1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
4. srp 2012

@evikj33
@rory_g no tak bohuzel ja mam v pondeli nejpravdepodobnejsi termin MS a dnes me fakt tak rozbolelo bricho ze myslim ze je to jasny.. 😖

rory_g
autor
4. srp 2012

@malinka_02 dokud není v trenkách, nic nevzdávej!!! 😀

lenka290
4. srp 2012

Baby, ako to vlastne všetko prebieha pri punkcii, na čo sa mám pripraviť? Myslíte, že keď augmentin rozdrvím, bude to vadiť, ja to fakt neprehltnem..... Aj ste niekotrá zvracala po narkóze? Ja som mala 2x narkózu a po každej som zvracala až mi museli dať aj dve infekcie proti zvracaniu...Na punkciu idem v pondelok.

mmirunda
4. srp 2012

@lenka290 Augmentin by se měl polykat celý 😖 Jinak o punkci ti toho moc neřeknu, jsem teprve čekatelka na první IVF ☹

saraha2
5. srp 2012

dobré ráno!!!tak včera se nákup nekonal,ale pojedem ted 😉 já už nemohla samozřejmě dospat..ve 4h se pravidelně budím na wc a pak už neusnu ☹ testík koupím a testnu..protože určitě víte,jaké to je,když nevíte,co se tam děje...já jsem myslela,že až mě jednou řeknou,že je krev pozitivní,tak budu tak nějak v klidu a prdlajs tak akorát ☹ jsem jak blázen..myslím na ty hodnoty,jak to vypadá...chvíli to vidím špatně,pak si zas říkám,že to neklesalo a že to je důležité..pak mě zas přepadne,že to bylo méně,než by mělo být ☹ ☹ ☹ na netu jsem našla jednu,co měla ve stejný den méně,jako já a bylo to o.k...tak se zas utěšuju tímto,ale už pomalu,ale jistě blázním.....takže udělám testík a snad.....achjo...no chocholoušek to jistí myslím....
@mmirunda manžel ještě spí,tak jsem si nachystala už to péro pro tebe 😉 jehliček tam máš 18,tak to by ti mělo stačit..já teda když jsem píchala nějakou dávku nadvakrát,tak jsem jehlu vždy vyměnila..ale to nebylo každý den,záleží,kolika jednotkové ti dají náplně,tak myslím,že to bude stačit 😉 tak hoky držte palce a vše,c jde..pak dám vědět,jak jsem dopadla....

saraha2
5. srp 2012

@malinka_02 beruško..já po prvním pokusu necítila nic..vůbec nic..holky tady psaly,že cítí bříško jako na ms a já nic....ale vůbec nic..a taky to nedopadlo...já si myslím,že pokud něco cítíš,tak je to dobré znamení,že se tam něco děje!!!!!!!!!!!!!!tak se snaž být pozitivní..i když moc dobře vím,že se to lehce píše a hůře udělá...

radina
5. srp 2012

@saraha2 Ahoj, ani ty uz nespis 🙂 ..... drzim palce, nech je to vsetko OK 🙂
ja som dnes testla, no nic tam nie je ani naznakom, takze u nas to moc dobre nevyzera, este k tomu mam tlaky ako ked ide mrcha. 😖

radina
5. srp 2012

@lenka290 Ahoj, mne robili punkciu cysty v den ked som zacinala so stimulkou, bolo to ako ked ti robia odber vajok. Ja som predtym nic nebrala. Potom ma len brutalne bolela hlava cely den.

janulkaa23
5. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenka290 Ahojky, já jsem po narkoze omdlívala, když sem měla vstát a měla sem hrozný bolesti, museli mi dávat léky na bolest kapačkou..:( ale každá to má jinak..

saraha2
5. srp 2012

@lenka290 já mám za sebou 4narkozy-jednu laparo,pak hysteroskopii a dvakrát odběr vajíček..pokaždé jsem byla dost brzy fit,nic mě nebylo...narkoza na odběr vajíček je krátká 15-20min a opravdu jen slabá..ale vidíš holky tady..každý snášíme narkozu jinak..mě dokonce a dvě,co byly se mnou říkaly,že to snáším nějak dobře 😀 ale jim taky nic nebylo,dokonce jedna měla z toho hrůzu,že vždy po narkoze zvrací a po odběru vajíček jí nic nebylo...

