1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
28. čer 2012

@mia75 ahoj!jak jsi na tom?nějaké novinky?

mortiiss
28. čer 2012

@gelinka75 😵 este Ti nevolali ?

saraha2
28. čer 2012

@marmina to je fakt...já mám ten šampon přímo od něho,je tam jakási známka na tom,že je to testováno UK a cosi,takže to není ten za 15kč 😉

zelvik
28. čer 2012

@malinka_02 Ahojky, byla jsem objednaná na 9:30, trochu jsem nestíhala, dovalia jsem tam tak 9:40 a čumákovala tam do 10:10 🙂 Co ty?

gelinka75
28. čer 2012

@mortiiss este nie, az poobede maju, sheronke volali okolo tretej 😉

rory_g
autor
28. čer 2012

@zelvik nooo a nějaké zprávy nepustíš, soukromníku? Jsme napnuté 🙂 😎

dadenka111
28. čer 2012

@gelinka75 aj mne o tretej. njn trpezlivost. zajtra ta to neminie 😵 kolko mate v plane dat 2E?

kive76
28. čer 2012

@danny38 též se přidávám..flus flus 😀 😀 😀

gelinka75
28. čer 2012

@dadenka111 chceli by sme 2, podla toho co povie embryolozka, ozaj pred vkladom robia to hnusne cistenie? 😕

dadenka111
28. čer 2012

@gelinka75 ja som bola tak oblbnuta vtedy, ze si ani nepamatam. asi len trosku, alebo nie? mam okno 😀

zelvik
28. čer 2012

Ahojky, tak se musím smát - jsme 11.DC, takže zase UZV - cysta prý asi praskla, každopádně prý vypadala zhrouceně 😀 (no to já už pomalu taky). A na druhém vaječníku je pěkný folikul, takže moooožná bude i ovulka🙂 Každopádně ale sliznice už má zase 15 mm, takže moc.
Jenže takhle to může jít donekonečna, tak co s tím?Jak ji snížit?Prý jedině na měsíc dát antikoncepci. Pakárna ne? Nejdřív hormony na podporu, pak zase na útlum.
Tak ale jo - nechala jsem si ji napsat. Chceme i na tu dovolenou, tak to všechno aspoň uklidním.

rory_g
autor
28. čer 2012

@zelvik a co zkusit Clostilbegyt? Podporuje růst folíků a snižuje prý sliznici...jen nevím, jak je to s tou cystou, aby nepodporoval i ji. Takže zprávy opět polovičaté, to se z toho picnu! Holt je nám ten srpen souzen 😀

zana21
28. čer 2012

@dadenka111 No, já nevím...Ty jsi alespoň měla nebo vlastně máš příznaky ohledně zvětšených prsů, ale já nic...Uvidím, jak se budu cítit, OK 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@zana21
@dadenka111 holky já jsem testovala 9 den po ET, byla PK a testík byl už pozitivní. musíte dodržet 15dní od píchnutí pregnylu. může vám ještě výsledek testo ovlivnit 😉

mmirunda
28. čer 2012

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý to jim pak v sprnu strhneme rekooord 😀 😀

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 No uvidíme, každopádně ti přeju to, co si přeješ ty sama. Nakonec bych si taky přála dvě, i když jsem o tom ze začátku nechtěla ani slyšet. Ale víš jak. Beru všechno 😀 😀

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda to je právě to zvláštní, nejdřív jsem chtěla jenom jedno a dvě jsem si nedokázala vůbec představit ani jsem si nepřipouštěla a jak mi je tam dali 🙂 tak jsem nějak přehodnotila a chtěla bych je moc oba dva 😉 takže ty máš jasno že si dáš taky dvě? mě trošku hlodalo riziko, co mi řekl můj gyn a i pan doktor Frgala, tak jsem nevěděla, ale pak mi bylo právě panem doktrorem Frgalou řečeno že dělohu na dvě mám, že by to zvládla, tak jsem byla už víc klidná.

