1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

chilinkaxxx
31. říj 2012

@daduliana ja si od nedele pichám bravelle a menopur najnižšiu dávku, v utorok som mala prvý usg, v piatok idem na ďalší a dr. vravela, že možno už budúci týždeň odber, ale vravela, že je tam jeden uzavretý folikul, neviem, čo to znamená 😒 som myslela, že pri tých injkeciách ich má byť aspoň 15 nie? tiež som z toho jeleň, ja idem prvýkrát a dúfam aj naposledy, dáme si vložiť 2.

rory_g
autor
31. říj 2012

@chilinkaxxx ahojky, myslím, že to je zatím jen folikul, že není jasné, že v něm je vajíčko...upravili Ti dávky injekcí? Měli by Ti je zvýšit, aby povyrostli i ti ostatní folíci...moc držím palce!!!

ivapo
31. říj 2012

@danny38 ahoj.. Já byla dnes na 3 D ultrazvuku za 1000 Kč u Čutky.. Ale vubenespolupracovala 😖 Tak ani video ne natočili a fotku mi dala jen jednu a že mi peníze vrati.. A to jsem tam byla cca 40 minut.. Koukala nejdrive do zad.. Pak po10 minut chůzi se na chvíli ukázala.. .. Řekli jestli .. Tak třeba příští tyden.. Ale asi uz ne.. Jen 3 male televize..... Tak jsem ji aspon dala za ochotu a čas 100kc... Tak jsme ušetřili ...

ivapo
31. říj 2012

@danny38 a jak se vám bydlí v novém?

zelvik
31. říj 2012

Ahojky holky, teda já mám zase chvilku - od časného odpoledne jsem nafouklá jak balónek, až z toho mám skoro křeče. A tak samozřejmě nevím, jestli je to z toho nafouknutí nebo je někde něco špatně, takže slušně vyšiluju 😒 Se z toho asi picnu... Měla jste to taky některá?

evikj33
31. říj 2012

@zelvik Jo já taky občas byla po něčem nafouklá a měla pocit že mám břicho jako kámen 😖 Dnes mně navíc pobolívaj zuby a odnich i ucho-jsem nějaká marná.Skus espumisan-pokud máš doma,nebo spařenej kmín.

zelvik
31. říj 2012

@evikj33 Hmm, kmín nepozřu v žádné formě:( a Espumisan nemám. Různě se tu kroutím a nic nepomáhá.
Jauvajs - tak zuby ti taky nezávidím, to pak taky člověk neví, který ho bolí a co všechno od něj. No marná jsem teda taky. Nějak skoro každý den něco, co mě vyřídí na nějakou dobu. Nejdřív ten bloklý krk, teď tohle...🙂

pawlla
31. říj 2012

Ahoj holky tak uz mam doma angelsounds ale rozhodla jsem se ze ho jetse nebudu pouzivat pockam na utery na utz pac ted bych stejne s rim nic neudelala a zbytecne bych treba panikarila kdybych srdicko nenasla, dneska je mi desne citim se jak prejeta parnim valcem a to jen lezim vcera jsem mela krec v lytkach hooodne bolestive 😒
Prijde mi ze co jsem vysadila estroferm a ostatni leky coz bylo cca pred tejdnem je mi strasne slabo porad.

@zelvik to ja jsem nafoukla porad vysledovala jsem ze hlavne po nekterem jidle je to dost neprijemne

malinka_02
31. říj 2012

@zelvik kamaradka co je tehu tak je nafoukla porad,musi jist po mensich porcich..
@ivapo juj to je potvurka ze se neukazala!
@chilinkaxxx to je individualni nekomu se neudalaji folikuli vubec,nekomu 50..meli by hned za zacatkunse udelat vsechny co se udelaji pak uz jen rostou,me rekli 7den ze jich je 6 a ze vic uz jich nebude jen porostou..pro me bylo taky 6zklamani ale nastesti z nich bylo 6vajicek a vsechny se oplodnili jen 1neprezilo prodlouzenou kultivaci..

rory_g
autor
31. říj 2012

@pawlla hlavně Pavlí hledej fakt úplně dole, i když Ti utz budou dělat mnohem výš 😉 Držím palce, jsi dobrá, že vydržíš

adriene
31. říj 2012

@zelvik Bud v klidu, ja byla zpocatku nafoukla furt... ted uz je to lepsi, nejak to lip dokazu vse zpracovat 😀 ale bylo to hruza... itakze chapu obavy 😉
@evikj33 Tak me tyden poboliva ucho... jak jsem mela tu rymu a poradne se to nevylecilo, smrkam stale:( az jsem si dnes skocila no ORL, aby mi tam koukli... se mi to nezdalo, v noci me tokolikrat az budi. Sahla jsem uz 2x i po ibalginu. No a doktorka me prohlidla a rekla, ze ucho bezvadne... jestli topry nemam od zubu... mno ja nevim?? Mam pocit, ze zuby dobry... tak asi pujdunjeste na zubni 😠 A pri te prilezitosti jsem se stavila v praci a nechala si nabrat krevni obraz a klesam v krvinkach... tak to asi pristi tyden nalasim v poradne. Furt neco...

