1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
22. zář 2012

@melisska A testománie tě nepopadá 😀 Já už peču sekanou,škrábnu bramburky a udělám zelíčko,nějakou polévku a budu chvilku relaxovat.Tak hezky pracuj-možná hodím pračku,ale ven to dát nemužu je tam škaredě. 😒

adriene
22. zář 2012

@malinka_02 Mam z tebe radost, holka 🙂 jen tak dal 😉 Vidis, nic neni tak, jak se tvari 😎

malinka_02
22. zář 2012

@melisska ted mam strasny strach!!
@misha1104 kontryhel sem behem stimulace radsi nepila az pri ket. My jsme byli na ivf a ted ket.
@evikj33 fakt tam nic nebylo a najednou duch!!

malinka_02
22. zář 2012

@adriene ale mam ted strach i kdyz 5 den je na ducha akorat ale strasny strach aby neutekl!!

adriene
22. zář 2012

@malinka_02 Neboj, ma-lintam byt, tak tam priste bude. Musis to tak vzit 😉 To je to casne testovani, pak jste z toho takhle vynervene, kdyz to neni uplne podle vasich predstav! Petadvacet na holou!! 😀

malinka_02
22. zář 2012

@adriene tohle je uplne podle mych predstav 😀 Ale doufam ze neutece..ale je to mamatest a nikdy tam nebyl ani duch.

evikj33
22. zář 2012

@malinka_02 měla jsi nějakej Pregnyl,nebo Ovitrel-a kolik a jak dlouho před ketíkem(et),já měla před Opu 5000j Pregnylu a testila jsem 5den po PK,teda 12den od Pregnylu a už jsem ho v těle neměla a Miruš taky ne.Musíš zkoušet pokud bude i zítra a nebude stejná,nebo silnější,už by nikam utéct neměla 😉

adriene
22. zář 2012

@malinka_02 Preju ti, abys tam tu lajnu mela i priste 🙂

misha1104
22. zář 2012

@malinka_02 myslis ze alchemilka moze narobit sarapatu pri stimulacii?

pawlla
22. zář 2012

@malinka_02 to se supeeeeeeeer duch ted bude silit uvidis ted asi budes curat na test kazdej den co ja taky testovala 6 den a pak jsem mela strach aby nezmiznul 😀 😀

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 Ty jsi stejně zlobivá jako já 😀 😀 ale držím pěstičky, podívej co se z mýho ducha pátej den vyklubalo 10 den po ET 😉

rory_g
autor
22. zář 2012

@malinka_02 no vidííííš 😵 Jen ať sílí!!!
@melisska já testovala až 13DPO, taky jsem vydržela a vyplatilo se 😉 U nás se na krev do CARu objednávalo až po pozitivním testu 😉
@pawlla @mmirunda jak se máte, těholky moje?? 😵
@misha1104 ahojky, alchemilka do ovu pomáhá při nárůstu sliznice, na léky by vliv mít podle mého neměla 😉

pawlla
22. zář 2012

@rory_g mam se tak nejak tehotne takze unavena zaludek jako na vode cekam to kazdou chvili 😀 😀 A to zachvilku jedem na obidek do restaurace snad tam nebude ostuda a zaludek to ustoji 😀 a jak se dari tobe ? Co mimi hejbe se ? 🙂

mmirunda
22. zář 2012

@pawlla Neměla by jsi spíš ležet doma? 😕 😕 Ale tak dej si i za mě něco dobrýho, ať se chlap plácne přes kapsu 😉

mmirunda
22. zář 2012

@rory_g Já ležím od rána v posteli a nic se mi nechce, ani vařit prostě nic. Zoufalé to je!! Zatím jsem dala prát jen pracovní Martinovi hadry, ale jinak jsem nehla prstem 😀 A už mě čekají jen 4!! injekce, paráda

rory_g
autor
22. zář 2012

@pawlla mě naštěstí je občas špatně v noci, jinak přes den jsem nikdy neměla nevolnosti, natož zvracení 😝 A ta únava byla děsná a ještě prsa 😀 Teď mě dost bolí bradavky...no a pohyby..občas mám pocit, že něco cítím, ale jako prvorodička nedokážu určit, jestli to nejsou střeva 😅 😀 😀

rory_g
autor
22. zář 2012

@mmirunda toho Agolutinu? Super! Jen odpočívej, mimčo roste a potřebuje veškerou energii 😀 A jestli máte domeček, nevěš prádlo (na šňůry), to se v prvním trimestru nesmí...na sušák samozřejmě jo 😀

mmirunda
22. zář 2012

@rory_g Nene, bydlíme v bytě a mám tu jen sušák, vím že se nesmí natahovat. No je pravda, že mě ten malej vetřelec ( nebo vetřelci 😕 ) pěkně vysává, energie moc nemám 😖

melisska
22. zář 2012

@evikj33 ale trosku ma to posteklilo 😀 ale nastastie nemam doma testy 😉 😀

rory_g
autor
22. zář 2012

@mmirunda a už jsi to Martinovi milostivě sdělila, že bude tátou? 😀

melisska
22. zář 2012

@malinka_02 to je asi normalne, teraz sa uz budes o malicke bat stale 😉 neboj neutecie ten duch iba zosilnie 😎
no a ja mam strach ci budu // 😀

mmirunda
22. zář 2012

@rory_g Jojo už to ví 🙂 a už mi to i věří 😀 😀 a v práci se na mě vymlouvá, že za mnou musí spíchat, že jsem těhu a že mi bývá zle 😀

melisska
22. zář 2012

@mmirunda toto ved pawli ty si slubila dr. ze sa z postele ani nepohneš 😕 😀

malinka_02
22. zář 2012

@evikj33 Mela sem jednu ampuli ovitrelle a to ve ctvrtek dopoledne (minuly ctvrtek), tak doufam ze uz to neni pregnyl.. 😲 ale ty si taky prece to mela 5den ne?
@adriene dekuju!
@misha1104 me treba delala neplechu i mimo stimulaci kdyz sem pila dlouhotak strasne protahovala cykly..

malinka_02
22. zář 2012

@pawlla no prave!! Doufam ze to neni pregnyl..a taky se bojim aby pak bublinku nespalchla MRCHA!
@mmirunda uz sem koukala

malinka_02
22. zář 2012

@rory_g ja prave necitim prsa ani bradavky vubec ale boli me od rana pekne podbrisek fakt jako na MS a to ja dostavam MS hodne brzo tak doufam ze je nespalchne 😒
@melisska ja te obdivuju ze netestnes!

malinka_02
22. zář 2012

Holky mam dotaz nektera ste tu psala ze mate krasnou knizku pro miminko takovou tu kam se dava uz test a pak vsechno poslete mi odkaz nebo nazev? Chci na ni mrknout ze bych ji koupila kamaradce a pak treba sobe 😀

rory_g
autor
22. zář 2012

@malinka_02 mě bolely prsa vždycky i před MS 😉 Takže příznaky jsem taky neměla žádné, jak píšu, ani mě nenapadlo, že se to zrovna povedlo

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 Hele a ty jsi měla pregnyl kdy?? nebo teda Ovitrelle

misha1104
22. zář 2012

Dakujem za odpovede. 🙂 dufam ze nam to klapne vsetkym rad radom