dadenka111
28. čer 2012

@zaneta2 jj pregnyl som vylucila. testovala som v pondelok a bol biely. tak snaaad je to uz ok. 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka

evikj33
28. čer 2012

@dadenka111 Potichoučku g...... 🙂 🙂 🙂 Tak že by zas někdo s dvojčátkama? 😕 Ja myslím že to tam je a moooc věřím že taky zustane a bude sílet 😉

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Tak to já si myslím, že moje děloha by to taky zvládla 😀 😀 a chtěla bych dvě. Hlavně proto, že se tím zvýší šance, že se to povede, ale to je zatím předčasné, třeba budu ráda že budu mít jedno E na zavedení a půjdu a nezbyde ani na mražák ☹ No opět musím nasadit pozitivní myšlení. Dopadne všechno dobře a pak se tady v Brně potkáme někde s kočárem 😉

evikj33
28. čer 2012

Jinak ahoj holky moc ted nechodím na koníka,ale na vás pořád nakukuju 🙂 a držím pěsti všem at jste brzo těhulky atd.... 🙂

unkarka
28. čer 2012

@dadenka111 pššššš ale gratulujiiiiiii 🙂

dadenka111
28. čer 2012

@evikj33 @unkarka pššš Ď....jem 😉

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda určitě by jsi je taky zvládla 😉 naše rozhodnutí bylo i zvýšit šance, když už do toho jdeš tak se vším všudy 😀 budeš mít určitě víc embryek. my vlastně měli 8 odebraných z toho 6 šlo oplodnit a zůstali 4 🙂 určitě musíš myslet pozitivně, hodně to všechno ovlivňuje. nevím jestli se v brně potkáme s kočárem, já tam nechodím na gyndu, tak jedině že by bylo nějaké setkání unicy 😀

zaneta2
28. čer 2012

@dadenka111 myslím že to u tebe vypadá velice nadějně 😉 budu držet palečky já mám tady svoje https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zaneta2/albu... 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Noo tak třeba když sem pojedeš nakupovat ne? 😀 😀 Snažím se myslet pozitivně, ale mám strach abych potom nebyla zklamaná 😖 Tak ale s tím nic neudělám.

dadenka111
28. čer 2012

@zaneta2 jej dik k nahliadnutiu do albumu. mala si uz pekne silnu tu testovaciu ciarku. uvidime co ta moja na 9den. teraz je ledva vidiet 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda plánuji první nákupy 13.7. po prvním utz protože budou v nextu výprodeje, tak si asi vezmu volno a pojedu hned ráno. jinak pro mě je brno na nákupy celkem z ruky, jezdíme max do makra a tam s prckama nemůžu 🙂 cesta mě vyjde na dost peněz tak radši nakupuji přes net, nebo fakt spojím víc věcí najednou. ale mám stejně pocit, že tě od vidění znám. víš co já jsem prvnímu pokusu nevěřila, idkyž navenek jsem to nechtěla dát znát, hlavně každý ti říká že to dobře dopadne, ale já měla takové divné tušení. proto jsem byla hodně překvapená z testu a nedávala jsem tomu nakovou váhu, měla jsem testovat v pondělí tak pro mě byl zásadní test z pondělí, ikdyž teď jsem taky taková nesvá, prostě jak bude potvrzení na utz tak budu mít jasno 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@dadenka111 ještě záleží na tom kolik jsi měla při et zavedených embryí. já měla dvě a podle silného testu to prý vypadá na dvojčátka. kdyby jsi měla jedno tak je možné že se ti ukáže až později, hcg není tak silné.

dadenka111
28. čer 2012

@zaneta2 dali sme si tiez dve, takze to sa dozviem az pri sone? som myslela, ze tabulkovo z HCG budu vediet. hmm. taaaakze krasne dvojky vam prajem 😉