1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kaijko
17. lis 2012

@zelvik Joo, tak nafouklá jsem taky 😀 A přesně, každou "chvíli" něco musím sníst.. Teď mi zachutnali obyčejný dětský lízátka a je mi fajn 😀 Nejvíc melodi pops, tak si u toho i písknu, přítel je ze mě hotovej 😀 Ale když mi pomáhají 😀 Jéé, Annie je krásný jméno 🙂

pentagras
17. lis 2012

@kaijko já jsem na neschopence se základem u stejného povolání jako ty, mužu ti říct, stojí to za prd, neschopenka šílená necelejch 6tis.záleží kolik ti vypočítaj denní základ, to se muže potom lišit z celkové částky o 100 max 200kc, jinak nečekej zázraky. 6-8 neděl před porodem se přechází na mateřskou na pul roku a to jsem měla se základem necelejch 8tis, hruza no,

kaijko
17. lis 2012

@pentagras Koukám, že jsi byla 12. 11. na Ket 🙂 Držím Ti palečky!!!

pentagras
17. lis 2012

@kaijko jj, moooc děkuju, potřebuju každý povzbuzení 🙂

kaijko
17. lis 2012

@pentagras Mě štve, že jsem nezměnila práci.. Doma mě to zabíjí! Jak jsem zvyklá být mezi lidmi, tak jsem docela hotová, a pořád někoho otravovat se mi taky nechce (kord, když mám skoro všechny známý z gastra a jak víš tak v gastru se kalí 😀 a už je nějak pak nestíhám 😀 ), i když jsem teď docela unavená.. Ale v kanclu bych to zvládla, chce to jen se probudit 😀 Taky by mi víc utíkali ty týdny na další utz.. Když se bublinka zavrtá (teda určitě jo). tak zůstaneš celý těhotenství doma?

zelvik
17. lis 2012

@kaijko S těma lízátkama - to je sranda🙂 No babička byla Anna, tak chci jméno po ní, ale chtěla jsem ho trochu pozměnit, takže Annie mi přišlo hezký. Taky by se mi líbila Rozárka, ale to manžel nechce ani slyšet...
@pentagras Taky moc držím palce, to čekání na test je hrozný. Ono vlastně čekání na každou další kontrolu taky 😒

kaijko
17. lis 2012

@zelvik Je to fakt krásný, a Rozárka taky.. Rozárku má moje vedoucí, líbí se mi když jí říká Rozíí, malá růžička 🙂 My se zatím dohadujeme.. Holčina co se mnou byla na OPU i ETu má gyndu v baráku v práci, a vždycky mi napíše, že zase byla na utz a jak je na tom s mimi v bříšku, má to super.. A já jí vždycky napíšu, že opět čekám 😀

pentagras
17. lis 2012

@kaijko no to mi povídej, jj, pokud ano, už se do práce nevrátím, jsme tedka už na neschopence, radši, ty 12ctky a lítání bych fakt ted nedala

pentagras
17. lis 2012

@zelvik joo holka to mi povídej, máš uplnou pravdu, čekání na test je hrozný ale když už víš že je to tutový a pak čekat na kontrolu jestli je brouk ok, to je na bednu

kaijko
17. lis 2012

@pentagras Jj, to je na prd.. Něco jinýho je sedět.. Já dělám v pizzerii a jak je jídlo, tak i to tahání, hlavně když jsem zvyklá ušetřit kroky a čas a vzít toho co nejvíc, ale ono to ani jinak při bussinesu nejde.. Známá dělala do 7m a dopadlo to špatně.. Kdy budeš testovat? 🙂

zelvik
17. lis 2012

@pentagras @kaijko No, máme před sebou ještě dlouhou cestu!!!! Tak hlavně ať dojdeme všechny co tu jsme, šťastně do cíle!!!!!!!!

