1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
19. zář 2012

@kive76 a cim jsi vubec stimulovala ?

kive76
19. zář 2012

@pawlla ne neměla. jsem Et...jen odběr toho vajíčka...asi tam dojdu zítra, nebo pozítří...stejně to ICSI musím zaplatit do konce týdne..2500 kč..

kive76
19. zář 2012

@pawlla nejdřív menoupur 3 ampulky ,pak zvýšeno na 4 ampulky ,30 ampulek ty proplácela pojištovna.., , a pak ještě merional, který jsem si pak doplácela 3 dni 4 ampulky

pawlla
19. zář 2012

@kive76 no jo to musis na to me i dr upozornoval ze kdyby nahodou ze to se pocita do ceny taky jsme to meli, urcite bych stimulovala ted necim jinym protoze jen jedno vajicko je fakt malo, mrzi me to vim jake je to cekat cekat a pak tohle.... Ale urcite tam zajdi co nejdriv a zjisti jak je to s tim cekanim

pawlla
19. zář 2012

@kive76 urcite zkus ted neco jineho treba gonal stoji vice ale mozna na nej budes reagovat vice a ted ti daji od zacatku vetsi davky takze ted tech vajuch bude urcite vice

absti
19. zář 2012

@rory_g
no koukej k nám zavítat 🙂
Takže těhule všechny mě prosím poprskejte těhu bacilkama 😀 🙂 😉

melisska
19. zář 2012

@mmirunda nááádhera 😀 beriem si z teba priklad🙂)) 🤐 🤐 🤐 😵
@pawlla tesim sa moja, vsetko je vporiadku 🙂 😵 😵 posiela pozitívnu energiu 😵

pawlla
19. zář 2012

@melisska ano zatim to vse vypada v poradku bude s miminkem bojovat a musime vybojovat jeste tech 8 mesicu, jak mi rekla ze tam vidi srdicko tak kdybych nelezela zarucene by to semnou seklo 🙂

melisska
19. zář 2012

@pawlla to ti verim🙂 a viem, ze vydrzite 😵 ja mam vlozene dve blastocysty ....bože nech to vyjde

lucynka46
19. zář 2012

@mmirunda Nádherná čárečka.. Úžasný 🙂 To je úplně jasný..
Zato já nic.. Jen když se pořádně podívám, tak něco najdu, ale neni to nic, co bych mohla ukázat manželovi, protože on by tam nic neviděl ☹ Ach jooo... Ale je pravda, že jsem včera večer hodně pila, protože mě bolela ta hlava a ráno byla moč pořád zředěná.. No nevim.. Ale nemám z toho moc radost.. Zítra zkusim znova...Ráno si zkoušim měřit i teplotu a je pořád 36,9.. Což je dobrý, že neklesá.. Ale nevim, no.. Uvidíme ☹

pawlla
19. zář 2012

@melisska ty mas u sebe taky uz mimisky a kolikatej den? Tak to drzim palecky at se aspon jeden poradne chyti a nepusti 🙂

melisska
19. zář 2012

@pawlla ano moja, dnes je druhy den, ET bol v pondelok a dnes ma poriadne bolia krize, uz chodim hore dole, aby sa mi kus ulavilo🙂
Dakujem🙂

kiwisek
19. zář 2012

@mmirunda tak to je krásný, když od 6 dne je duch a pak sílí. To máš Mirko za odměnu jak si nás tady všechny vytrvale podporovala!! 😉 😵 😵 a taky jako satisfakci za to jak nemožně se místama chová tvůj chlap! (ale jako ostatně všichni chlapi) mooooc Ti to přeji!! 😵 a kolik máte vůbec mrazáčků?

saraha2
19. zář 2012

@kive76 achjooo ☹ to mě mrzí!!!!já mohla jít hned další cyklus,ale objevil se polyp,tak se to odsunulo,než se odstarnil...ale jinak pokud jsi neměla potíže nějaké,tak u nás v caru např.můžeš hned další cyklus..já o schvalování nevím,jak dlouho to trvá,nebo tak,v caru se o tom nikdy ani nezmínili...ale když jsem mohla jít hned další měsíc,tak je to asi šup,šup..

