1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
7. říj 2012

@danny38
@mmirunda no ja jsem tak akorat na omdleni nebo na nejakpu parbu 😀 😀 😀 Jsem tak omamena ze se jen usmivam 😀 😀 co to jeeeeee?

ivapo
7. říj 2012

@danny38 ahoj.. Ňo já se bolí že se nám kocarek nevejde do našeho maleho auta.. Ještě jsme to teda nezkusili... Ale co nevidět.. Máme ho na půdě.. Krasnou trojkombinaci... Z 3 tisíce... Tak ho snad pak prodám .. Ještě mám čas chvíli..

ivapo
7. říj 2012

@danny38 hihihi!!! Jojo .. Se jdi na nej podivat.. Lékárna v mtropolu jak jsou doktoři!!!!! 😉

danny38
7. říj 2012

@ivapo To tam budu muset zajít 😀 😀 😀
@pawlla Teda to by mě zajímalo co ti to píchají 😀

pawlla
7. říj 2012

@danny38 vubec nevim ale musim se zeptat 😀

radina
7. říj 2012

@skaredekacatko Ahoj, ja som si prvu inj. pichla radsej pred sestrickou v care, dost to pomohlo, aspon po tej psych. stranke, takze potom som to uz zvladala sama 🙂

ivapo
7. říj 2012

@danny38 nechceš se jít navečer podivat do Merkury? A zajít na pokec na drink? Já tam povezu manžela 17 tou na bowling manžela a dcerou a kamarádem.. Je u nás na do volené z Holandska! Nemáš po 17 tě čas a náladu?

saraha2
7. říj 2012

@kathrin17 ahoj!!já byla natěšená,že se konečně po dlouhých letech marného snažení něco děje,takže jsem byla natěšená 😉 neboj se ničeho,uteče to rychle..ale..co je nejhorší,tak čekání na výsledek..injekce,narkoza..to vše je nic,oproti čekání na //..

saraha2
7. říj 2012

@danny38 jsem na tom stejně tím probuzením 😉 takže když dnes
@mmirunda dumala,co vařit,já už měla hotovo 😀

saraha2
7. říj 2012

musím se pochlubit..manžel mě koupil kojící polštář 😉 jsem si říkala,co se děje,protože když mu chci ukázat třeba kočárek,tak pořád říká,že tomu nerozumí,že si musím vybrat sama..a....večer leží u tv a měl to pod hlavou 😀 kojící polštářek s medvídkama.. 😀 😀 😀 tak se aspoň maximálně využije 😉

danny38
7. říj 2012

@ivapo Kočko, musím dodělávat papíry na zítra do práce ☹ Štve mě, že musím chodit do práce, ale s nemocenskou bychom na tom byli dost blbě. Raději bych si hověla doma, v práci poslouchám jen kritiku a navíc za mně stále nemají zástup, zase mají času dost 😠

danny38
7. říj 2012

@saraha2 😀 teda ty máš šikovného manžela 🙂 toho mého by to asi nenapadlo 😀

ivapo
7. říj 2012

V 🙂 @danny38 jasne.. Chapu.. Škoda... Jindy ☹ Jen jsem to zkusila 😉 A zase nic.. 😝 😅 😔

danny38
7. říj 2012

@ivapo Já vím, je to se mnou hrozné 😕 Nestíhám a domů jedu vždycky ztahaná jako pes ☹

malinka_02
7. říj 2012

@evikj33 jójo dneska sem ponocovala 😀
@pawlla taky nechapu ze ti ten utz neudelaji hned..

malinka_02
7. říj 2012

@saraha2 meho by to teda taky nenapadlo..

janulkaa23
7. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Ahojky, jak se Ti daří?? 🙂 Já jdu v prosinci na 2.IVF tak sem zvědavá, ale tentokrát už jdu na klasické IVF žádné IVM... že by Vánoční dáreček nebo dáreček k výročí? 🙂)

saraha2
7. říj 2012

@janulkaa23 ahoj!!já dobrý,až na noční lítání na wc..jinak nevolnosti nebyly,tak snad to dotáhnem do zsárného konce 😉 ty informuj,ať můžem držet pěstičky!!!!!!!

evikj33
7. říj 2012

Ahoj kecalky 🙂 Tak jsme zpět z UTZ srdíček a vše je jak má Ufff,tak ještě zítra kontrola u gyn. a pak už budu chodit co 14dnu.Paní primářka byla dnes moc milá,dokonce semnou procházela i knčetiny a prcky-akorát fotečky nedělá 😒 Prej pěkně rostou vše bylo krásně zřetelné. @janulkaa23 Tady je nás spousta co pronás bylo 2IVF to pravé 😉 Budem držet pěsti.

janulkaa23
7. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 @saraha2 jjj taky věřím, že to bude to pravé a bude to kráásný dáreček k Vánocům..určitě budu informovat..teď čekám za 14 dní mrchu, v listopadu další a hned po ní začínám píchat hormony krárký protokol, jelikož mám vajíček hoodně, ale potřebují aby se zvětšili a nechtějí aby se u mě vyskytl hyperstimulační syndrom takže se mnou budou muset opatrně...takže OPU mě čeká začátkěm prosince...

malinka_02
7. říj 2012

@evikj33 je tak to jesuper!! Skoda tech fotecek no.. A ty si mela nejaky ket nebo rovnou 2ivf?

evikj33
7. říj 2012

@malinka_02 Já u 1IVF neměla ani ET,byla pouze 2vaja,jen 1zralé a to se neoplodnilo 😒 Takže jsem musela na 2IVF.Ale stálo to zato 😉

mmirunda
7. říj 2012

Tak co? děje se tady něco?

danny38
7. říj 2012

@mmirunda Zatím ne 😀 😀 😀 😀

mmirunda
7. říj 2012

@danny38 No to vidím 😀 dneska je to šíleně ospalé počasí 😀 já se dneska chystám konečně na prkno a na žehličku, dám si to ke zprávám 😉

danny38
7. říj 2012

@mmirunda Taky jsem taková ospalá, ale musím dodělat papírování 🙂

mmirunda
7. říj 2012

@danny38 Já zase přemýšlím, jestli se na to žehlení nevybodnu 😀

melisska
7. říj 2012

@mmirunda vybodni 😉 😀 😀 😀

mmirunda
7. říj 2012

@melisska 😀 😀 našeptávačko 😀

melisska
7. říj 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 chcem pre teba len to najlepsie 😉 😀