pentagras
17. lis 2012

@kaijko já právě nevím, ještě radši néé, jsme teprv 5den od KET, tak mám až 14 den. 🙂
Jinak jak říkáš taky mě štve že jsem nezměnila zaměstnání ale bohužel jde i o to že přesně celou dobu si vydělám o hoooodně víc než mám na papíře a to fakt v kanclu nedostanu ani náhodou ale přesně tedka kdy je podstatný co ej na pásce tak jsem v pr...

pentagras
17. lis 2012

@zelvik jj, napsala jsi to hezky

kaijko
17. lis 2012

@pentagras No, právě.. Penízky jsou hezký, ale ne na pásce a taky se nemůžeš pak vrátit.. Neumím si představit dělat s prckem kr/dl, hlavně přítel je taky v gastru a to by nešlo.. Taky mě štve, že ani hypotéku nedostaneme.. Já dělala test 10. den.. Nemá, ale smysl dělat dřív. I když jsem si říkala, že si ho udělám až 14. den, ale nějak to nešlo vydržet 😀

evikj33
17. lis 2012

@kaijko @pentagras Jo holky o práci raděj nehovořit já makala a nakonec ani nevím zda na MD dosáhnu-a dělat něco jiného není tak jednoduché práce je málo a na ženské okolo 30 bez dětí se dívaj jak na Mor,navíc všude zkušebka a i pak většinou smlouva na dobu urč. a všude dají co nejmenší základ a něco pak bokem dle nálady a jak jde kšeft.Unás to ted každá větší Fa řeší přez prac.agenturu a to jsou teprv zloději ale jinak vás nevemou a agentura vám dá většinou jen DPČ 😠 Co naděláme-hlavně at máme zdravé miminka v postýlkách 😉 Penězma je nenahradíme a pak se hold budem muset otáčet,ale člověk to dělá rád když má krásnej důvod 🙂

kaijko
17. lis 2012

@evikj33 jj, přesně 🙂 A máme chlapy, tak ať se snaží 😀

malinka_02
17. lis 2012

@pentagras ja si volala ma hematologii a rekli minze tahle mutace se neresi a ze tam nemusim 😉

pentagras
17. lis 2012

@malinka_02 tak bud rada já si musím pichat injekce do bricha

pentagras
17. lis 2012

@kaijko
@evikj33
Holky presne tak,nakonec hlavně zdravý mimco, tu práci pak nějak poresime 🙂

pentagras
17. lis 2012

@malinka_02 ono se mi to odkliklo,psala jsem bud rada já si musím pi chat injekce do břicha a to po celou dobu pokud to vyjde,jakej mas dal plán?Nezkousela jsi ještě jeden testik?

adriene
17. lis 2012

@ivapo No to je mazec, teda :( A mne neprisly vubec ... jsem zvedava na pondeli... 😠

