1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
29. črc 2012

@chmurkaxy tak to je skvělý! Moc gratuluju, ale potichoučku 😉
@briuska mě tedy každý den říkali každý den jak to vypadá, a ani se nedá říct že PK je 5 dní, když se dobře vyvíjejí tak je mužou zavest už dřív a když zase naopak špatně tak je musí zavest dřív, mají tak větší šanci..
@fionna děkuju, jde to, včera sme byli na zahrádce tak sme se rozptýlila ale mám bolesti v břiše..

briuska
29. črc 2012

@malinka_02 hm, no každý car je jiný....co se dá dělat 😒 ...musím vyčkat do zítra. jen se bojím, aby mě zítra neodbyli stejně (že mi po telefonu nic neřeknou)...ať se ti brzy uleví

malinka_02
29. črc 2012

@saraha2 @mmirunda @pawlla @martina_81 teda vy ste toho nakecaly 😉 já jsem v diskusi soukromé červen 2011 a tam sem od začátku, i se scházíme. Už tam 7 holek porodilo, 6 je těhotných - těsně do porodu a 1 co potratila ve 20tt tak je podruhé těhu a pak 6 nás co sme si zbyly - já IVF, ještě jedna té 1. IVF nevyšlo ani mražáčky nemá, pak jedna po mimoděložním bez vejcovodu, jedna co se snaží kratší domu a jedna co kojila tak se taky snaží kratší dobu a holčina co jedno dítko už má a ted se nedaří..No a poslední chodla na IUI a ted jí zemřel přítel.. Z tabulky sme taky vyházeli holky co se tam neukazovaly už protože o bylo nepřehledné. Ono často holky co otěhotní tak zmizí a nedají vědět, už mají lepší starosti..

Jinak kočárky se mi líbí samé uchylné 😀 😀 😀 Stokke, Jolz a ted docerla Quinny moodd 😀 😀 ale jak sem z města tak to mužu mít 😀 Já si koupila loni v lednu na mimčo věcičky a ted je mi z nich do breku a mám je schovaný v krabici hluboko ve skříni..

malinka_02
29. črc 2012

@briuska děkuju.. to už se nenech odbít.

saraha2
29. črc 2012

@mmirunda ahoj všem!no samozřejmě..než jsem to vše připravila,tak začlo fučet a bylo po opíkání ☹ tak uvidíme,co dnes....

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 já jsem si to myslela ☹

martina_81
29. črc 2012

@radina Tobě mrazili hned po OPU? Já myslela,že to snad ani nedělají, až podle toho,jak se vyvíjejí.
@briuska měli by Ti říct, jak na tom embryjka jsou, jestli se dělí tak jak mají a jak to vypadá, já jsem musela do laborky volat každý den! Vytahování jim škodí, ale oni je stejně každý den kotrolují,aby věděli a mohli podle toho určit transfér. Přístup Tvojí embryoložky se mi zdá dost divný. 😖 Rozhodně se zítra nenech odbýt a chtěj víc informací. 😉
@malinka_02 Z čeho ti je do breku? Teď se s něma pomazlíš a za 9 měsíců je vytáhneš na mimčo. 😉

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 Tak jak to s Tebou dneska vypadá beruško?

martina_81
29. črc 2012

@chmurkaxy krásná zpráva,též tiše gratuluji. 😉 😉

saraha2
29. črc 2012

@briuska já měla poprvé OPU v pátek a měla jsem volat až v pondělí!!takže klid a nestresuj!!!!!!!!!!!!!! 😉

evikj33
29. črc 2012

@saraha2 Babko jedna tak už nás nenatahuj,co špinění a co test? 😕

saraha2
29. črc 2012

@mmirunda no.....přes noc bylo špinění..ráno cestou na wc jsem si říkala,že už jsem jasná, ale červená zatím nikde,ale naděje tomu už nedávám..do zítřka je tady mrcha v plné polní..ani posledně ji utrogestan nezbrdil...rozjíždí se pomalu,ale jistě..manžel šel síct,tak pak prý frknem do olympie...tak nevím,jestli test vůbec kupovat..ho koupím a přijedu s červenou dom..jak to tak bývá.. ☹

mmirunda
29. črc 2012

@martina_81 a co ty? testovala jsi? Co čárečka? Sílí?