evikj33
31. říj 2012

@adriene Tak mně to asi dělaj 8-čky dnes jsme byli na prochajdě a včera jsem čekala u střediska a na zastávce,tak nevím zda jsem kapku neprochladila držtičku-včera mně pobolívala hlava a dnes to pokračuje,dokonce jsem po O zalomila 😒 Asi vemu nanoc paralen a krevní Ob.prej budou dělat kolem toho 30tt,tak zatím nevím-piju občas vodu s Karlové studánky-jak jedem do Vrbna naberem do petek a ta je bohatá na železo jinak beru ten Mamavit+hořčík 😎

adriene
31. říj 2012

@evikj33 Tak 8ky me taky napadly... jenze mam vsechny 4 venku a pekne... tak ja nevim 😒 Jeste tomu chvilku dam... a pak tam nalitnu, kdyz se nic nezmeni 🙂
Vcera mi normalne z niceho nic zacala krvacet dasen, proto jsem si radsi nechala nabrat. Rikas kolem 30.tt? Tak ja si udelala miziodber 😀

kive76
31. říj 2012

@pentagras jojo..přešli jsme z gennetu do Motola...1.IVF nepodařené - jedno vajíčko - neoplozeno, a ted jakmile dostanu menzes...ale bohužel už je to 32.den a nic..tak pak píchám injekce před druhým IVF...co ty?

kive76
31. říj 2012

@chilinkaxxx ahojky, já při píchání měla jen jeden folikul - z toho jedno vajíčko..špatně jsem reagov ala na ty injekce...málo...

danny38
31. říj 2012

@ivapo Oni jsou ty miminka nevyzpytatelná, to jsou věci které neovlivníš 🙂 Já jsem byla ráda, alespoň za pidi nahrávku na dvd při normální UTZ, ale myslím že Čutka měl být víc trpělivější. Přijde mi, že je takovej zbrklej.
No jinak na bydlení si zvykám. Ale tak teď už to bude lepší, když už máme předáno. Paní chválila za opravdu kvalitní úklid, který jsme tam provedli, tak aspoň něco 🙂

pentagras
31. říj 2012

@kive76 já jdu na ket tedka, no příští týden utz a uvidí se, máme tam jedno, tak snad to vyjde...

ivapo
31. říj 2012

@pentagras drž se a myslet pozitivmě!!! 😉

kive76
31. říj 2012

@pentagras určitě , držím palečky 🙂

chilinkaxxx
1. lis 2012

@rory_g nie, dr mi nechala dávku akú mám, lebo mám len 52kg, takže zvýšiť nemôže, aby nevznikli cysty. No uvidíme zajtra. A ty si bola tiež na ivf? Asi áno, keď si tu 🙂

chilinkaxxx
1. lis 2012

@malinka_02 aha, tak mne na tretí den, ze jeden, tak snáď zajtra ich bude viac 😒

chilinkaxxx
1. lis 2012

@kive76 akože si mala nízku dávku tých injekcií? mne ani nechcela dať vyššiu. Potom ste ako postupovali, keď si mala len jedno...

lkarolina
1. lis 2012

Ahoj holky,jsem tu poprvé......takže jsem čtvrtý den po ET....tak čekám...a nudím se...a projíždím chaty....atd.. 😉

kive76
1. lis 2012

@chilinkaxxx injekce jsem si píchala asi jedenáct dní...20 ampulí mi proplácela pojistovna a navíc jsem platila asi ještě 10 amuplí...ze začátku jsem si píchala malou dávku, pak se navyšovala...takže ted se aspon ví, že špatně na ty injekce reaguju, takže až ted dostanu menzes tak si budu píchat od druhého dne..a větší dávku - hned na začátku 4 ampulky 4 dni za sebou..

trefulka
1. lis 2012

@lkarolina tak držím palce, ať se zadaří 😎

rory_g
autor
1. lis 2012

@chilinkaxxx byla, ale měla jsem jen dva folikuly, na OPU našli jen jeden a v něm jedno vajíčko a to se neoplodnilo. Potom jsem byla na IUI a to se povedlo 🙂 Já nevím, jestli kvůli váze němůžou přidat léky, no uvidíš, jestli se ještě nějací chytnou, držím palce 😉
@lkarolina vítej a hodně štěstí, ať se zadaří 🙂

Dobré ránko všem 😵 U nás je tedy hnusně a tma a já jsem navíc nastydlá, ale i tak 😀

petrakoptikova
1. lis 2012

ahojky holky...ted jsem v 8 týdnu těhotenství a čekám dvojčátka.....ale miminka jsou velikostí na 6 týden a srdíčka krásně pulzovaly...nemáte někdo takovou zkušenost?????přeji krásný den🙂))

pancuska
1. lis 2012

ahojte baby......chcela by som vediet ci je tu niektora co ma otocenu maternicu a podstupila IVF? dakujem 😉

gyty
1. lis 2012

@petrakoptikova ahojda. ja jsem po ket, taky cekam dvojcatka. podle velikosti jsou 6+5 a 6+6 tt, a jsem v 6+5 tehotna. dve srdicka. takze u me to odpovida presne. akorat ze stale spinim...tak mam hodne lezet. odpocivat ale ani to nepomaha. co ty, v pohode?

petrakoptikova
1. lis 2012

@gyty ahojky já jsem v 6 týdnu také špinila....chtěly si mi nechat v nemocnici a nakonec mi pustily domů.dostala jsem okamžitě neschopenku...a ted právě mi zaskočilo že miminka o moc nepoporostla..