1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
15. lis 2012

@malinka_02 ty nepřestaneš zlobit,že?????já dofrčím a dám ti na holou 😉 😀 a fertig..jinak všem tu,dnes mám nahlášenou slevu v CaA 25%,takže to se švagrovou vezmem útokem 🙂 já tam teda zrovna nijak extra nenakupuju,na mě moc velký obchod a prodavačky se mě tam nevěnují,jak bych si představovala,ale na nějaký bodýčka tam kuknu..na to je nepotřebuju 😀

saraha2
15. lis 2012

@malinka_02 a co takhle se přestat nervovat a testnou???? 😉 já už jsem moooooooooooc zvědavá!!!!!!

evikj33
15. lis 2012

Hezké mrazivé ráno všem 🙂 @saraha2 jj máš pravdu vlítnem na @malinka_02 a zmalujem ji zadek at už nezlobí,však Saruš dobře ví očem mluví taky to odsuzovala k neuspěchu a podívej kde je ted 😉 Tfuj Tfuj Tfuj dnešní várka a val koupit testík 🙂 už žádný Ovitrel

malinka_02
15. lis 2012

@saraha2
@evikj33 dekuju holky ste moc hodny ale fakt vnitrni pocit je jiny..neboli bricho ani prsa a navic sem pri zavadeni utrose zjistila ze se mi zkratil cipek takze se MS chysta..a to sem teprve 22dc, ale minuly mesic sem mela taky 23 jen..Ani nevite jak moc bych si to prala..manzel bude mit svatek a ja planoval jak mu to vydrzim nerict a na vanoce by sme to rekli ro dine

pawlla
15. lis 2012

Ahoj holky tak jsem mela kontrolu u toho meho noveho dr. Tak jako docela katastrofa zase me uz klepne 😀 😀 😀 ukazala jsem mu vysledek toho screeningu tak to byl ohen na strese ze proc jsem tam sla a on nic nevi ze by mi to nedoporucil a ze mi nebude brat odbery na tripple ( coz mi ani tak nevadi spise to ze se me ani nezeptal jestli to chci nebo ne) ze to nema cenu kdyz jsem mela odbery v ramci toho screeningu, utz zase nic jen mi zmacknul bricho a kontrolola za mesic a utz ve 20 tt to asi taky se budu muset objednat do nemocnice a zaplatit si to pac kdo vi jestli mi to vubec udela budu 20+1 tt pri dalsi kontrole

evikj33
15. lis 2012

@malinka_02 Mně taky prsa ani břicho nebolela, to nic neznamená a čipek nech čipkem,já podle čipku nic nepoznala -kdy testneš zítra nebo až v sobotu?Držíme pěsti

evikj33
15. lis 2012

@pawlla Ti doktoři jsou fakt divní ten muj mně sám screning doporučil,jen se ptal zda to dáme finančně a i ostatní holky to tak měly,a tripla už pak většinou nedělaj že je to zastaralé a nepřesné-jen pokud screning má nějaké nejasnosti.Ve 20tt se už neplatí je to v rámci diagnostiky a ještě ve 30tt a nemusíš být přesně ve 20 je to +- 😉

pawlla
15. lis 2012

@evikj33 jo neplati pokud to dela doktor a nebo kdyz mas zadanku jenze kdyz jsem se na to ptala tak rikal jen uvidime uplne nejradeji bych mu rekla at mi napise zadanku na ten utz do nemocnice ale on byl uz ted urazenej ze jsem si dovolila jit nekam jnak ze on je prece odbornik 😒 fakt to nechapu

malinka_02
15. lis 2012

@evikj33 a citila si aspon neco? Ja ten cipek nestudovala zamerne ale proste sem citila ze tam neni 😀 asi zitra at si vecer dam aspon vinko na zal..
@pawlla ty mas fakt pech..

pawlla
15. lis 2012

@malinka_02 jako ja uz fakt nevim to chci tak moc nemam pocit ze chci nejakou nadstandartni peci, ale co uz no je mi to fuk kdyz tak si to zaplatim, a co ty bues testovat uz by to slo ne ?

evikj33
15. lis 2012

malinka_02 Právě na začátku jsem necítila nic,ale já už testila od 5dne a byl dušík a sílel ale jak jsem začla 7den špinit myslela jsem že je to v prd.. trvalo to 5dnu a pak asi po dalším týdnu mně začalo být docela špatně od žaludku 🙂

malinka_02
15. lis 2012

@evikj33 a citila si aspon neco? Ja ten cipek nestudovala zamerne ale proste sem citila ze tam neni 😀 asi zitra at si vecer dam aspon vinko na zal..
@pawlla ty mas fakt pech..

malinka_02
15. lis 2012

@evikj33 no ja prave minule testila od 5 dne byla sem nadsena z ducha a on to byl zbytek z pregnylu..tak ted sem to nedelala. Uvidime no ale zatim me moje vnitrni pocity nezklamali tak uvidime.
@pawlla vnitrne citim ze to nevyslo..nc necitim..bricho prsa nic tak sem nechtela zas zbytecne se tyrat.Zitra sem 10 den takze to uz bude jasno, tak zitra. Ae zkratil se mi i cipek.

