1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla No tak vidíš to, Vaši tě hezky podpoří aby bylo všechno v pořádku, to je moc dobře. Všehno bude dobrý 😉 Máš v sobě bublinku a vypustíš ji až za 8. měsíců 😉

pawlla
20. zář 2012

@adriene no do tretiho mesice to bude krusne , uz vyhledavam na netu 😀 😀 co to tam vlastne mem za hematom pac dostat neco tady z doktoru je boj

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda jsem moc nervozni jestli je mimi porad ok uz abych mohla pouzivat ten angelsounds

zelvik
20. zář 2012

@malinka_02 Ahoj, tak jak? Jsi v práci? Já jo, je tu aspoň živěji, doma by mi hrabalo. Ale neodolala jsem své ranní kávě, tak mám trochu výčitky, ale já jsem na tohle hrozná, pevnou vůli moc nemám. Občas trochu břicho cítím, jako takový tupý tlak. Co ty?

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla Jasně že jo, určitě ti dělali UTZ než tě pustili ne?

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda no nedelali rikali ze se to od vcerejska nezmenilo tak ze kdyz uz bylo srdicko ze dalsi utz neni potreba za tejden mam kontrolu .... Nadsena z toho nejsem ale zase jsem rada ze jsem doma

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla Přesně tak, na všem hledej pozitiva. Jste v pořádku a to je to nejdůležitější 😉

marie12
20. zář 2012

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat zda je možné poškození embrya nebo vytlačení. Jsem po prvním IVF, které bylo neúspěšné. Teď po roce budeme absolvovat druhé IVF. Za celou tu dobu jsem dostala takový zlozvik, že snad každou půl hodinu nárazově silně zatlačim, když to udělám ve vaně, vyplave ze mě jakoby výtok. Zatím bez úspěchu se to odnaučit. Myslíte, že by se mohlo embryo poškodit nebo vytlačit? Nemám raději počkat a vyhledat odbornou pomoc s odnaučením? Nerada bych se pouštěla do IVF aby mou hloupostí bylo opět neúspěšné.
Děkuji za radu.

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda jej co jsem si ted precetla na netu o tom hematomu me moc nepotesilo ani mi dr pre ET nic o tom nerekl ze to muze byt z ivf a ze to muze byt taky z toho druheho embrya ktere se nechytilo desne no ale mam ho malinkej tak snad zmizne. Kdybych sla k dr driv a necekala az do car tak by mi to urcite rekl drive a vic bych se setrila hlavne ze mi po ket rikali ze mam byt v pohode ze prochazky a spol nevadi 😒 tak kdyz je tam vetsi riziko tohohle tak to asi vadi

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla Ale Beru, nesmíš si to tak brát ... bude to dobré. Mě teda řekli, že se má šetřit, takže se šetřím a moc toho nedělám ... takže hezky hajej a ono to bude dobré. A hlavně nehledej na netu žádný katastrofický scénáře!! 😉

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda no v nemocnici mi nic o tom nerekli a kdo vi jestli to nebylo i u toho predchoziho tehu, doufam ze tenhle boj vyhraje miminko. Jo rikali mi ze se mam setrit ale setrit se a v kuse lezet je neco jineho nejradeji bych byla jeste v te nemocnici mam ted strach jit i na zachod

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla achjooo zase jenom nervy co? Snaž se uklidnit a odpočívat. Všechno dobře dopadne

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda jo nervy, pekne me to stve ze nic nejde bez komplikaci, ale jak jsem vidla tu krev tak jsem fakt myslela ze uz je konec tak jsem rada ze to dopadlo aspon tak pristi tejden pujdu ke sve u dr doufam ze uz budu mit vsechny papiry z caru. A ten me teda bude kontrolovat a poradne zadne takove dalsi navsteva za mesic to neexistuje 😀

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla No jasně, nedej se 😀 😀 Hele a ty už teda do Unicy vůbec nepojedeš? Jen si necháš poslat papíry ke svému gynekologovi a hotovo?

