1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda no protoze po ivf jsem mela hned dalnice carka byla silnejsi nez testovaci hned u prvniho testu asi 11 den co jsem delala, proto jsem byla ted z tech duchu nervni .... Asi ano byla jsem na utz v 5 tt ale jeste to neslo rict na 100 % a nez jsem se dostala na utz do brna tak uz bylo po vsem tak nevim kolik jich tam bylo, ale 14 den od et jsem mela hcg pres 1000. A taky citim spodek ale jinak nez minule ..... Doufam ze to jsou dobra znameni

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Neboj se, dobře to dopadne 😉 Věřímtomu, že to zlé sis už vybrala 😉

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda diky moc, doufam ze ano. Premyslim jestli mam jit k obvodnimu gynekologovi na krev nebo jestli vydrzim do utz ale zase nechci aby se ve me nekdo porad vrtal kdyz stejne ted jeste nic neuvidi ale ta krev by me zajimala

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla víš, že těhu jsi, není jedno kolik máš HCG?

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda a co ty jak je doma pohodicka co 😉

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda jo je to asi jedno to hcg hlavne at se prckove maji dobre, porad mi tak nejak nedochazi a neverim ze jsem opravdu tehu bojim se to i vyslovit dneska jsem to volala manzelovi a nemohla jsem se ani vymacknout tak dlouho nechapal co mu vlastne rikam 😀

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla A co ti na to nakonec řekl? Byl rád 😉 Jinak doma je pohodička, zatím si to užívám, ale už bych to taky chtěla mít za sebou ☹

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda ja uz pomalu lezu po zdi nudou ale dneska nam delali posledni 3 okna tak je tu bordel ale dlabu na to uklidim to zitra. Tak jo byl rad a rikal mi a co ted kam na vysetreni a tak 😀 chudak je zblblej z tech doktoru 😀 Tak jsem rikala ted budeme 9 mesicu cekat jestli se podari 🙂

ivapo
29. srp 2012

@mmirunda jo jo ..neboj to uteče!!!

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Nesýčkuj pořád 🙂 Miminko bude!!!

mmirunda
29. srp 2012

@ivapo Kéž by a kéž by to mělo dobrej konec

ivapo
29. srp 2012

@mmirunda musi se věřit...fakt....myslim...ja ted tomu podruhe vic veřila a skoro se modlila...už sem psala...i kouzlila....www.dama.cz...lunarni kalendař...kouzla....

mmirunda
29. srp 2012

@ivapo tak já jdu poprvé a právě se bojím, že ty první pokusy jsou takové všelijaké ...

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda ja se strasne bojim 😕 porad chodim kontrolovat jestli nekrvacim, vsak uz to mas v dohlednu za par 🙂 A budes mit taky mimisky u sebe v brisku a co injekce jak to jde ?

pawlla
29. srp 2012

@ivapo ty jsi byla na te plodovce ze jo? Jak to probihalo a musela jsi po tom lezet jak dlouho a za jak dlouho te pustili z nemocnice

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla No musí to jít Pavli, nic jinýho mi nezbývá, ty dvě už jsou mazec a dneska mě začali bolet vaječníky, už se tam asi něco tvoří ...

ivapo
29. srp 2012

@mmirunda težko řict...kamosce to vyslo pred 1O0 lety napoprve a pak po peti letech otehotnela podruhe a to přirozeně 😉

evikj33
29. srp 2012

@pawla Já byla u svého gyn.19den na krev(protože v Car chtěj vědět jak to pokračuje a jet 80km na krev k nim se mně nechtělo) a přitom udělal i UTZ zda je mimi kde má a už tam byly dvě bublinky hezky zřetelné. 😉 Tak pokud seš z toho nějaká nervní,tak si klidně skoč.Myslím že je to na dobré cestě a postýlka dlouho prázdná nebude a budeš jako já shánět druhou 😀

mmirunda
29. srp 2012

@ivapo No uvidíme, za chvíli se to dozvíme 😉

ivapo
29. srp 2012

@pawlla jojo...slo to...ležela jsem pak necelou hodku...pak pro me prijel manžel ..pak cca š tri dny se ma odpočívat doma...ten dem me to pak cely den dole bolelo...a to dost..bala sem se že potratim...pry jestli do 22dnu nepotratim..tak je to v poho ..mi tam řekla sestra...mazec co?

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda no uz tam neco citis to je dobre ale ono to vyjde vsak u vas je problem jen se spermijkama tak ji tam do vajicka prosne supnou a pak hura k tobe do briska neboj je hodne lidi kterym to vyslo napoprve

ivapo
29. srp 2012

@ivapo pred 10 ti lety..pardon

pawlla
29. srp 2012

@ivapo no to teda je mazec ja se toho bojim jako cert krize ze bych mohla u toho prijit o mimi a cele to zalezi na tom jak se doktro vyspi

evikj33
29. srp 2012

@mmirunda Miruš neboj určo budeš chovná slepička a sneseš dost kvalitních vajuch,víc už v rukou nemáme,musíme jen věřit.A já věřím že ti to dobře dopadne,vždyt jsou kolem samé těhule co na tebe prskaj bacil a to by bylo... 😉

ivapo
29. srp 2012

@pawlla do 2 dnu..

ivapo
29. srp 2012

@pawlla presne tak 😖

pawlla
29. srp 2012

@evikj33 jooo jeste ruzovou bych mohla koupit 🙂 no u nas v car to vse kontrolujou az v tom7 tt uvidim moc se mi k obvodnimu nechce

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Asi se tam fakt už něco děje. Jsem ráda, že já jsem v pořádku a že by to snad mohlo být o.k.

mmirunda
29. srp 2012

@evikj33 Tak hezky prskejte kolem sebe, budu to do sebe penetrovat 😀 😀 Sama jsem zvědavá na to jaká budu slepička, ale když už mě teď bolí vaječníky, tak snad porostou vajíčka tak jak mají

pawlla
29. srp 2012

@ivapo no proto mam z toho strach u nas v ostrave jsou hrozne nemocnice a jezdit do brna a z brna po plodovne co by byl asi mazec tak fakt nevim rada bych se tomu pripadne vyhnula ale manzel na tom trva no uvidime jak se pak kdyztak domluvime