1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
22. kvě 2012

@kcvrcekz Ahojky, tak co už je o něco lépe?

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mmirunda ahojky, ale jo. Včera jsem si pobrečela a je to lepší. Náladu mi zvedla Dr. Když napsala, že můžem hned do KETu.

michelitta
22. kvě 2012

@rory_g Ahoj Rory,dakujem pekne,aj Tebe nech sa zadari..🙂 ja som tu len nakukla,ze co su to tie jednotkove,dvojkove,ale vy ste tu vsetko 1.ivfkarky,to ja uz mam odskakane,takze to beriem zatial s rezervou🙂..som dnes 7den od ET,mame 2 vraj"ukazkove"blastocysty,ze sa uz vyzliekali z obalu,tak uvidime nakolko mali doktori pravdu,ked boli tak "super"..inac nemam nijake priznaky,raz ma pichlo na 2.den v noci v brusku,prsia ma bolia,sem tam aj vajecniky,ale to este z Opu..tak sa drzkajte,ja uz si prajem drzat v ruke nejaky pozitivny vysledok🙂

mmirunda
22. kvě 2012

@kcvrcekz Tak to je super zpráva 🙂

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mmirunda jj to jo jen aby to teď už klaplo. Začínám se bát.

mmirunda
22. kvě 2012

@kcvrcekz Nebuj, bude to dobrý 🙂 A těš se, konečně se to povede 🙂

mia75
22. kvě 2012

@kcvrcekz Ten KET by mohol zafungovať, keď si tak kontinualne nadopovana hormonami. Mne tak zatiaľ vychádza ET po neúspešnom KET 🙂 držím palce!!

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mmirunda
@mia75 no holky připadám si jak před maturitou. Těším se a bojím zároveň.

mia75
22. kvě 2012

@kcvrcekz 🙂 raz to vyjde. Ako tá matúra, akurát, že tá nebolela 🙂 bude to fajn.

marmina
22. kvě 2012

@nemorosis tak to tě docela napínají! ale co, aspoň bude překvápko 😉 No, nemůžu říct, že by mi už léky sedly 😒 Mám žaludek jak na vodě, nejvíc kolem poledne. Už bych si přáli nic nebrat!!!

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mia75 no věřím tomu. Tak snad to bude úspěšnější. Ty už jsi těhu?

verry
22. kvě 2012

@winterska ahooj, tak jak ti je? něco new?? ...mě včera teda bolelo fest břicho každou chvíli, a dnes zatím nic....

winterska
22. kvě 2012

@verry ahojky, u mě nic, ani ta prsa po utrousi mi neboli.. Bojím bojím ze z toho zase nic nebude. Jsem o 7 rano vzhůru a furt na to myslím...

mia75
22. kvě 2012

@kcvrcekz Diky Bohu ano. 7+3, sice s problemami, ale drobec sa zatial drzi zubami nechtami. Ked si sa pytala na KET, tak v rychlosti to prebiehalo u mna takto:
27.2. MS vyvolana Agolutinom, od 1.3. stimulacia Neofollin kazdy 4.den, 11.3. Pregnyl injekcia, Utrogestan kazdy den 2-2-2, 15.3.KET ( 2 E), AH, 27.3. Test krvi negativny. Potom som hned nabehla na 2.IVF a to bolo uspesne

verry
22. kvě 2012

@winterska a břuch tě bo?? ....taky nevím a bojíííím, kdy budeš testovat?? nechceš to zkusit dnes? když jsi neměla ten pregnyl,tak už by tam mohlo něco být.. 🙂

alinah
22. kvě 2012

bre rano holky, Vas fakt nejde docist, hrozne toho dycky nakecate..

@nemorosis, gratuluju ke screeningu! uz se taky tesim... ja jdu poprvy ke svy gyndr zitra, tak jsem zvedava.