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 Kočko, nesmutni, vždyť ještě není nic jistého. Ještě jsi ani neudělala testík, tak mě nezlob 🙂

evikj33
29. črc 2012

@saraha2 Nepředbíhej,podívej jak to zvládla vall a mia.Tak si ten testík schovej na zítra ráno.Ale neplaš 😉

martina_81
29. črc 2012

@mmirunda nn, dneska už jsem to nezkoušela,asi počkám na zítřejší verdikt a když to nevydržím,tak zkusím odpoledne.
@saraha2 podle mě už by se dávno rozjela a utroš ji rozhodně nebrzdí. Takže pořád doufáme. 😉

mmirunda
29. črc 2012

@fionna Tak můj chlap taky nerad vydrží 3 denní půst před spermiem 😀 ale co se dá dělat 🙂 Bude si muset zvykat, při stimulce a po OPU a ET stejně nezbyde nic jinýho 🙂 Jinak co vaříš dobrého?

mmirunda
29. črc 2012

@martina_81 A když jdeš zítra na tu krev? Já jsem netrpělivá jak blázen 😉

saraha2
29. črc 2012

@mmirunda kdybych zašpinila jeden den a pak to přestalo,tak budu snad ještě i doufat..ale takhle néé..to je jasná začínající mrcha..nejhorší na to je,že při prvním pokusu jsem si říkala,že jsme nedali picsi a AH..že to bude určitě tím..i dr říkala,ať ted dáme i picsi a že na to budeme spoléhat...tak jsme dali vše,co šlo až na monitorin,protože za den 5tisíc je fakt mazec,už tak nás to ted vyšlo na 37....no a zas nic..tak jsem zvědavá,co poradí dr ted..ale zvažuju,že se poptám vjiném caru..bohužel,ale bude to poslední pokus s příspěvkem pojišťovny..a to,že po dvou pokusech nemáme ani mražáčky..a dopadlo to vždy úplně stejně a oni nic nezměnili..protokol,nic..tak budu nucena prchnout jinam...
@evikj33 pokud test dnes koupím,tak ho udělám hned 😀 no joo..ale holky měly pozitivní test..a to mít na 100% nebudu..však uvidíte.....
@martina_81 při prvním pokusu se rozjela i přes utroš 😉 mám to vyzkoušený...

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 a hlavně termín MS mám zítra!!!takže to tak sedí,jak se pomalu,ale jistě rozjíždí......bohužel,ale je to tak... ☹

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 vždyť já psala,že Utroš ji nebrzdí,čti pořádně. 😉 😉
@mmirunda no ráno a odpoledne budu volat na výsledky. A myslíš,že já jsem naprosto klidná? 😒

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 Beruško, nebuď tak negativní, i kdyby to teď nevyšlo ( já stále věřím tomu že to vyšlo) tak změna CAR by byla asi i na místě ..... Ale kočičko, nepropadej ještě panice, dokud jsi neudělala testík ....

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 aháá 😀 😀 😀 promííň ☹ právě,že někomu ji utroš brzdí!!!!co tady holky psaly..někomu to brzdí,někomu ne...

mmirunda
29. črc 2012

@martina_81 Určitě ne, ale já tomu tak mooooooc věřím, že to jinak ani být nemůže. A pěstičky jsem pořád ještě nepustila 🙂

saraha2
29. črc 2012

@mmirunda to víš,že bych vám raději psala lepší zprávy..ale co už..no.. ☹

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 ☹ nesmutni kočičko ♥

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 a jak se cítíš?prsa,břicho???

mmirunda
29. črc 2012

Musím sem pustit chlapa, za chvíli vyrážíme směr Brno, tak se pak zase ozvu ....

fionna
29. črc 2012

@mmirunda Máme hlávkové zelí na smetaně, krkovičku v troubě a brambory. A nejsspíš bude odpoledne pršet, tak děti zůstanou doma a něco upeču.
@saraha2 Neházej flintu do žita. Já byla těhotná a MS jsem 2 krát dostala. Žádné špinění, ale klasika červená. A když jsem šla na gyndu, že mně bolí břicho a mám asi zánět, tak dr. řekl, kdepak jste těhu a srdíčko bije 😉 . A při mimoděložním jsem si dělala test a byl negat. pak jsem krvácela a 2 dny po tom jsem si udělala test a byla tam dálnice a HCG týden rostlo i v nemocnici. Pak až se nezdvojnásobilo, tak, se rozhodli, abych šla na sál. Takže nevzdávej to a věř!!!!!!I psychyka hraje velkou roli, Dýchej z hluboka a mysli na hezké věci. Když už jedeš do Olympie, tak se běž pokochat těma mrňavými hadříky 😉 😉do HMka

fionna
29. črc 2012

@martina_81 Výsledky budou skvělé, to mi věř. Zítra nám to tady napíšeš 😉