ivapo
17. lis 2012

@rory_g Jo byla fajn.. Do oplodnění se podařilo.. Ale skládala mě taky pak.. Špatně mi vypocitala počet injekci.. Jelikoz jednou jsem šla k jine že tam nebyla.. Ta mi ak prodala menší balení... .. Já to nepocítila že.. Ňo a chyběli mi posledni 3 dávky.. Přijela jsem z posledni kontroly domu.. Ještě ji říkám že toho mám asi málo... Ona že ne... Ňo doma to pro počítám a volám ji že mi tri chybi a at mi je prosím pošle že ji to příští návštěvu zaplatím vse i z postovnym a ona že proste n a basta že se musim jedine pro to vrátit.. Jsem. Z Č. B.. Jako už jsem nemela silu ale... Jenže 1.5 byl svátek a všude v lékárnách proste zavřeno... A na pohotovosti to nemeli.. Jen na objednání a to za dva dny ajá to potřebovala do druhého dne.. Že bych jako recept jim pak dodala.. Proste smůla.. To byli nervy holka..manzel už byl na májce.. Popíjel.. A já jezdila po lékárnách.. Brečela jsem.. Plná hormonů...pak jsem v beznadějně zajela ke konkurenci at mi v Artu u nás prosím prosím půjčí 3 dávky.. Že jim to vrátím nebo dodám recept.. Stalo by to cca pár korun 150 az 200 více ne.. Oni že to nejde..a jedine 3 ampule na ďen 650 Kč.. Takže 1950 Kč.. Ještě jsem skusila zavolat zname... Jestli ji nezbylo .. A zbylo trochu.. Hura!! Ale jen jedna dávka na ďen aspon něco.. Tak jsem se opět vrátila do Car a doplatila jsem 1300 Kč.. Stalo to sice peněz .. Ale přišli lidi o víc že... Mě nasrala teda dr..... Co by ji to udělalo mi to poslat.. A to je kamarádka mého známého... ☹ 😢 😠 Ňo ale ještě..... Čekali jsme jestli se to povede že... Šla jsem na krev a oni pak volají že jsem těhotná.. Jupí... Ale že mám vysoké hcg že se boji že to muze byt mimidelozni těhotenství..... Tak si mne v nemocnici cca tyden nechali a hlídali.. Já nervózní.. Nic mi nebylo.. Volám opět Langerové že mi naměřili vysoké hcg 6300.. Že normální je 300 az 1000 že zacatku.. Já že je to z Ivf .. Prosím jist se s nimi spoji nebo at mi poradi či dál že mě nutí jít jeden z doktoru na 🙂 zákrok.. Já jsem se šprajcovsla že ho neuposlechnu a on že Jo a basta ..že mi jde o život.. Ještě že jsem prosila aspon dva dny navi že třeba se pak ukáže srdíčko a nakonec ho našli 6 ďen.. Uf.. Langerová mi do telefonu řekla proste že jsem v jejich rukou a bas ta a to mi sama řekla že at na krev si dojdu u naže přece zbytečně nepojedu k nim do Prahy na krev.. Že az pak podle výsledku.. Ňo jenže kdyz mi šlo pry o život tak jsem jim jako měla říct ne? Va jet do Prahy když? Ňo proste a dobře... Zradila...Troška lidskosti by neuškodí lva a to jsem k ni šla že se znala s tím mím známími a hovno pomohlo že?? Každopádně sem vděčná ne ji ale Gennetu.. Tem co mě oplodnili .. Pani Rádce .. Příjmení si najdu... A az se mala narodi tak ji zavolám nebo nápisu do Gennetu a že ji pod ekuji.... Tak asi tak.. Sem se nějak rozepsala.. Přišla jsem z koncertu... Božský Karel Goot!!!!! Tak jsem čilá..

ivapo
17. lis 2012

Že mě dr. Zklamala 🙂 ☹

rory_g
autor
18. lis 2012

@ivapo no to je tedy mazec...já sem taky psala pár věcí, že jsme se na něčem dohodly a nakonec to změnila...nicméně takhle jako Tobě mi nic "neprovedla", ono je to přeci jen fabrika na peníze, oplodnit a vylifrovat. Mě se na ní líbil její lidský přístup a když se podívám zpětně, měla pravdu - u mě...kdybych tenkrát nemusela čekat, třeba nejsem těhule ještě teď 😉 Hlavní je ten výsledek, že obě čekáme děťátko 😵

Jinak dobré ránko všem holky 😵

lena_1
18. lis 2012

Dobré ráno holky,dlouho jsem tu nebyla,tak Vás jdu zkusit dočíst 🙂

melisska
18. lis 2012

Dobre ranko moje tehulky a snazilky, aj ked tu nie som s vami denne, som s vami denne v mojom srdiecku a myslim na vas 😵
malinka, co ma byt bude, a my to nezmenime 😉

