1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
16. říj 2012

@rory_g jooo to vím, mám podložku 😉

mmirunda
16. říj 2012

@rory_g Jsem tu a ty ne 😉

zelvik
16. říj 2012

Ahojky,
dneska mám v práci napilno, tak jen jukám a co nevidím, hned menší drama @mmirunda, ale hlavně že už jsi zklidněná a Dr. ti řekl co a jak. Uvidíš, že to nic nebude a co já bych dneska dala za to, si dát nožky nahoru a chrupnout🙂
Tak odpočívej i za mě, ju?

saraha2
16. říj 2012

maminky,těhulky...akorát řeším s kamoškou jednu věc..co se dává do kočárku??prostěradlo??nebo plínka,nebo nic?je fakt,že ten potah na matraci je pratelný,ale...že by nic se tam nedávalo???poradíte?

evikj33
16. říj 2012

@saraha2 Taj malej byl v prosinci a měla jsem v kočárku vložnou tašku a byl fusak,tak jsem nedávala nic a pak bez vlož.tašky většinou deku,nebo plenu.Ted budu mít taky vložné tašky a pak jsem koukala že se daj objednat vložky do sportaku s molitanem a bavlněnym potahem,je jich spousta i na bazárku(jsou pratelné)tak asi pujdu do nich. 😉

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda já tu jsem 🙂 Jen jsem nevěděla, co psát 😎
@saraha2 mě doporučili do kočárku podložku a na maličký mimčo bych určitě dávala i plínu, i do postýlky třeba 😉

malinka_02
16. říj 2012

@melisska chapu te..je to hrozne tezke..
@saraha2 no prave zatim zadne vysledky nemam a bojim se ze mi je prednison ovlivni..

malinka_02
16. říj 2012

@mmirunda koukam ze mas ted nervy ty..tak se snaz byt v klidku!

pawlla
16. říj 2012

@saraha2 ja lezim doma skoro se nehybu 26.10 bude rozhodujici utz

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda tak co jak to vypada ?

mmirunda
16. říj 2012

@pawlla Tak jsem teď byla na záchodě a je to lepší, už jen nahnědlej hlen, krev skoro žádná, tak snad bude klid a ten UTZ zítra nebude potřeba. Pořád ležím a nic nedělám ...

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda jasne jedine co pomuze je fakt lezeni .... I kdyz toho mam uz nad hlavu ale proste musim

mmirunda
16. říj 2012

@pawlla však ležím, ale nebaví mě to, ale snad už to bude dobré ... a miminku je dobře ....

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda jo neboj mimi si tam pekne hovi .... No ja tak budu lezet jeste par mesicu 😖

mmirunda
16. říj 2012

@pawlla a kdy jdeš vlastně na další UTZ až toho 26?

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda jj az 26 musim vydrzet ale snad prcek proste

malinka_02
16. říj 2012

Ja chci tsky cekat na utz s bublinkou.. ☹ a ne furt jestli bude dalsi KET..

kaijko
16. říj 2012

@malinka_02 ☹ je mi Tě líto, jak jsi smutňoučká ☹ Určitě si tělíčko "odpočine" a bude líp další cyklus 😝

janulkaa23
16. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda uvidíš, že vše bude ok.. 🙂

mmirunda
16. říj 2012

@janulkaa23 Jani, děkuju, snad ano ... ale sex už neprovozujeme ...

mmirunda
16. říj 2012

@malinka_02 Kočičko moje, nesmutni, jak ráda bych ti pomohla ☹ ale nevím jak ...

janulkaa23
16. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jj to chápu..já po ET taky nechtěla...

mmirunda
16. říj 2012

@janulkaa23 jenže já už jsem po ET víc jak po měsíci a já chtěla. U nás byl sex naposledy začátkem srpna tak už jsme to chtěli zkusit, teda já no ... přemluvila jsem i Martina ..

janulkaa23
16. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda njn to tak někdy bývá, ale uvidíš, že vše bude ok..moje mamka když čekal mě krvácela do 5týho měsíce...

malinka_02
16. říj 2012

@kaijko
@mmirunda holky dekuju, ale nejak to nejde nesmutnit..musim omezit pobyt tady..

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda my sexovali 19.6. a pak až před týdnem 😝 😀 😅

mmirunda
16. říj 2012

@rory_g ty jo, to jste dobří, jen já se prostě nechala tady ovlivit noooo, skoro všechny tady sexujete a žánej problém, tak jsem chtěla taky ..

kaijko
16. říj 2012

@malinka_02 Já si taky myslím, hlavně teď když jsou tady holky co se jim to povedlo.. Myslím si, že Ti nepomáhá číst si pro ně radostné zprávy, ale pro Tebe zprávy co Ti "připomínají" že Tobě se to nepovedlo. I tak toho musíš mít plnou hlavu..

malinka_02
16. říj 2012

@kaijko prave.. ☹

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda hele já nepotratit a nečekat 10 let, tak do toho jdu taky, hlavně klííííd, bude to určitě dobrý🙂 Jak to vypadá, už nic, ne? 😉