pawlla
15. lis 2012

@malinka_02 tak to je jen pocit nemusi to tak byt nedivim se ale ze to tak citis po tech zklamanich, ale cipek nemusi nic znamenat ja podle nej nepoznam nikdy nic a nekdy ho ani nenahmatam, uvidis zitra drzim vsechny pesti co mam

evikj33
15. lis 2012

@malinka_02 Já ale měla pregnyl už před OPU(tak já byla cca 11den)+5denní PK a ty pozděj.Tak ted už by mělo být jasno pokud bude dušík,už by to neměl být Ovitrel ani Pregnyl a pokud nic tak se alespon opiješ 😎

harley26
15. lis 2012

Holky, mely jste volno z prace po OPU a transferu? Je to nutné?

adriene
15. lis 2012

@harley26 OPU mi delali v sobotu a i v nedeli jsem byla rada, ze jsem rada 🙂 V pondeli jsem uz sla do prace. A ET bylo ve stredu... ctvr a pa jsem si brala dovcu, pak so ne volno a od pondeli opet v praci 🙂
Jinak si myslim, ze urcite volno je opravdu vhodne 🙂

harley26
15. lis 2012

@adriene diky za info 🙂 ja mam opu v patek, takze sobota, nedele mam na zbrchani a kdyby byl transfer ve stredu, tak bych si taky vzala asi volno ...

adriene
15. lis 2012

@harley26 Je to rozumne 🙂 Po OPU ti dva dny staci v poho. Mne stacil jeden 😉 Po transferu jsem teda byla doma 4 dny a nelituju toho 🙂

harley26
15. lis 2012

@adriene u mě doktor trošku strach z toho hyperstimulaku ... prece jen mam vyssi reakci - kolem 25 vajicek :( no a rikal, ze me bude chtit pred transferem jeste videt, kouknout na ty vajecniky, jestli porad neprodukujou i po tom odberu, tak se toho trochu bojim. A uz vis, jestli cekate holcicku nebo chlapecka a co jmeno?

zelvik
15. lis 2012

Ahojky, hlásím se zpět z kontroly. Jsme 10+3, Ufounek má 4,25 cm a už jsem s Podolím "skončila" - pogratulovali a posílají mě už normálně na mojí gyndu. Ještě teda jdu do Podolí 3.12. na screening.
A navrhli mi ,že kdybych tam chtěla rodit, mám registraci automatickou, bez toho šílenýho čekání. Tak nevím, jestli to mám využít.
Zatím jsem měla v plánu rodit na Mělníku - co myslíš @adriene? 🙂

rory_g
autor
15. lis 2012

@zelvik ahojky, moc gratuluju 😉 Já se na Mělníku chystám rodit, tak poreferuju

zelvik
15. lis 2012

@rory_g Děkuju. Fáááákt? No ale to už bude na mě pozde🙂🙂 To Podolí kdyžtak musím potvrdit do 14. týdne....

adriene
15. lis 2012

@harley26 Moje kamaradka vystimulovala pred roky 45 vajec a OHSS nemela 😉 Tak budu drzet palce i Tobe, aby nebyl. Jinak ta produkce vajec i po OPU byva... ja ji teda citila, jak to tam praska 🙂 Ale tobe by mohli vzit vsechny a klidek 😉
Cekame dva chlapecky 😎

@zelvik Gratulace velika k tak uzasne zprave!!🙂 a co se porodu tyce, kdybych cekala 1 dite, tak bych ho chtela rodit na Melniku a pokud mozno prirozene 😉

rory_g
autor
15. lis 2012

@zelvik no, do Prahy se nám nechtělo, ještě je v řešení neratovická porodnice, četla jsem diskuze tady na koni a moc se mi líbil Mělník, i jejich web. V Praze je to i dost drahé, nehledě na to, že i když tam je mamča registrovaná, nemusí být místo... Navíc pod Mělník spadám, tak kdybych si musela volat sanitku, tak mě tam odvezou

adriene
15. lis 2012

@rory_g Do Nera ne, prosim... ver mi 🙂 Delala jsem v obou techto nemocnicich a vim o cem mluvim 😉 Samozrejme je rozdil mezi komplexni porodnici v Praze s naslednou neonatologickou peci a Melnikem, ale v pripade, ze se bude jednat o normalni tehotenstvi, tak je Melnik uplne v poho, navic jejich pokoje na sestinedeli jsou jak nadstandarty v Praze 🙂

pentagras
15. lis 2012

holky jen vsuvka, pro info, nevíte někdo co nemocnice(porodnice) na Kladně????

adriene
15. lis 2012

@pentagras Tak to je bohuzel mimo muj rajon 😒

rory_g
autor
15. lis 2012

@adriene no já právě o Nerátkách četla víc negativ...ale zase tam prý vozí ty, které se "nevejdou" do Prahy...ale taky se přikláním k Mělníku, byla jsem tam na chirurgii a teda když už poznali, co mi je, tak byli super, hlavně ty sestřičky 😵 Tak dám víc na kladná hodnocení Mělníka...mimčo čekám jedno a doufám, že porod bude bez komplikací (nic jim nenasvědčuje) 🙂
@pentagras o Kladně toho moc nevím...ale prý je dobrá Roudnice 😉

zelvik
15. lis 2012

@adriene Já pochytila, že na Mělníku se snad neonatologie taky nějak zvedla, ale nevím, jak to tam je s případnýma většíma (a pak, co jsou "větší") komplikacema... Jako co tam ještě zvládnou a co už ne...