@vall83 uz je vse ok? drz se!

preju vsem hezky den, at tech privalovych lijaku neni moc (ale trochu by sprchnout mohlo, potrebuju zalejt zahradu 😉 )

evikj33
22. kvě 2012

Dobré ránko všm 🙂 @alinah Deštík by se nám hodil taky 🙂 @nemorosis Ten doktor tě napíná 😕 Ale hlavně že je vše jak má a miminku se daří.Moc gratuluju. 😉

nemorosis
22. kvě 2012

@mia75 Neboj se, s miminkem už se nudit vůbec nebudeš, tak si teď hoď nohy nahoru, přečti si všechno, cos kdy chtěla, protože pak už ho nepůjde. 😉 Ne snad, že by nikdy nebyl čas, ale budeš mít v hlavě jenom mléko a plenky, časem omezenou zásobu slov a tak to půjde pořád dokola několik let. 😀 A přesto si myslím, že je to nejkrásnější období a těším se, až se toho tady dočkají úplně všechny!! 😉
Jinak já už několik UTZ placených zaplaceno mám, třeba ten v 18. týdnu standardní není a včerejší ve 12.-13. týdnu také ne. Každý by měl stát přes tisíc, ale koupila jsem si těhotenský balíček, který vyjde dohromady dobře. Je v něm i 4D UZT s videem na CD, fotky, další UTZ s měřením průtoků pupečníkem a tak. Jsem ráda, že pak vidím mimčo vlastně každý měsíc. 😉

nemorosis
22. kvě 2012

@alinah a @evikj33 Děkuju holky.
@alinah Tak ať je zítra vše, jak má být! Kam vlastně chodíš k dr.?

nemorosis
22. kvě 2012

@verry @winterska A co vy dvě? Obdivuju, že jste vydržely netestovat. 🙂 Kdy máte jít na krev nebo kontrolu? Napjatě tu každý den čekám, kdy už najdete dvě čárky! 🙂

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mia75 aha takže tobě vyšlo 2 ivf. A kolik jste měli sněhulek?

verry
22. kvě 2012

@nemorosis ahooj, na krev jdu v pondělí. Ještě jsem netestila, a nevím jestli vůbec budu. Tak nějak nic na sobě nepozoruju, jen bolebřuch. ....bojím, bojííííím 😅

mia75
22. kvě 2012

@nemorosis 😀 tak na omezenou slovni zasobu se tesim 😝 To je dobre, ten tehotensky balicek, to musim checknut u mojej GynDr. Ja by som najradsej to male videla kazde 2 tyzdne, ci je v poriadku 😕
@verry @winterska Tiez obdiv voci vasej trpezlivosti. Normalne chcete pockat az do krvi? Ale my chceme vidiet // 😀
@evikj33 A ty ako Eviku?

mia75
22. kvě 2012

@kcvrcekz Ano, v podstate vyslo uz 1.ivf, ale mimco odislo skoro 😖 Na KET ostali 2 pekne mrazacky, ale aj tak nic. Ale nemala som dobry pocit, kedze mi strasne dlho neprisla MS, dala som si ju vyvolat kvoli KET (lebo som bola netrpezliva 🙂), tak som asi mala pockat na normalny cyklus. Ale neva, KET nebol narocny na telo, v podstate je to len minimalna stimulacia. V pohode oproti ivf 🙂

evikj33
22. kvě 2012

@mia75 Tak dnes praštěně 😀 Jsem nějaká mimo,asi tlak je podmrakem.Jinak ráno trochu blivno,ale po jídle už dobre.Jo a bolí mně ach.pata,ale to asi nebude příznak že 😀 A ty doufám odpočíváš a rozmazluješ sebe i prcka 😉

kcvrcekz
22. kvě 2012

@mia75 no teda. Já doufám, že to už prostě výjde teď. 🙂 Jsem zvědavá jak to máme napsané v osudu. 🙂

mia75
22. kvě 2012

@kcvrcekz V osudu je napsano, ze to mame porad skouset a jednou to vyjde 🙂
@evikj33 😀 pata jak symptom, si ma pobavila.. Ked je blivno, je to dobre. Tusim sa u vas hovori: kde se zvraci, tam se nepotraci 🙂

evikj33
22. kvě 2012

@mia75 To neznám,ale zní to dobře 😀 Ráno jsem to ustála.U malého mně permanentně palela žaha,ale až do porodu 😝 a paradoxně největší chut jsem měla na pomeranče a jbka 😎 A co ty těhulko,nějaké choutky už jsou? 🙂

winterska
22. kvě 2012

@nemorosis objednána nejsem, ve zprávě ale pisou že Mám dojit za 21 dni po ET. A jen a močí. V gestu krev na hcg neberou, to asi víš...
@verry popravdě se bojím jen jedné / na testu. Ty zkušenosti uz Mám.. Ted dopo Mám nejake jednání. Tak Uvidíme odpoledne az budu zase doma 🙂

verry
22. kvě 2012

@winterska taky se toho bojíííím