evikj33
20. zář 2012

@pawlla A nemuže to být taky po té bouračce,Hlavně už nic nečti a odpočívej,já si to zakázala čučet na negativní diskuse a tobě to taky zakazuju,tak bud hodná.Miminko je bojovník a nedá se 😉 @mmirunda To mně volala mamka,že byla kontrola u souseda,ale k nám zatím nikdo nedošel 😕 Ty se hezky opatruj,jinak já taky pořád něco vařím,včera i puding .@adriene A chodí i na těhule,je to jen na příslušné socce,ja si u dr prodlužovala procházky na 6hodin,ze začátku jsem dostala 4 a ptala jsem se na ty neomezené a prej to některé socky akceptují i ted u těhulí,ale ta naše zrovna ne,prej mmněl snima dost nepříjemné jednání.Takže 6h je max. 😠

b.bardyova
20. zář 2012

@lucynka46 ja musim este pockat dnes sa asi do obchodiku nedostanem :( tak testiky az zajtra

b.bardyova
20. zář 2012

@mmirunda ahojky mas super postoj k tomuto🙂 treba pozitivne mysliet a oddychovat 🙂

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda necham si je poslat emailem nebo postou a fertig tak ja nechci zase jet tak daleko to je riziko jedine v sobotu ze me tak zaveze bracha jinak ne ....
@evikj33 taky jsem rikala ze jsem mela tu nehodu ale dr rikal ze to je urco po tom dvojceti co se chytilo ale pak to vzdalo a zustal tam vonej prostr, kdyz jsem si nechala davat dve ale ciceli jako blazen ze jsem po ivf to tu u nas kazdej den nemaji chodili se me sestricky vyptavat jake to bylo 😀

evikj33
20. zář 2012

@pawlla Takže jsi byla taková nemocniční atrakce 😅 byly na tebe pak alespon hodné? 😕

saraha2
20. zář 2012

@malinka_02 tak já jdu na screening 1.10 a před tím 24.9 na krev..platit budu 1450kč..bylo to v papírech od gyn.-že to doporučují,tak jsem se jí na nic neptala a hned řekla,že to chci 😉 dělá se to kolem 12-13tt říkala dr.

saraha2
20. zář 2012

@pawlla vítej doma a pěkně odpočívej!!!!!!!!!práce neuteče 😉

pawlla
20. zář 2012

@evikj33 jo tak hodni jo az na toho dr co navidel srdicko a dalsi sestra mi hned chtela vypisovat papiry na potrat 😒 jnak byli vsichni hodni u druheho utz byli 3 doktori a hrabali se tam teda neslutecne dlouho a sestrick se me chodily vyptavat 😀

pawlla
20. zář 2012

@saraha2 lezim nebo sedim a v teto poloze budu uz asi 8 mesicu 😀 ale nestezuju si tak namahave to zas neni ale uz chci poslouchat srdicko, nebo mit doma svuj utz 😀 😀

saraha2
20. zář 2012

@pawlla no vidíš!!já srdíčko ještě neslyšela ☹ kdy to pustí?????musím se poptat na screeningu.kamoška taky měla to,co ty a první 3měsíce se musela dost šetřit,si pamatuju,že ani nevařila-děti jedli ve škole a pro manžela objednávala a měla zakázaný akt..vše dobře dopadlo a Adámek je zlatíčko 😉 dnes jsem tam byla na plku 😉 a to už měla 3děti a zvládla to!takže myslet pozitivně a užívej odpočinku,dokud můžeš! 😉 raději ležet doma,než jak Mia takovou dobu v nemocnici...

malinka_02
20. zář 2012

@pawlla to je dobre ze lezis at barak spadne 😀
@melisska ty si furt netestla? Ses dobra..

Ja uz sem v praci a snazim se byt co nejvic oprena jakoby napul lezet..

pawlla
20. zář 2012

@saraha2 no ja nevim to je od nejakeho 15 tt ne? Ze ti pak pripnou na bricho ty vecicky a poslouchas. Ono slyset ted jeste nejde ale jde to videt na tom utz, ale jak to pujde kupuju si angelsounds a budu poslouchat 😀

melisska
20. zář 2012

@malinka_02 ved len 3 den test este neukaze 😀

ivapo
20. zář 2012

@saraha2 to je zvláštní.. Pojišťovna 1 sreaning plne hradí...... Já neplatila vůbec za nic!

malinka_02
20. zář 2012

@zelvik ahojky..jsem no, hned se na me vrhli uz mam ukoly na mesic a celou dobu mi behalo v hlave kez by to vyslo a nic bych nemusela..
@saraha2 ten nas pitomej gyndar ji rekl 20tt..

malinka_02
20. zář 2012

@melisska prave ale sem strasne nedockava hlavne mam strach!
@zelvik no bricho je zvlastni kd z lezim a sedim nic ale jak vstanu tak takove popichovani ani ne jak ms..ale treba prsa vubec nic.