1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

lucia2505
27. říj 2012

@adriene ok, ďakujem veľmi pekne a prosím ťa injekcie sa pichajú raz alebo dva krát denne?? Ja budem mať orgalutran, menopur a puregon a krátky protokol.

adriene
27. říj 2012

@pentagras Je to jak vždy říkám já, dokud člověk nedrží dítě v náručí a ví, že je živé a zdravé... jako by ho neměl.. :( Je mi moc líto, že jsi takto přišla o vymodlené dítě... a navíc takovýmto způsobem. To si nikdo nezaslouží! Stejný příběh postihl i mou kamarádku, v 39. týdnu přestala cítit pohyby, tak rychle na gyn... a tam zjistili, že nejsou ozvy. Miminko se udusilo na pupeční šňůře. Musela ho porodit.. z toho se těžko dostat.
Držím Ti moc a moc palečky, ať se Ti zadaří a vše dobře dopadne. Zasloužíš si to! 🙂

saraha2
27. říj 2012

@pawlla
@adriene a já myslela,že jsem jediná srajda,která s tím má problém 😀 já mám calibrum mami..takový potvory růžový..velikost asi jako panadol..fuj

pawlla
27. říj 2012

@adriene ja mam po nem nafoukle bricho tak ho neberu uz vubec jsem u RBP a podotykam ze mi neschvalili zadost na ivf vse jsme platili sami

adriene
27. říj 2012

@lucia2505 No on každý CAR stimuluje jinak a s jinými léky... Já měla například Merional, tam jsem píchala 2x 75 (tedy 1 injekce denně) a pak na poslední 3 dny mi přidali Cetrotide, tak to byly 2 injekce. Poslední den stimulace večer ještě Ovitrel a ten den to byly 3 injekce. Ale vše se dá... neboj 😉

adriene
27. říj 2012

@saraha2 Tak podotýkám, že panadol je proti Mamavit GS minimálně poloviční a nesmrdí 😀 😀
a je vidět, že těch srajd je tu víc 😀

adriene
27. říj 2012

@pawlla Neschválili žádost? A jako z jakého důvodu? Bych přešla k jiné pojišťovně... to bych se fakt nedala. Není důvod si to platit sama!

pawlla
27. říj 2012

@adriene jsemmlada nic mi ani partnerovi neni no byl to des resili jsem to i s pravnikem a prechazet k jine pojstovne by zase bylo dost zdrzeni tak jsem se na to .... A zaplatili to 😒 proste revizni lekar je pitomec ...

lucia2505
27. říj 2012

@adriene Ok ďakujem veľmi pekne a vidím, že ty čakáš bábätko...podaril sa ti hneď prvý ET?

pentagras
27. říj 2012

@adriene dík, snad to dám, snažím se ale štve mě že se pořád něco komplikuje ☹

adriene
27. říj 2012

@lucia2505 Ano, měli jsme štěstí a zadařil se hned první pokus a první ET 🙂 Držím palce, aby jsi to tak měla stejně 🙂

adriene
27. říj 2012

@pentagras To se nedivím... ale ono to tak je... a většinou o to víc, když člověk "chce"... to se to pak táhne a prodlužuje :(

adriene
27. říj 2012

@jahodarka To je mi líto :( Nezbývá než se oklepat a směřovat myšlenky k dalšímu pokusu... 😉

zelvik
27. říj 2012

@pawlla Ahojky, no teda jak tebe pozoruju, tak to máš s doktorama na levačku od začátku, pojišťovna na prd, doktoři na prd... Holka zdrhej někam, kde ti dají aspoň kvalitnější péči - držím palce!!!!

Jinak já jsem na tom dneska asi jako tuhle @mmirunda - ráno jsme si s mm udělali hezkou chvilku a teď tu ležím a pobolívá mě břicho 😠 tak snad jsme ničemu neublížili...

pentagras
27. říj 2012

@jahodarka to mě mrzí, ale zase já měla test taky negativní a přitom z krve jsem už věděla že jsem vtom, zvedalo se mi HCG, já teda ležela v nemocnici s hyperstimulákem

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik Ahojky kočko, no jo hezká chvilka 😖 Tak hlavně abys nekrvácela 😉 to je nejdůležitější. mě teda břicho nebolelo, nebolelo mě vůbec nic, ale krvácela jsem no ☹ ale od té doby klídek, tak snad je vše o.k. a v pondělí bude UTZ v pořádku 😉

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda Člověk si pak říká, jestli těch pár minut za to stálo, co? 😒 No joooo, ty jdeš v pondělí, jupíííí, bude další fotečka!!!

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik No já si to pak akorát vyčítala, že to za to nestalá, to je fakt ☹ No jo, snad dostanu fotečku a snad je všechno v pořádku. Dneska jsem začala desátej týden a tímpádem třetí měsíc 😉

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda Jůů to to letí. No já jsem dneska 7+5 🙂 A jdu něco uklohnit k obědu. U nás sněžoprší, hnus je to, ani nevystrčím nos!!!

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik No jo letí to, ještě aby mímo bylo v pořádku 😉 Já dneska nevařím, chlap jeden na narozeniny, tak se nají tam a já se nějak odbydu. Já jedo za kolegyňkou do práce na pokec 😉

malinka_02
27. říj 2012

@pentagras je to hrozne co se ti stalo..tak moc drzim palecky do ketiku 😉

evikj33
27. říj 2012

Ahoj holky tady taky chčije a chčije,se mně dnes ani nechtělo s postele,ale náš šíleny pes už nám skákal pohlavách aby nás donutil vstát 😅 @zelvik Hlavně klid,muže to pobolívat bo byl dlouho pust,unás taky bylo tulení-možná taky poslední-jsem zvědavá co řekne dr.v ut. @adriene Tak já mam taky Mamavit,ale beru ho až po jídle. 😉 @jahodarka To mne mrzí,není ani dušík po zaschnutí?

ivapo
27. říj 2012

Ahoj holky.. Normálně az ted jsem vstala a snidamm .. Sama doma. Včera totiz jsem az do 21 00 uklizela po malirich moje Kadeřnictvi.. Normálně zbita ☹ 😉 🙂

ivapo
27. říj 2012

@jahodarka třeba neeee!! Ještě 3 dny počkej.... 🙂 😉 Ach Jo.. Já vím..

ivapo
27. říj 2012

Já ted beru Fol Gravid... 60 tobolek.. .. Cca 600 korun na dva mesice.... Před tím jsem brala ten femibion 800 a pak femibiom400.. Ďost dráhy teda.. Tento beru obden...

ivapo
27. říj 2012

@mmirunda ňo a já 28 tyden.. Skáče nám to tam nastejne koukám ty týdny!! A jak se cítíš! Uz je bříško vidět že?

evikj33
27. říj 2012

@mmirunda @ivapo Holky tak nám to naskakuje ve stejný den já jsem dnes načla 27tt 🙂

adriene
27. říj 2012

@evikj33 @mmirunda @ivapo a ja dnes 19 tt 😉

saurer
27. říj 2012

Holky, jak se zkoumá průchodnost vejcovodů?

evikj33
27. říj 2012

@sauer Bud laparoskopicky v celkové narkoze.kdy mohou popřípadě udělat nějaké zákroky a je to cca na 2-3dny v nemocnici s asi 14denní PN.Nebo ambulantně je to HSG vyšetření,ale je zastaralé a pouze diagnostické. 😉