1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
9. zář 2012

@evikj33 Děkuju kočko za útěchu, snad máš pravdu, tak se pokusím nenervovat. Stejně to nijak neovlivním, ale jsem jak na trní, už aby ten telefon zazvonil.A co tobě? už je ti lépe? Mě by pár dnů zvracení neuškodilo, bych aspoň něco pohubla. Nakonec se na mě stimulka taky podepsala, mám 2kg nahoře

mmirunda
9. zář 2012

@ivapo Já jich mám zatím 6 a taky máme PK na 5 dnů, tak uvidíme. Do bříška by mě je měli dávat ve středu

evikj33
9. zář 2012

@ivapo Diana-bohyně lovu,tak to bude pěkná slečna 🙂 🙂 Mi máme nějaká jména,ale není to ještě ujasněné.Já jdu na UTZ v pátek 14.9 tak už jsem taky celkem nervozní,rano jsem to opět nevydýchala 😝 jinak já jsem doma,ale je mně pořád často špatně,tak zatím nenabírám,ale myslím že už se to brzo zlomí a vaha pujde nahoru 🙂

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no nemohla oni se rozmrazuji ten den tak jsem celou cestu byla ve stresu jestli jsou ok,
@evikj33 dobre ranko i tobe 😉

radina
9. zář 2012

Ahojte dievcata, moc sem uz nechodim, ale sem tam si aspon rychlo precitam, co mate noveho.
Ja len to, ze idem na KETko, mame dva mrazaciky, okrem toho ideme do Prahy na imunologiu a navstevujem DR. na zdravu vyzivu, kde mi maju nastavit okrem ineho aj vitaminy pomahajuce na plodnost na mieru. Drzim vsetkym palce 😉

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Aha, tak to potom ano, no jsem jak na trní

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda tak to verim ale oni zavolaj neboj a bublinky budou v pohode nekde tam mezi nima je ta pekna holcicka 🙂

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Jéééé kéž bys měla pravdu ♥♥ Já se zase těším na fotečku z tvého UTZ, už se to pomalinku blíží, neboj, bude to v pořádku 😉

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda nemuzu se uz dockat az uvidim jak to v deloze vypada mam uz takove divoke predstavy .... No cekani je proste nejhorsi snad se te fotecky dockam posledni 2 dny citim takove dovne veci dole hlavne v noci

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Hlavně klídek, může se to tam jenom roztahovat, všechno bude v pořádku, pořád si to opakuj 😉

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda jo snazim se byt v pohode 🙂 clovek aby porad jen na neco cekal 😒 na telefon na test na utz 😀 😀

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla a o tom je celej život 😀 😀 někdo to blbě zařídil 😉

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no to je teda dost blbe zarizeny 😀 Pamatuju si ze u prvniho tehu jsem byla uplne v pohode nic jsem neresila ani me nenapadlo ze by se neco mohlo stat ani jsem nevedla co vsechno se muze stat u dr jsem poprve byla ve 3 mesici.... A ted mi to pripada takove cele moc krehke bojim se jit treba u babi 2 patrado schodu pac citim podbrisek a jak si vzpomenu ze jsem s malou v brisku chodila na tury na vylety a tak ....

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla No ono je totiž lepší, když člověk nic moc neví a hlavně jsi byla mladší a podle mě to člověk tolik neřeší. A navíc jsi asi neplánovala těhotnět, tak jak jsi to plánovala teď, víš? O tom všem to určitě bude. Taky se budu bát, přitom těhotná není nemocná, ale přijde mi to dítě takový vymodlený ...

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no preve cele to ivf a vsechno kolem cloveku to pak prijde jako zazrak ze vubec otehotni a moc to pak resi treba jako ja ted 😀 navic na me tehu nebylo videt do 5 teho mesice coz mi bylo lito 😀 A ted uz vypadam jak ve 3 mesici 😀

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Však třeba se tam roztahují dvě prdelky, tak na to máš právo, vypadat těhotná 😀 když těhotná jsi 😀 😀

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no jo a ty kila nahore jsou des ale co uz nadelam hormovy jsou des, a co tedberes za leky?

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Já teď píchám ten agolutin ( teda švagrovka píchá ) a mám estrimax a listovku, to je všechno. A musím dvakrát denně měřit břuch jestli se nezvětšuje. Dokonce mám i fixou čáry na břiše od Julinky z Unicy abych věděla, kde přesně měřit. Jinak taky se na mě stimulka poznamenala, mám 2kg nahoře ☹

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no ja mam taky par kilo nahore a nejhorsi byl ten prednison nastesti uz to det neberu a co agolutin snasis to v pohode?

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Prednison jsem vůbec nebrala 😉 Jojo, snáším to v pohodě. ani ty injekce necítím, uvidím jak budu mluvit při těch dalších. jen je opruz jezdit k té švagrové, bydlí 4 zastávky busem ode mě, ale tak co, sama bych to nedala. ☹

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no jo ono to nejde ani citit neni to tak hrozne jak vypada ta jehla 😀 Tak aspon se svagrovou pokecate date cajik a tak 🙂

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Jojo, pokecáme, ale v týdnu za ní budu muset do práce, dělá sestru u zubaře 😀 😀

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda tak to bude zajimave kazdej den u zubare 😀 😀 Ja jsem rada ze uz nic pichat nemusim bylo to ke konci uz desne

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Jenže horší je, že mě to může píchat jen do 24.9, pak odjíždí na dovču, takže pak nevím co budu dělat, ale to by snad mohlo stačit ne? Zavolám pak do CAR a domluvím se ...

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda tak myslim ze by to melo stacit picha se to 14 dni od et a pak budes brat utros rak myslim ze se nc nestne kdybys utros zacala brat drive

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla tak budu píchat vlastně 4 dny před ET, v den ET což bude 12.9 a pak ještě 12 dnů, což je 17 dnů, tak snad to bude stačit

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda @pawlla ahoj holky i ostatní, tak jsem přes Verry zjistila, jestli se se Sárou nic neděje a tady je zkopčená její SMS 😉 Nemusíte se bát. Psala že si užívá ještě hezkých dnů a vůbec nic nestíhá 😀 že jde ted séci trávu, pak na nákup pak grilovat, musí žehlit.... atd atd. Zítra jde na kontrolu a měla by dostat průkazku. A jakmile bude mít chvilu času tak se ukáže-na všechny na vás mooc myslí 😉
Miri super, že se emboušci krásně drží 😵

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda taky si myslimze to bude v pohode 🙂 a bude si teda davat dve embryjka ?

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla No asi jo, pokud budou .... uvidíme. Teď mě spíš vyděsilo to, že jsem si zhruba spočítala nemocenskou a vůbec netuším, jak to budeme zvládat. Po zaplacení všeho mi z nemocenské zůstane 700,-, to je teda síla. Já snad půjdu pak do práce nebo nevím ☹ a pokud bych si platila šalinkartu na MHD tak mi nezbyde vůbec nic. To je teda paráda ☹

mmirunda
9. zář 2012

@rory_g Děkuju za zprávu od Sáry, o to víc mě to mrzí ... no co už. Netrpělivě čekám na telefon z CAR a zatím se nikdo neozval, tak dnešní info ještě nevím ...