1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
26. zář 2012

Jinak dobre rano, ja jsem se ted teprve vyloupla z pelechu 😀 O curani mi ani nemluvte, za noc jdu tak 4x a pres den to radsi ani nepocitam 😠 Unava je stale, nevolnosti mirnejsi, ale stale... a pozor... 3 dny jsem neblila!! 😀

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda me by stacily // ☹
@danny38 ja nevim ja po utrosi nejsem vubec u.avena..chodim spat v 11 v praci sem do 6 az si rikam jestli mi vubec funguje kdyz vsechny pisete ze ste po nem hotovy..
@saraha2 aspon by bylo neco vis..takhle nic..z prace do prsve, o vikendu uz nemame s kym kam zajet jak sou vdichni tehotny..a zivot bezi..
@evikj33 netestla to je skoda penez ..

malinka_02
26. zář 2012

@zelvik ja sla do podoli taky diky diky dobr m referencim..a nic..A jak se citis ty?

adriene
26. zář 2012

@malinka_02 Hlavu vzhuru, maz za sebou teprve dva transfery! Znam tolik holek, co jim to vyslo mnohem dele...!
Kdy jdes vlastne na krev? Nekdy v pondeli?

zelvik
26. zář 2012

@malinka_02 Cítím se úplně v pohodě - teda fyzicky. Břicho ani nevím, že nějaké mám, nic nikde nebolí, netlačí, nepíchá. I jsem si dneska vzala boty na menším podpatku,doteď jsem radši nosila plavatý, ale dneska se mi fakt k oblečení nehodily, tak jsem na to hodila bobek a vzala podpatek. Bez kafe nefunguju, takže jsem si ho neodepřela ani v téhle době... No prostě NIC. Jen mě teda docela obtěžuje ten Utroš, jak to vytýká a vlastně je to permanentně takové nekomfortní 😒

adriene
26. zář 2012

@zelvik Jak rikam... byla jsem stastna, ze jsem se Utrose ve 12 tt zbavila... ale je pry lepsi jak gel - ten pry vyteka vic ... fuj 😅

evikj33
26. zář 2012

@zelvik @saraha Holky díky tak zlé to semnou nebude,mám tukovou zásobu z předtěhu-jen mně po tom blinkaní vždy vše bolí a bojím se at to nevadí prdelkám.S naší uzavřené skupiny zase úporodila jedna holčina ve 32+2holčičku 1600g a 41cm,tak se bojím at to zvládnem co nejdéle.To už je 3co rodila před termínem 😅 Jedna ve 29+4 další 31+4(Dvojčátka) a ted 32+2

mmirunda
26. zář 2012

tak to jsem zvědavá kdo holky vyhraje 😀

@adriene
@zelvik
@saraha2
@evikj33

mmirunda
26. zář 2012

Tak jsem zpět z CAR a vyfásla jsem zatím 4 krabky utroše 😠 😠 od zítřka se přidám k vytékajícím a vložkujícím

adriene
26. zář 2012

@mmirunda To se za par dni dozvime... kdy mas UZ, za 14 dnu? 😉

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Jo, je to hnus... uz bych ho znova nechtela 😎

mmirunda
26. zář 2012

@adriene přesně 15.10 v 8,30

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Tak děkuju, to povzbudí, když já ho mám před sebou minimálně na 6 týdnů 😠

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda fakt je to otravný ☹

danny38
26. zář 2012

@mmirunda 😀 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@danny38 Co se mi směješ 🙄 😀

danny38
26. zář 2012

@mmirunda Miru, to uteče rychle. Taky jsem zvědavá na tvůj UTZ obvzlášť 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 No co, zvládnu to a hele když pak půjdu na ten UTZ mám si ten Utroš zavést nebo ho mám raději polknout? Přijde mi takové nechutné si ho zavézt a pak jít na ko...

saraha2
26. zář 2012

@zelvik já kafíčkuju pořád..sice je to víc mlíka tam,než kávy,ale i tak 😉

mmirunda
26. zář 2012

@danny38 No jo, ve finále to uteče, ale myslím si že to pro mě bude nekonečný. Hlavně nevím co budu dělat ráno 😕 😀 vlastně vím, zavádět Utroš 😠

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda já jsem zaváděla až po ultrazvuku...jednou jsem polkla a nebylo mě z toho nejlíp...

danny38
26. zář 2012

@mmirunda Já ti můžu říct, že já vyfasovala utroš hned po OPU, takže o nějakou chvíli déle jsem ho brala, ale líbí se mi jak jsou všechny šťastné, když ho můžou vysadit 😀 Já skoro skákala (obrazně řečeno) do stropu radostí 😀
Je to otravné a kór v práci jsem z toho byla na palici, ale pro miminka dáme všechno, no ne? 😵

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 Tak jdu na 8,30 takže zavézt až potom a v poledne zase? mě právě sestřička říkala, že při polnutí mi může být blbě ...

mmirunda
26. zář 2012

@danny38 No jasně, že zvládnu pro miminko všechno, ale zatím si to nedovedu představit si tam třikrát denně něco strkat co ze mě pak bude vytíkat. Nesnáším jakýkoluv výtoky, pak mě to akorát svědí, je to bleeeeee

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda nebo když jsem se brzy vzbudila na wc-třeba kolem 5,6h,tak jsem rovnou zavedla..

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Zavedes si ho az po UZ, ja to taky tak delala... jednou rano v 7, podruhe v 10... jak to prislo 😉
Jinak Te samozrejme povzbudim... prezit se to da! Mimochodem 6 tydnu? To je rychlovka... ja ho brala 12 tydnu... to je o poznani horsi averze 😀

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda já zaváděla podle potřeb..ne podle řasu..když jsem zavedla později ráno,pak jsem to odsunula i odpoledne..nejsou to antibiotka,takže v poho.. 😉

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda samozřejmě času tam mělo být 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene No sestra říkala, že do 12.týdne a když jsem te´d jakoby v pátým, tak max ještě 7 týdnů ne? No uvidíme ... co tě nezabije, to tě posílí

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 Tak dobře, ráno se budívám brzo, tak zavedu jak se vzbudím a ještě jeden dotaz, asi na noc kalhotky a vložku co?