ivapo
19. zář 2012

@mmirunda ňo to je jasnetehotenství 😀 🙂 😉

saraha2
19. zář 2012

@kiwisek má ještě dva mražáčky 😉

saraha2
19. zář 2012

@melisska tak tfuj,tfuj,at brzy vidíme testíky krásné!!!!!!!

saraha2
19. zář 2012

@lucynka46 kolikátý den jsi po?

ivapo
19. zář 2012

@saraha2 ňo vidíš a na mě se Car vyprdnul .. Takze od 15 dne po oplodnění jsem v rukou mého gynekologa a místní nemocnice..

ivapo
19. zář 2012

@pawlla tak srdíčko uz máte.. To je supér.. Mne ho viděli v 5 tt a říkali že by to u mne měli vidět dříve kdyz jsem měla 15 den po odložení. Hcg 6 300 a za tyden 31. 000 .. Byla jsem pro ne záhada... A proto si mysleli že je to mimidelozni.. Po tydnu mě pustili

evikj33
19. zář 2012

@kive76 To mně mrzí,já to měla stejně 2vaja,ale pouze 1zralé a to se neoplodnilo.Já ale měla pauzu před dalším IVf 3měsíce.Myslela jsem že když jdou spermoni při IUI přez tu pračku,tak se tím ta alergie potlačuje.Říkali že je nějak proplachují.Já jsem ty 3měsíce celkem uvítala a stimulovala jsem zas Menopurem,jen jsem měla větší dávku.

lucynka46
19. zář 2012

@saraha2 já jsem 7 dní po transféru

evikj33
19. zář 2012

@saraha2 Nevím jak je to u vás,já byla nejdřív na krev a za 3týdny na UTZ,tam už měli hodnoty hodili to do kompu a dr.přidávala hodnoty z UTZ,šijové projasnění,nosní kustku,mozek,srdíčko,kolika cevní je pupečník,jak je uložená placenta...atd,pak nám udělala fotečku.Ještě chtěla vědět věk,zda kouřím,váhu a které je to těhu to vše zadala a vyšla tabulka se zhodnocením rizik na VVV.Vše bylo v normě,tak nám nedoporučila ani plodovku ani tripl.test a jen velký UTZ ve 20tt 🙂 Tobě už možná naznačí i pohlaví,umne napsala špatná viditelnost vzhledem k vojčetnému těhu a jizvě nabřiše.,bratrancově ženě už ale řekla že to bude asi holčička. 🙂 Tak se nám pak nezapomen pochlubit

evikj33
19. zář 2012

@lucynka465 Hlavně neplaš pokud je dišík,bude určo síle 😉 t-Miru neber v potaz ta totiž čeká dvě a ještě to netuší 😀 Počkej 2dny HCg se zdvojnásobuje obden-teda pokud to zvládneš.

melisska
19. zář 2012

@saraha2 budem sa snažiť 😀 😀 😀
Dakujem 🙂

melisska
19. zář 2012

@lucynka46 bude silniet🙂 7 den je skoro na test 😉 nie kazdej stastlivej ukaze // na 7 den.

lucynka46
19. zář 2012

@evikj33
@melisska
Tak to nevim, jestli vydržim dva dny 😀 Ale děkuji za podporu..
Dvojčátka? To by tomu pak ta tlustá čárka odpovídala:o))

kive76
19. zář 2012

@evikj33 to jo spermie proplachujou, ale problém je u mě...já je tam nepustím ...teda resp. vajíčko je tam nepustí, nemůžou se tam provrtat...neo tak nějak to je...

kive76
19. zář 2012

@evikj33 a to jako, že jsi 3 měsíce měla pauzu, a nic jsi si nepíchala, ani nic nebrala...a pak jsi od toho dalšího měsíca zas začla s injekcema jako nanovo...a pojistovna to zas proplácela, anebo jsi si to už musela platit..ty injekce

evikj33
19. zář 2012

@kive76 2měsíce jsem nebrala nic,menstruace jakž takž chodila(první 28,hned 14dnu po OPU,druhá 36Dc a ten 3měsíc už jsem dostala Nhoretisteron a tím se načasovala ta 3menstruace(sama by asi nedošla) abych mohla začít stimulku a doplácela jsem jen 800kč na 30ampulí menopuru(dávka od pojštovny)Píchala jsem 225j