1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
12. říj 2012

@danny38 jeste ze vas tady mam 🙂 jinak bych se doma asi zblaznila

evikj33
12. říj 2012

Ahoj holky dnes jen naskok,nějak nestihám a zítra dojede tchyna 😖 @pawlla Tak doma odpočív 😖 ej oni neznaj IVF a vědí prd,počkej na screning,hlavně že tukáta 😉 @mmirunda Babo dostaneš naholou,bordel v bytě spokojené dítě(natož dvě) 🙂 @danny38 Také nemám jen dobré zkušenosti,hlavně že to dobře dopadlo,ted jsem četla tušim v mamince článek o Několika týdení holčičce co měla stejnou diagnozu a podstoupila stejný zákrok 😒 .Člověk fakt netuší kde naněj co číha,hlavně že má vzor a ví že to jde i cestou IVF. 😉

evikj33
12. říj 2012

@malinka_02 A není možné že byla ovulka a folik praskl jak jsi měla ty bolesti,ten přístup se mně fakt nezdá,proč tě nekontrolují už od 8DC,když je mívaš kratší 😠 Tak snad tam něco do příště poskočí a ještě to dobře dopadne a Ketík po tom všem bude uspěšný za odměnu. 🙂 @zelvik Tak super gratuluju k bublince a na fotečku si hold počkáme 😉

malinka_02
12. říj 2012

@bambula27 zatim jen 1ivf,pak promeskany ket kdy folikul praskl driv takze zase zklamani,KET s 2embryjky ktery zase nevysel a ted sem chtela na dalsi KET a vypada to ze anovulace takze zase mesic cekani zda to pujde pak.. ☹
@danny38 to je hrozny ale mela sem bohuzel sama podobnou zkusenost misto slepaku mym rodicum tvrdili ze sem tehotna pomalu a poslali me na hyndu takze opacne..brachovi zase nechali odumrit varle protoze nepoznali ze se mu otocilo..
@pawlla a to se ti chalp vubec neozval???

malinka_02
12. říj 2012

@evikj33 to sem si taky rikala i ze je ta sliznice dobra ze by treba uz se zacla tvorit kvuli tomu vic ale to by snad poznal nebo ne??

pawlla
12. říj 2012

@malinka_02 ne vubec ne, ale ja ho neresim hlavne at je mimi v poradku

saraha2
12. říj 2012

@pawlla právě to čtu..škoda,že bydlíš tak daleko od brna ☹ hned bych tě hnala na obilňák....já si dobře pamatuju,co řekla dr.mě..že každé těhotenství je jiné a že každé potřebuje jiný čas...vzpomeň na mě...šla jsem na první ultrazvuk a už by tam měl být gestační váček..ale dr.říkala,že v mém případě budeme rádi,když tam najdeme tečičku a že nebudeme plašit,ale počkáme..a vidíš!!!!takže dle mého názoru je to neznalost doktorů tam a věřím,že vše dobře dopadne!!!!!prcoušek je bojovníček,jako maminka 😉 sestřička nám v caru říkala,že pokud nastane hyperst.syndrom,at určitě nechodíme někam jinam do nemocnice...že se stalo-sice dřív,ale přece,že jedna jela na pohotovost a oni ji poslali do nemocnice a tam ji vzali pod kudlu a vybrali spodek,protože tak velké vaječníky ještě neviděli a byli přesvědčeni o tom,že tam má nádory...to je jen příklad toho,jak se chovají v nemocnicích k něčemu,co neznají..takže hlavu vzhůru a uvidíš,že vše bude v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buhužel my všechny tady máme více info o IVF,než nějací mudr.někde v nemocnici,kde se to nedělá...

zelvik
12. říj 2012

@malinka_02 Já myslím, že proběhlou ovulku by poznali.

Jinak já jsem cestu busem zvládla, teď jsem se najedla a sama jsem jak mimino - po každém soustu se odříhnu 😀
Zavírají se mi oči, ale Vyprávěj snad ještě skouknu.

