1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
13. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla @melisska děkuji za uklidnění 🙂

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda tak hlavně, když to k sobě nemáte daleko. 😉 Určitě ti ráda poradí. 😀 😀 Hlavně,když po ní nebudeš chtít, aby Ti to píchla. 😀 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 Ta by mě to určitě nepíchla 😀 😀 poseroutka 😀 ale to já zvládnu, fakt to není tak šílený jak jsem se bála

ivapo
13. srp 2012

@janulkaa23 ano je to brzo.. Nejdriv 10 den.. Aspon u mě to tak bylo 😉

ivapo
13. srp 2012

@mmirunda perem je to jednoduché.... Taky jsem si při
Rb nim Ivf píchala sama... Ted jsem vzala bez pera... A pichalo v nemocnici.. Ňo a posledni 3 jsem pak píchalA sama.. Pokud se někdo boji tak at to přenecha radeji odborníkům..

mmirunda
13. srp 2012

@ivapo to rozhodně. Já jsem se taky bála, ale před tou sestrou mě bylo blbý mít strach tak jsem to bodla a bylo 😀

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda no právě proto to píšu. 😀 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 A co ty? Jak se těšíš do práce? Asi nic moc .... co? To už tady s náma nebudeš tak často co?

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda Už se nemůžu dočkat. ☹ ☹ ☹ to ne, už nebudu sama doma, takže jen když mě sem Jirka pustí nebo když ho vyhodím. 😉 😉

saraha2
13. srp 2012

@pawlla ty už víš,kdy budeš testit,jo?? 😀
@janulkaa23 je ještě brzy..vydrž..já měla ducha až 9tý den..Mia měla ducha až 12tý den..

saraha2
13. srp 2012

@martina_81
@mmirunda to bych teda fakt nepíchal 😀 já na to měla lidi 😉

pupidu
13. srp 2012

@saraha2 Kočko, moooc gratuluju!
Nás to další snažení čeká za tak dlouho, že mi přijde, že se snad ani nedočkám 😕

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 tak já na to mám taky lidi, ale fakt to není tak strašné 😉

mmirunda
13. srp 2012

No nic holky, pro dnešek se asi loučím. Jsem ještě v práci a je tu diost lidí a já nestíhám ☹ A navíc toho na mě dneska bylo nějak moc, jak dorazím domů, tak zapluju do postele

janulkaa23
13. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jeee děkuji za info..uklidnila si mě 🙂

janulkaa23
13. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo děkuji... 🙂 doufám, že to bude ok...

janulkaa23
13. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 a ty sis dělala test i před tím 9tým dnem?? aspoň ale vím, že už pregnyl v sobě nemám 🙂

chilinkaxxx
13. srp 2012

chcem sa opýtať, mám 26r, sme obaja úplne zdravý, trošku slabé spermie, ale nič, čo by bránilo prvému pokusu ivf a úspešnému koncu...koľko by ste si vložili embrií? Zvažujem dve, ale bojím sa dvojčiat 😅

pawlla
13. srp 2012

@chilinkaxxx my jsmevlozili dve a ted jdem taky do dvou .... Taky nemame zadnou diagnozu na nic nam neprisli

pawlla
13. srp 2012

@saraha2 jj uz mi i napsali di toho noveho rozpisu co mam test 3.9. 😀 Tak jsem fakt zvedava ale jelikoz ket mam 19.8 tak to do 3.9 sto pro nevydrzim

malinka_02
13. srp 2012

@martina_81 my meli i genetiku za strasne dlouho..

malinka_02
13. srp 2012

@pawlla taky mi to k te kontrole vubec neutika a to mam mezitim narozeniny 😀

pawlla
13. srp 2012

@malinka_02 no to cekani je na tom celem nejhorsi cloveka to stoji hodne sil porad jen cekat cekat a vysledek je nejistej 😒

malinka_02
13. srp 2012

@janulkaa23 ja testila 7 den nic a nevyslo to..tak drzim palce!

evikj33
13. srp 2012

@mmirunda No tak jsi to hezky zvládla,holka šikovná 😉 Dřív jsem nestihla měla jsem nečekanou návštěvu 😎 Chlapa neřeš stačí jen pár spermonu a z toho množství se určo dá něco vybrat.Tak se vyhajej do žužova po tak náročném dni 🙂

evikj33
13. srp 2012

Jinak asi budu brzo stříhat hlavu,moje páčo katastrofa,pujdu nakrátko,mám to jak chemlon nějaké mrtvé a pořád padají,nebo je trhám hřebenem ☹ Mám odrostlej melír.Opleti raděj nemlivím,puberta hadra.Ani Normaderm mně nespasí. 🙄 Jak jste natom ostatní těhule? @ivapo Ty jsi měla nějakou indikaci pro tu plodovku,nebo jen kvuli věku?Nám to právě na screningu rozmluvila a ani tripl nám nedělají až ten UTZ ve 20tt.Hlavně odpočívej a nic netahej a alespon týden se šetři,žádné žehlení atd.jako po ET..Určo bude vše Ok a budeš na 100%vědět kdo se v bříšku schovává. 😉

pawlla
13. srp 2012

@evikj33 to ja u prvniho tehu s malou jsem mela taky hrozne vlasy hlavne porad se hrozne mastili a taky me pro zmenu posilali na plodovku kvuli tomu ze jsem mlada 😀 😀 ..... No na hlavu to zdravotnictvi fakt samozrejme jsem tam nesla ani mud gynekolok mi to tehdy nedoporucil rikal ze pokud neni indikace tak to je zbytecne riziko

janulkaa23
14. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 já dnes testit nebudu, zkusím až ve čtvrtek nebo o víkendu... mám takový divný pocit v břiše, že se tam něco děje tak uvidíme 🙂

saraha2
14. srp 2012

@janulkaa23 ne,ne..já od sedmého dne špinila,takže jsem už ani nedoufala..pak díky holkám zlatíčkům odsud jsem byla donucena koupit test a vyzkoušet 😉 ,tak jsem testla odpoledne a byl tam duch..a moc jim děkuji..já totiž po poslední zkušenosti testit nechtěla,jsem říkala,že buď přijde MS,nebo pak půjdu 12tý den na krev..MS měla přijít 10tý den po ET..ale díky tomu,že test byl pozitivní,tak jsem jelai do caru o den dřív,kde mě píchají do dnes agoluti-raději a předtím i další hormon,kterého jsem měla málo..takže nebýt včasného zásahu od holek tady a agolutinu,tak nevím,jak by to dopadlo,jestli by toho ducha neprorazila nakonec MS,protože ji mám silnou a v mém věku 34let jsem poprvé měla aspoň ducha na testu...
@pawlla téda!to mají propočítaný,že??u nás se vše odvíjí až podle ultrazvuků..no však nemusíš čekat do toho data..jak se budeš cítit,tak testni..podle sebe.. 😉

mmirunda
14. srp 2012

Kuk, krásné ráno. Už zase makám 😠 😢 a hlásím, že druhá včelka je v bříšku. Kolegyně nevěřícně zíraly 😀