radula12
5. srp 2012

@janulkaa23 ahoj mě taky dávaly leky od bolesti, měla jsem taky hrozné bolesti....ale než odezněla narkoza tak mi bylo moooc fajn 🙂

radula12
5. srp 2012

@malinka_02 mě taky rozbolelo břicho, už druhý den a zatím nic , tak to nevzdávej 🙂

mia75
5. srp 2012

@janulka @lenka290 Moje pozorovanie po narkóze - ja som bola úplne ok a mala som to "šťastie" teraz pozorovať 2 mesiace v nemocnici rôzne baby po narkóze a ani jednej nebolo zle. Len treba ležať a nepiť / nejesť nejaký čas po zákroku. Držím palce nech si medzi tými bezproblémovými.

malinka_02
5. srp 2012

@radina a kolikaty si den po et? Ja testla v patek 7 den po ET a nic a dneska sem 9 den a boli me strasne od vcera bricho na ms..A cykly mivam ted nejcasteji 26-27.A 26 je zitra..
@saraha2 hele nevim jako kdyby to bylo pobolivani ale je to fak uplne krece jak 1. den MS..U tebe uz to bude dobry urcite, dnes budou solidni // a kup tech testu vic at mas na dalsi dny. Ja myslim ze mi po ivf klidny nebudem az do porodu a pak budem resit. druhy..
@radula12 kdyz me boli uz uplne na ms..jak prvni den ms..ne pobolivani a termin ms nejspis zitra prvni akorat litam na wc furt jestli je uz cervena..

radina
5. srp 2012

@malinka_02 Ak sa nepocita den ET ako prvy, tak dnes som 6 den, (et bolo v pond.) cykly mam tiez 26-27. Aj mna od vcera boli ako na mrchu. 😠 ja som mala stimulku 14 dnovu, takze preto som uz v dnoch ,kedy cakam mrchu.

malinka_02
5. srp 2012

@radina aha..tak ja mela opu 12dc a dnes sem 9 den po et..

ivapo
5. srp 2012

@radina já testla 5 den A nic pak az 9 den a bylo to tam 😉

ivapo
5. srp 2012

Hezky den přeji vsem 🙂

lenka290
5. srp 2012

@saraha2 No super, dúfam, že aj ja budem jedna z tých ktorá po narkóze bude fit 🙂

malinka_02
5. srp 2012

@ivapo 5 den je fakt hodne brzo..ja sem zitra 10 den tak rpokud ani zitra na testu nic nebude tak je to jasny..

radina
5. srp 2012

@malinka_02
@ivapo
Dievcata, mala som vraj nedobry test, rapidclear, vraj si mam kupit mamatest, ten je spolahlivejsi. tak testnem zasa v utorok rano.

radula12
5. srp 2012

ahoj holky, co je nového ? já jsem nafouklá jak balon a pořád mám bolesti v podbřišku, ale jinak je mi moc fajn, dostala jsem snidani do postele 😀 a ted pojedeme na vylet, hned jak mi začnou vycházky 😎

saraha2
5. srp 2012

tak test proběhl...čárka je silnější oproti čtvrtku,ale jako kontrolní ještě není...tak snad to bude stačit..uvidím zítra tu hodnotu..aspoň vím,že to neklesá...
@radina já jsem testovala testem pepíno citlivost 10..já si myslím,že tam je důležitá ta citlivist hlavně..
@malinka_02 já si snad zítra vezmu notebook sebou,at vím,jak jsi dopadla!!!!!!!!!! 😉

danny38
5. srp 2012

@saraha2 Já jsem zvědavá na to jak ti popoleze hodnota, budu moooc držet pěsti 😉

radula12
5. srp 2012

@saraha2 super zpráááva !!!

evikj33
5. srp 2012

@saraha2 No super prcek už to rozparádí 🙂

mia75
5. srp 2012

@saraha2 jupí, zajtra to bude dobrý výsledok. A neporovnávaj s tabuľkami 🙂

radina
5. srp 2012

Kocky, co ste po ET, mate aj vy z tych hormonov telesnu teplotu nad 37?

speranza1
5. srp 2012

@radina je normalne ze mas vyssiu teplotku, sposobuju a udrziavaju ju lieky, ktore uzivas... napr. utrogestan

malinka_02
5. srp 2012

@saraha2 😀 si hodna..ale mam fakt krece na ms tak nevim a ja testila mamatestem a nebyl ani na nem duch tak to moc nevidim..Tak to je skvely ze stoupa!! Zitra bude megahodnota! A kolikaty den budes? Jestli uz nebude utz?
@radula12 a kdy planujes testit? A co pocity? A bricho? Ja furt na ms..
@radina myslis bt nebo behem dne? Ja mela bt 37 dnes sem nemerila..
@speranza1 takze pak pri utrogestanu nema smysl merit bt?