Holky, držte se tu všechny a pro dnešek dobrou.
A @pawlla tobě přeju zvlášť klidnou noc - v rámci možností!

pawlla
12. říj 2012

@saraha2 To mas pravdu jak dltori neci neznaji tak je pro ne hned vse spatne a hotovo vsak jak jsem tam lezela prvne tak by me jedem starej mudr hned posilal na revizi

malinka_02
12. říj 2012

@pawlla to je fakt hustej teda!!!
@zelvik nomprave nevim kdyby folik praskl treba rano jestli by to v poledne poznal.?

zelvik
12. říj 2012

@malinka_02 Já myslím že jo, je z toho trochu volné tekutiny v malé pánvi. Ale jestli je to 100% spolehlivé pro diagnostikování ovulace - to už nevím.

mmirunda
13. říj 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET říjen/12
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 24.9.genetika ( schválená adopce - super ♥ ), pokud budou sourozenci, do IVF nepůjde, jinak nechají vložit 1E - Držíme pěstičky!!
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - dvě bublinky v bříšku, hezky odpočívej a hlaďkej bříško, ať se jim u Tebe líbí ♥♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E), 1.10 krev - bohužel negativní, KO 15.10. - bohužel není dominantní folikul, pravděpodobnost nasazení hormonů - NEVZDÁVEJ TO!!! ♥♥♥♥
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. - testy bohužel negativní, ale nevzdávej to a bojuj dál, držíme ti palečky ♥♥♥
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), 2.10.krev - POZITIVNÍ - tak co už tě mám šoupnout dolů? Jinak KO v pořádku, další KO 25.10.
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - neboj se, už to vyjde
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla - beruško, jsme s Tebou a posíláme mnoho sil ♥♥♥♥, nevzdá se a bojuje dál
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET - půlka října

Šťastné ťěhulky :
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) - 15.10.první UTZ - dozvíme se kolik jich v bříšku je
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, 10.10. UTZ - nedočkavko
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - těhulka ♥, čeká 1 miminko, už je doma z nemocnice, neboj vše bude o.k. ♥ KO v pondělí u OG
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening, negativní a vypadá to, že tam je lulínek ♥♥♥♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, KO 3.10.2012 - tak co na kontrole?
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. test na cukrovku má za sebou
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, KO 30.10. + cukr
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

radina
13. říj 2012

@malinka_02 Ahoj, chcem sa ta spytat, na tej reprodukcnej imunologii ti brali vzorku aj z krcka maternice vyterom, ze?
bude moc vadit, ak budem mat mrchu ,alebo spinenie? lebo este som nedostala kvoli hormonom mrchu, a ak mi bude trvat 10 dni ako posledne pri ivf, tak akurat ked budeme v tom Podoli, tak ju este asi budem mat! Najviac toho ale zistuju z krvi, nie?

pawlla
13. říj 2012

@mmirunda ahojky mas v pondeli taky ten utz ze 🙂 to pondeli bude napinave 🙂

mmirunda
13. říj 2012

@pawlla No jo, už v pondělí, ale začínám chytat nerva, aby vše bylo o.k. Ještě že jdu hned v těch 8:30, čekat ještě dýl bych asi nedala 😀

pawlla
13. říj 2012

@mmirunda ja uz jdu na 7:30 😀 a jsem nervni jako blazen nejradeji bych mela ten utz doma 😀 Vcera jsem celej den zjistovala na netu kterea ordinace z okoli ma nejlepsi utz pristroj a nasla jsem tak uz vim kam pujdu popripade na screening zhruba za dva tejdny

mmirunda
13. říj 2012

@pawlla Ty jsi blázen 😉 Ale chápu tě. Já jsem ráda, že budu celou dobu chodit do Unicy, protože tam ta kvalita přístrojů je perfektní, tak jsem nakonec asi ráda ...

gyty
13. říj 2012

Ahoj, jestli se muzu pripojit...Procitam si diskuze a zkoumam, ktere jsou jeste aktivni...1.IVF,hyperstimulacni syndrom, 76 vajicek, jedno mimco, ted jiz sest pokusu KET zatim nic....dnes jsem 13. den po dalsim KET. 14. den po Ovitrille. Za tri dny se mam testovat. Jde to tezko vydrzet, tak se aspon divam na diskuze a procitam si trapeni, starosti a radosti tech co se jim to povedlo...Po nepovedenych sesti pokusech nevim nevim. Vcera sem to nevydrzela a udelala si test. Byly tam krasne //. Coz byl 12. den po KET a 13. po aplikaci Ovitrille. Ale Ovitrill jsem nikdy nemela a tak nevim jestli to jeste nemuze byt HCG z injekce. A ani nevim kolik to bylo jednotek...Vim ze je zbytecne se testovat driv nez rekne doktor.....ale asi mi rozumite.

