1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
15. říj 2012

@saraha2 Sáááruš, pověěěěz, honem ale 😀 😀 😀

rory_g
autor
15. říj 2012

@saraha2 my víme, že dobře 😵 😀

evikj33
15. říj 2012

@saraha2 Ty jsi ale baba,vubec nedržíš basu 😀 Já tuším a určo nám to Miruš brzo potvrdí,až opadne počáteční šok 🙂

zelvik
15. říj 2012

AHoj všem,
@rory_g jasně že už tu byl můj testík🙂 Druhá čárka tam naběhla současně s tou první, žádné čekání, nic, manžel to málem nestihl🙂

Ježííííš, @mmirunda nenapínej, děleeeeeej🙂🙂🙂 než tady okoušu nábytek!!!!

zelvik
15. říj 2012

A jak @pawlla? Moc na tebe myslím, podej taky info!!!!

pawlla
15. říj 2012

@zelvik
@danny38
@rory_g ahoj holky tak jsem doma od dr. No moc se netvaril ale rilal ze utz udelame az za tejden a uvidime jak mimi vyrostlo nic vic zase nevim no uvidime jak to dopadne

zelvik
15. říj 2012

@pawlla Nechápu, že těma ultrazvukama tak šetřej 😒 no tak ale hlavní je, že neřekl, že by bylo něco jóó špatně.

pawlla
15. říj 2012

@zelvik tak rilak ze pokud je dite v poradku tak vyroste a pokud je neco spatne potratim nebo proste rust nebude ☹ Takze pristi tejden utz a pak se uvidi jestli je to ok

rory_g
autor
15. říj 2012

@pawlla taky nechápu, že Ti neudělají utz...chápu, že se Ti tam nechtějí hrabat, ale něco by dělat měli, nejsi už na začátku těhu, měli by na to brát ohled...a co chlap, jde to?

adriene
15. říj 2012

@pawlla Zni to rozumne, je to tak. proste to bude bud a nebo, asi by ted tezko neco vyresili... hold uz to bude na prirode 😎

pawlla
15. říj 2012

@rory_g tak o chlapovi nevim nic .....
@adriene no jo ale musim na to furt myslet snad me to do toho utz netrefi slak

rory_g
autor
15. říj 2012

@pawlla takže jsi na všechno sama? Jsi moc statečná, držím palečky aby vše dopadlo dobře 😵

adriene
15. říj 2012

@pawlla Vim, musi to byt tezke ☹ Ale myslela bys na to stejne, ver mi. Mne muzou dat tisic obrazku z UZ a stejne ma clovek stale pochybnosti...
Nezbyva, nez drzet ti palecky a Ty poradne mazli brisko 🙂

danny38
15. říj 2012

@pawlla Tak budeme doufat, že to bude v pořádku, zase je mi divné, co by mohlo být špatně, když srdíčko bije 😕

saraha2
15. říj 2012

já si myslím,že vám to bude chtít napsat sama,proto mlčím 😉

saraha2
15. říj 2012

@pawlla takže ti ultrazvuk nedělali????????ě dělali v caru každý týden...achjoo ☹

adriene
15. říj 2012

@saraha2 No vzdyt jo, to je jasne 😉 kdy tak muze dorazit? 😵

pawlla
15. říj 2012

@danny38
@adriene
@rory_g diky holky no nic nevedet je desne ale snad uz to bude jen dobre, sedet v te cekarne mezi tehulkama s briskem mi fakt moc dobre neudelalo

saraha2
15. říj 2012

@adriene já právě myslela,že už bude tu,ale jak tak koukám,tak se stavila asi na nákup,nebo na něco dobrého někde.. 😉

pawlla
15. říj 2012

@saraha2 nedelali ze prej za tejden a pak se uvidi

adriene
15. říj 2012

@pawlla Ale ty ho mas prece take, jen zatim o dost mensi 🙂 a kliiiiid holka, hlavu vzhuru a pozitivni energii, at se miminko dobre naladi 🙂

rory_g
autor
15. říj 2012

@pawlla mysli pozitivně, i když nemáš náladu...normálně se přetvařuj 😉

adriene
15. říj 2012

@saraha2 Bud nakupuje mimi vecicky, nebo nekde blinka 😀

pawlla
15. říj 2012

@adriene
@rory_g ja mam toho popravde uz docela dost od ket se jen bojim a cekam na test na utz a porad dokola a kdyz jsem uz v klidu tak zase se neco ...

malinka_02
15. říj 2012

@evikj33 dekuju moc ale vcera sem zaspinila a boli bricho jak na MS tak si spis myslim ze mam uz rozhaprovany cyklus ..a za chvili prijde MS!
@saraha2 jeee ty nas napinas!!! A kdy bude doma??? 😀

malinka_02
15. říj 2012

@pawlla vis ja myslim ze bys stejne v klidu nebyla, myslim ze my vsechny se budem trapit az do porodu strachy..bud rada ze srdicko bije a tes se z miminka 😉

evikj33
15. říj 2012

@malinka_02 Já taky jednou špinila cca uprostřed MC,prej se to občas stáva.Však se pozná co ti dr. řekne 😉

evikj33
15. říj 2012

Nebo šla Miruš na panáka do mléčného baru at spláchne ten šok 😀

adriene
15. říj 2012

@malinka_02 V kolik dnes jdes, at vime kdy ti drzet palecky?🙂

rory_g
autor
15. říj 2012

@pawlla no to chápu, ale jsi silná holka a to miminko potom určitě za to všechno stojí 🙂