1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda vsude berou karty tak to neni problem ... Jako nerada bych sla pryc a stehovala mrazacky kdyz za 14 dni mam mit ket a kvuli nejake babe doufam e v pondeli se s doktorem rozume domluvime

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Aha a hele kolik stojí to pero nové? Aspoň budu za machra, že mám svoje 😀

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla Tak s doktorama se tam dá rozumně domluvit, toho bych se nebála

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 A jako to normálně na recepci vytasím kartu a cáluju 😀 😀 Tak to je dobrý, já si chtěla vybírat. Stejně tam budu volat, kolik že teda budou chtít, tak se zeptám i na tohle 😉

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 no plati ji tam fakt na ..... Snad s doktorem bude lepsi domluva ale mam z toho takve stresy ze mi je az zle tohle uz nechci podstupovat jsem porad ve stresu kdy se neco vy..re to mi nemuzou poslat nover rozpis to tam zas musim jezdit boze no t i ja bych sama byla schopna si to prepracovat podle toho stareho co mam doma nekdy mi prijde ze uz je toho fakt moc

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda oni na to maji nahore kancelar tak tam jim vysǒis kartu a budes hned o nejakou tu kacku lehci jako ja

evikj33
4. srp 2012

@saraha Určo bych vzala alespon nějakou listovku,ja kvuli štitce beru tu nejdr. Femibion800 a ted už beru Femibion400,ale dr.ze štitky mně to taky doporučil zvláště u dvojek.Víc ti asi poradí @mmirunda Jinak u nás mužeš platit kartou,hotově i převodem.Mrkni na stránky Car tam to většinou maj napsané.Jinak já u stimulky měla miobil i na dr.a 1den jsem hlásila jemu,koordinátorku jsem nevolala vubec,když jsem něco nevěděla psala jsem email dr. a ten většinou odpověděl ještě ten den nebo hned druhý.( ato i z dovolené)

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Já už beru listovku asi od ledna, chvíli jsem brala i Femibion 800. Je to lepší, protože až už mimi je, tak nezabráníš těm VV když se miminko vytváří, proto je lepší brát listovku tak tři měsíce před plánovaným otěhu, takžejá poctivě zobu. Jak budu mít mimísky v bříšku, začnu zase s femibionem 😉

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 @mmirunda ja beru femibion 800 predtim jsem brala normalne listovku tu na predpis ale ted mi nejak nepredepsali tak jsem presla na femibion no aspon neco mam lepsi pocit 😀 ale asi si v car ted necham napsat zase tu listovku na predpis je dobre i pri rizikovem tehu a tak

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda @saraha2 Jestli nevyjde ani ten ket tak uz to podstupovat nebudu ty nervy to nemam zapotrebi pojedu do afriky a privezu si nejakeho maleho cernouska a fertig 😀

petris82
4. srp 2012

@saraha2 ja pred 1.IVF brala listovku, ted pred druhym mi dr rovnou doporucil brat gs mamavit. Byt tebou tak si koupim uz rovnou taky bud mamavit nebo calibrum. Ty jsou hlavne uz pro tehotne. Uvidis jaky budes mit uz pekny carecky 🙂

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla jasně, dovezeme si černouška 😀 ( Martina by asi kleplo 😀 )

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda no manz by taky kleplo. Ja reclou rodinu taky dcerka bila a kluk cernej 😀 ja jsem tak nervi z toho pondeli ze to neni mozne

mmirunda
4. srp 2012

@pawlla nenervy se Božka

malinka_02
4. srp 2012

@radula12 aahojky ja byla na ET v patek 27 tak sme byli asi stejne.A co ti zavadeli? Me po 4 denni PK opu bylo v pondeli.A vcera sem testila a vubec nic.Tehotne se vubec necitim myslim ze to nevyslo..Akorat citim na dotek prsa ale to muze byt jen z utrogrstanu.Mivam to pred MS ale malo..

@pawlla Pavli a kolikaty den mas jit na KET? A to se predtim tam jezdi? Me vychazi v zari tam ten veletrh tak snad nebudu moct ani na ten ket..
@saraha2 a jak se citis? Ja eru teda listovku a uz hodne dlouho ted primo tu co ma vysssi davky napsali mi ji v caru..

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda já platila 5800-ale i s lékama,tak nevím..

danny38
4. srp 2012

@petris82 Můžu se zeptat kolik stojí ten GS Mamavit? Taky jsem o něm začala uvažovat. Když jsem dostala průkazku, tak jsem tam měla právě vzorky. Teď beru pouze listovku a chtěla bych to vyměnit za něco kde jsou právě i vitamíny.

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda tak jsem náhodně dala do vyhledavače puregon pen a nějaká baba to prodává že i s jehličkama za 500!!tak to mám dost teda....takhle na někom vydělávat....http://zdravi.hyperinzerce.cz/zdravotni-pomucky...

radula12
4. srp 2012

@malinka_02
Ahoj, tak to asi jo 🙂, mě teda bolí prsa dost, bolí mě i břicho a jsem nafouklá, ale jelikož mám PCO, tak to přikláním k tomu, navíc jsem po OHSS....jinak nechala jsem si zavést dvě 8 buněčné 4 denní 🙂 tak uvidíme, 9.8 jdu na odběry,naděje umírá poslední... 🙂

saraha2
4. srp 2012

@evikj33 děkuji za info!tak podle výsledků s
@mmirunda něco vyberem 😉

saraha2
4. srp 2012

@malinka_02 no jstli myslíš,že nějak těhotně,tak to né..jen od včera víc cítím prsa..jinak ale vůbec nic....

evikj33
4. srp 2012

@radula12 Já bych tomu věřila,holky psaly že při náběhu,nebo proběhlém OHSS je větší šance že se mimi zakousne,já mám taky mírné PCO a měla jsem náběh na OHSS a prcci se drží 😉

evikj33
4. srp 2012

@saraha2 Počkéj kolem 8tt.Mně nevolnosti braly už od začátku a ještě ted doznívají,už je to lepší.Ještě budeš ráda že ti není špatně 😀

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda kukla jsi??já jo a našla jsem to tam i za 300,ale někdo to prodává i za 2tis...takže netuším,kolik to může stát..dokonce je tam i nabídka za 2900 😀 😀

saraha2
4. srp 2012

@evikj33 tak tobě je dvojnásobně špatně 😉 ale každý to má jinak,to je fakt...

radula12
4. srp 2012

@evikj33 jéééé tak to mě potěšilo 🙂 ! věřím, jelikož je to první zkušenost jsem velký optimista 🙂 a tobě moooc gratuluji 😀

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Já si byla pro oběd, ale už jsem tady. Jj koukala jsem. To je fakt kšeft 😠 😠 a ty mi to chceš dát ( půjčit) zadarmo a nic na tom nevyděláš 😉

ivapo
4. srp 2012

@saraha2 neboooooj!! 😉

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda mě bude úplně stačit,když ti to pomůže ale hlavně!!!!!!!!!!!!!!když to dotáhneš do toho nejlepšího konce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
4. srp 2012

@ivapo no bojím... ☹