pawlla
13. říj 2012

@mmirunda tak to urcite a hlavne tam delaji ivf denne takze vi co a jak, ja vcere mimi ani nevidela ta doktorka mi to ani neukazala 😒 takze jsem nemohla nic posoudit

mmirunda
13. říj 2012

@gyty Ahojky a vítám tě. Ovitrelle má 6500 jednotek a každému vydrží jinak dlouho, ale dělá jenom duchy, takže pokud tam byly krásné dvě // tak je to víc než jasné, že se to povedlo 😉 Takže potichu gratuluju. Takhle diskuze je víc než aktivní 😀 nakecá se toho tady dost a dost 😉 Ale teda řeknu ti 76 vajíček, to je teda nářez, muselo ti být strašně zle, ale zase máš na spoustu KETů, ale věřím, že teď už nebudou potřeba 😉

mmirunda
13. říj 2012

@pawlla No proto jsem asi i ráda, že tam mám vlastně i OG a budu tam chodit po celou dobu. No uvidíme. Pondělí je za chvilku, dnešek už nepočítám a pak už vydržet jen neděli a ta určitě uteče 😉

danny38
13. říj 2012

@gyty Ahojky, vítám tě mezi námi 🙂 Já jsem měla Ovitrelle taky, testovala jsem 6.den po ET a 14.den po Ovitrelle a byl tam duch, který sílil 🙂 Držím ti pěsti, vypadá to víc než dost nadějně 😉 A jak tak čtu, tak jsi asi rekordmanka v počtu vajíček 😀

gyty
13. říj 2012

ahoj holky! taky bych rekla co jsem slysela tak rekordman urcite. bohuzel ten OHSS byl neco strasnyho a kdyz by mi ted emryjka dosla tak uz me nikdo dalsi stimulaci nepovoli. Pribrala jsem skoro 20 kg - vody. Byla jsem 3 nedele v nemocnici a nic horsiho jsem nezazila. Nejdriv me nechali ale kdyz mi zkolabovali jatra i ledviny, a voda zaplavila plice rozhodli se pro RTG srdce - voda uz zasahla i dolni 1/5 a tak mi hned tam propichly bricho a nechali vodu odtect. Pichali na dvakrat - poprve se neztrefili. Byla to hrozna bolest. Neco jako pletaci jehlice a bez umrtveni. Pak to delali este 2x dalsi dny. nez je napadlo tam nechat hadicku a kohoutek a nechat to odtekat postupne. Doktor mi rek, ze sem mela veliky stesti, ze sem to vubec prezila.
Ale mimco se etnkrat povedlo hned na prvni pokus a ted se uz hodne dlouho snazime o druhy a ty kety porad nevychazeji a nevychazeji. 6x nic. Tak ted ste me potesili ze to vypada nadejne. 🙂

ivapo
13. říj 2012

@mmirunda ňo tak to je za chvíli!!! Držím vse at je vse jak ma byt.. Proste vse v pořádku!

ivapo
13. říj 2012

@danny38 ahojjjj..... Máš se? Jak se cítíš?cítíš?.. Já uz mám ty bolesti jen občas.. I tak mě to trápí.. Dnes opět ráno v 5. Ale jen 5 minut.. Napít a dobry...chce to u mě rozcchodit...dám kruti stehna do trouby a půjdu volit... Pak pro botičky.. Teple kozacky .. Co mám za mluvené.. A ty koukej si na mě udělat čas a napis kdy.. Se mi vyhýbal potvurko!

adriene
13. říj 2012

@gyty Vitej... 🙂 Koukam, ze sis poradne uzila! 😒 Ale jak to ted popisujes... opravdu to vypada veeeelmi pozitivne 😉

ivapo
13. říj 2012

@gyty ahoj.. Vítej.. Ňo ty jsi si teda zkusila chudáčku! Ňo.. Držím ťi palce!!!!!!!

saraha2
13. říj 2012

@gyty ahoj!!jen se připoj,tady to frčí 😉 to jsi ale nosnice!!!!tady máme jednu,co měla 49vajíček,ale na tebe teda nemá 🙂 já si myslím,že pokud jsi našla //,tak můžeme potichounku gratulovat!!!!zatím potichounku,ať mimi nevyplašíme 😉 pokud budeš mít chvilku,tak nám sem šupni testík,ať se pokocháme 🙂

saraha2
13. říj 2012

@pawlla jak se ti spinkalo doma???neboj se nic,vše bude v pořádku!!!!jak už jsem psala včera,jak někdo něčemu nerozumí,tak je to hned špatně a fertig..než aby uznali,že s tím nemají zlkušenost...
@mmirunda no tak už se jen dvakrát vyspíš a huráá!!!!!!!!!!!jsem celá napínavá,jaké podáš info 😀

saraha2
13. říj 2012

@mmirunda ještě není poledne a už dnešek nepočítáš?? 😀 jsi jak já,já to taky tak vždy říkám 😀