1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
9. lis 2012

@evikj33 to já bych radši vybrala dovču a šla na PN, mám v práci dostšikanu, ale štvali by mě ty víkendy 😉

adriene
9. lis 2012

@evikj33 No spoléhat na to asi nejde, no. Je rozhodně dobrý mít v záloze někoho, kdo napíše potvrzení. Většinou se to dá někde domluvit... bývají rozumní 😉

radina
9. lis 2012

@malinka_02 Drzim palce ! .... ja sa obavam, co to tam najdem 😖

ivapo
9. lis 2012

@adriene přesně tak... Jsem take domluvě na s dr.. Horší je to ale večer!!! Ještě mám znamou v nemocnici... 😉

malinka_02
9. lis 2012

@ivapo no právě .. večer a víkendy..

malinka_02
9. lis 2012

@radina no já taky, hlavně aby neřekli že ted nemužem a zas čekat 2 měsíce..

ivapo
9. lis 2012

@malinka_02 ty jsi v jake tt? Se mi to tu nezobrazuje

malinka_02
9. lis 2012

@ivapo nejsem ☹ sem po 2KET..

radina
9. lis 2012

@malinka_02 Aky cas mas medzi ivfkami? nemalo by sa i tak cakat 3 mesiace?

malinka_02
9. lis 2012

@radina nesmíš mít stimulace dřív jak po 3 měsících ale já stimulaci nemám, měla sem 2 KETY v nativu.

adriene
9. lis 2012

@ivapo No na ty večery a víkendy... mít někoho buď na pohotovosti, či na gyndě, či na orl... atd. Chce to mít zálohu 😉

chilinkaxxx
9. lis 2012

dnes sme mali odber...dúfali sme v tri vajká, no je len jedno 😢 😢 😢 zajtra nám volajú z car, či stihlo dozrieť a či sa isci podarilo :( smutná som veľmi. Zase nám začne kolotoč injekcií a vyšetrení a narkóz.

malinka_02
9. lis 2012

@adriene no jo ale kde ji vzít 😀

malinka_02
9. lis 2012

@chilinkaxxx musíš věřit, stačí i jedno kvalitní vajíčko aby z něj bylo miminko 🙂

chilinkaxxx
9. lis 2012

@malinka_02 to áno, ale už nemám tak nádej vieš, že je kvalitné... och, závidím tým, čo majú aspoň jedno bábo.

malinka_02
9. lis 2012

@chilinkaxxx to já taky.. ☹

chilinkaxxx
9. lis 2012

@malinka_02 musíme vydržať, snáď sa nám to podarí čoskoro a budeme mať každá aspoň jedno zdravé mimi 🙂 ty už si mala nejaké pokusy ivf?

malinka_02
9. lis 2012

@chilinkaxxx já měla 1 IVF, 1 KET s 2 embrykama a teď jsem 3 dny po 2 KET..

ivapo
9. lis 2012

@malinka_02 Jo vlastne.... Moc ťi držím palce!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
10. lis 2012

@adriene nene nenavštívila mě kontrola v prvních 14 dnech neschopnosti, ale až mě platila sociálka, asi 24 den PN

evikj33
10. lis 2012

Hezké ráno kecky 🙂

zelvik
10. lis 2012

@evikj33 Lepší je si dovolenou vybrat v období mezi mateřskou a rodičovskou - je jí zajedno víc a za druhé těch víc peněz se pak líp hodí....

zelvik
10. lis 2012

@mmirunda Ha, vida je, ouředníky 😒 otravný.

zelvik
10. lis 2012

Jinak taky přeju hezké ráno a celou sobotu všem!!!!

adriene
10. lis 2012

Hezké ráno všem 🙂 už jsem se také vyloupla 😉
@zelvik Já také nemám dobranou všechnu dovolenou v práci, ale řekli mi, že to neva, že když ji nevyberu ani v tom meziobdobí, tak mi pošlou za dovolenou peníze na účet v hotovosti. Takže to udělám asi tak 😉

zelvik
10. lis 2012

@adriene Ideální řešení.
Já jdu péct bábovku, manžela jsem poslala do Liběchova pro rybičku k obědu, tak bude dneska vystaráno 🙂

evikj33
10. lis 2012

Holky něco namně leze a chlap to není 😒 pobolívá mně hlava,škrábe v krku a pčikam-já nechcu už tak sotfa funím a ještě s rýmou to asi padnu 😖

adriene
10. lis 2012

@zelvik Že by pstrouška z pstruhárny? Mňam 🙂
Já jsem zatím v Praze, čekám než manžel přijde dom, dělá ve škole zkoušky, pak vypadnem na Mělník 🙂
@evikj33 Tak to tě lituju... 😒 Já tu rýmu měla hroznou! V lékárně mi na to dali jen Pinosol, že je pro těhotný... to jsou hnusný olejový kapky, co smrdí po jehličí a jsou úplně na hov.. Nakonec jsem si s úplně ucpaným nosem koupila žlutý Olinth a Vincentku. Mohla jsem zas dýchat a úplně v poho. Na ORL mi nakonec řekli, že to vůbec neva, že to píšou na všech kapičkách, ale že to klidně můžu používat. Tak mě krásně uklidnili a já a děti se neudusily 😀

harley26
10. lis 2012

Holky, v pondeli jdu na prvni kontrolni ultrazvuk. Picham gonal 112,5 jednotek. To budu 7 DC. Doufam, ze vsechno pujde jak ma ... Jinak vam vsem preju nadherny vikend 🙂

zelvik
10. lis 2012

@adriene No jo, už je to tak🙂 Mňam...Takže vy bydlíte nějak na střídačku Praha - Mělník?
@evikj33 Jejda, to je mi líto - to je fakt pech. Ale ta VIncentka je fakt dobrá. A já ji piju i mírně ohřátou, když jsem zahleněná a kašlu. A těhulím nevadí. Tak se brzo uzdrav, hlavně ať se ti to nerozjede.