jsem tě našla tak jsem nevydržela a testla jsem a bohužel vyšlo negativní.Zítra jdem na krev tak jsem z toho tak nějak špatná že se mi tam ani nechce. ☹

saraha2
13. kvě 2012

@unkarka ahoooj a vítej!!!!neboj se nic,každému stoupá hcg jinak..já tam právě nakukovala,jestli jsi nepsala a nic,tak jsem myslela,že poctivě čekáš do zítřka..

saraha2
13. kvě 2012

@unkarka ale nekrvácíš,ne???????mě chtěly vzít krev i s krvácením,tak jsem si to nenechala...

saraha2
13. kvě 2012

@unkarka zítra dej určitě vědět,jak jsi dopadla!!!!Rox je tady taky s nama už 😉 ted nevím..měla jsi-máš nějaké mražáčky??

unkarka
13. kvě 2012

bohužel mražáčky nemáme takže bychom museli vše prodělávat znova a nekrvácím.Ale nechame to na zítra tak uvidíme dám hned vědět jak jsme dopadli.Pořád na 50% věřím že ten test stál nemluvil pravdu 😉

saraha2
13. kvě 2012

@unkarka no..musím se přiznat,že jsi mě docela dost rozhodila tou zprávou,takže zítra koukej napsat jen nej zprávičky!jasný??!!! 🙂 😉

unkarka
13. kvě 2012

jasný jasný doufám že to budou zprávy dobré 😅
rozhodit jsem tě nechtěla ale bohužel vše je tak jak píšu,

marmina
13. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET – dva klučinové už čekají na mamku 😉 Hodně štěstí! 😵 😵 😵
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace 2.IVF, 14.5. OPU, ET plánován na 19.5. – tak se zítra prospi a pak nám hnedle napiš, jaká byla úroda! 🙂
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev – přejeme ti krevní pozitivum 😀
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF - ať se ti brzy rozjede vlak s konečnou v porodnici 😉

@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 16.5. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET (v červnu)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 10.5. výsledky imuna – nutná léčba, 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. UZV – KET se odkládá na červen
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (dlouhý protokol)
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), 9.5. krev – oficiální potvrzení těhotenství, další UZV 15.5.
@mia75 (Obilní trh Brno) 17.4. ET (2.IVF - 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. – oficiální potvrzení těhotenství, 10.5. UZV – zač. 6.tt
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, UZV 9.5. 6+5tt

@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 11.5. 11.tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi! 😉

evikj33
13. kvě 2012

@verry Super zpráva moc gratuluji at se miminkum u tebe hezky bydlí až do porodu 😉

vall83
13. kvě 2012

ahojte zienky.....mam take zvlastne pocity..... je mozne ze by som z toho ultrosu mala taky zlutkasty vytok?
normalne som sa ho zlakla,ci nahodou nezacinam krvacat.....ale krev ani hnede to nebolo, skorej dost zlte...a aj ma zacina tak stipat, ako ked som mala problemy s mykozou...je to mozne? baby ze je vsetko v poriadku?
lebo dneska som zametala schody mame sluzbu a docela ma brucho bolelo..tak teraz poctivo lezim....

verry
13. kvě 2012

@evikj33 děkujůůů 😉

verry
13. kvě 2012

@vall83 jestli ti nezačíná mykoza, třeba?? ja ji asi taky chvilku měla, svědilo a výtok byl, ale asi jen 3dny pak to odešlo. Neboj určitě to bude ok, jen lež a žadnou práci nedělej 😉

evikj33
13. kvě 2012

@vall83 Jo tak to muže být přesne Utroš,a mikozu muže spusobovat taky,pak se oporučuje polknout a v lekarně se poradit co ti dají pro těhule.Jinak je lepší po zavedení,alespon 30minut ležet.at to nevyteče hed ven.Vše je jak má a ty odpočívej 😉

vall83
13. kvě 2012

@verry
@evikj33
babulki dakujem...dufam ze to tak bude.....a slubujem ze sa uz zadnej prace nechytim...tak som sa vylakala ze sa z postele ani nehnu.... 😢 😅 😖 😖

verry
13. kvě 2012

@vall83 dobře děláš! 😉 koukej odpočívat a relaxovat, máš přeci manžu a dcéru, tak je trošku začni využívat 😉

vall83
13. kvě 2012

@verry no ved dcera tie schody musela poumyvat ja sem si fakt musela lehnout...mangel je dnes bohuzial od rana v praci...

zelvik
13. kvě 2012

@vall83 AHojky, to může být Utrošem nebo trpchu porušená mikroflóra vevnitř - přecijen nás dopovali všelisčím. Ale nezlob!!! a žádný zametání schodů. Služba neslužba - TY budeš odpočívat!!!!!

zelvik
13. kvě 2012

@marmina Teda ty jsi dobrá tohle udržet a ještě komentovat! Fakt paráda!!!

vall83
13. kvě 2012

@zelvik diky zelvicku 😉

marmina
13. kvě 2012

ahoj @vall83 doufám, že budeš brzy ok, já mám problém už skoro 14 dní ☹ ale teď to vypadá už nadějně, že se to konečně srovná! Holky mají pravdu, musíš se šetřit!!! Těhotenství je křehká věc, pak je pozdě vyčítat si, že jsi neměla tu chodbu nebo něco jiného dělat. Máš teď výsostné právo maximálně odpočívat!!! Na službu se vyprdni, stejně se brzy vrátíte domů 😉