ivapo
18. lis 2012

@rory_g jojo.... Překvapila pražanda!!! Ale byly to nervy!! Fakt... Ňo jsem statečná holka... Stanou se horśí věci.. Já vím!! To je jen slabý odvar oproti ta jiným... Ale řekla sem ji do telefonu slušně vse ... Po dobrém a stejne... Měla jsem o ni jiné mínění!!! Někteří Pražáci jsou fakt studeny čumàci.. Nic proti Pražanům. Ne všichni ... Určitě.. Ale co sem byla na laparoskopii v Motole v březnu... Hrozný!! Sestry krome jedne.. Na pěst.. I ostatni pacientky koukali..z je zase na delší vyprávění...kdyz ťi řeknou po operaci s jednimvajecnikem.... Že operace se zdařila... Pravý vaječník jsme odstranili!....pred8 lety mi brali kvůli cystě levý...a ještě před operaci doktorem říkám.. Pravý zanechat,.. Pokouším se o druhe díte.. A oni Ježíši nebojte .. .. Ňo a pak jeden dotor na vizite rekne že neni a já .. Cooooooo!????odesel na chodbu .. Poradi se se sestrou.. Vrati se a rekne.. Vlastne je tam!!!! Ale ani se neomluviiiiii!!! Chápeš ten šooook!!!!!!! Tak se ptám rpdruheho doktora.. Cela zmatená....... A on s usmevem.. Jojo je tam nebojte... A zase nic .. Proste se prekoukl tamtéž... Bože ňo.. Já vím všichni jsme omyl ní že... Ale ten sok ňo to se jim povedlo...nemam slov .. Teda mám.. Každopádně...ted cekatv ten nejlepší konec.. Porodit zdravou holčičku.. Cele tehotenstvi se člověk boji.. Že!?

rory_g
autor
18. lis 2012

@ivapo no to máš pravdu ohledně pražáků...taky mám s některými špatné zkušenosti 😝 No ale v Liberci když jsem byla kdysi na laparce, tak řekli 25. leté holce, která se pokoušela o mimčo, že s takovým bordelem, co má v sobě, ať s dětmi nepočítá, že je to hnus 😝 Takže ono si fakt nevybereš a blbci se najdou všude. Ale po pravdě, já bych se na Tvém místě složila, nevěděla bych, co mám dělat, já jsem děsně neprůbojná většinou 😅 Nebo by mě to naopak nakoplo, nevím...
Přesně tak, i přes ty peripetie nám ten poklad v bříškách stál za to, věřím, že porodíme zdravé potomky, no a bát se o ně budeme určitě i pak 😀

kaijko
18. lis 2012

Jj, dr jsou nekdy ohleduplny ☹ Me v cca v 16ti dr jen tak rekl, ze mam nador na deloze..Pak mi v Motole ukazovali co mi vse vezmou..Pecka!Vyzehlil to pak dr (fesak) co me po narkoze vzbudil pohlazenim a rekl, ze vsechno je tam kde ma byt.. 😀 Byla to endometrioza.. A korunovala v ty dobe detska, kdyzvse mrkla na propousteci zpravu a oznamola mi, ze mi tedy vse vzali 😀 My s mamkou nevzali a ona ahaaa 😀 Ted 25ti letech po laparce mi setrne dr oznamil, ze budu muset na IVF.. Nejhorsi je, ze se clovek v nemocnici "neumi" branit..Ja treba hned bulim 😀 a to jsem jinak drsticka 😉

evikj33
18. lis 2012

Hezké ráno všem 🙂 Tak to je zas téma-blbci a blbky se najdou všude nejen v Praze 😠 bohužel,naštěstí je i pár těch úžasných co to vše zachranují.Já měla nemilou zkušenost s oš.gynekologem po Zamlklém těhu v 11tt a navíc to byl zástupce pr. a choval se jako prase...když jsem pak byla na kontrole uněj v ord.skončilo to tak že po mně začal řvát,tak jsem řvala taky a jak jsem odcházela s ubulenejma očima sestra mně hladila a říkala že ho nechápe po tom co jsem prodělala a že to snad ještě nezažila,sestry tenkrát taky na ránu,paradoxně mně to nakoplo odešla jsem jinam za 3měsíce byla těhu a rodit jsem jela do jiného města a tam byli všichni úžasní a ohleduplní včetně vrátného a uklízeček 🙂 Takže konec dobrej všechno dobré a doufám že i tentokrát to tak bude -rodit jedu zas jinam protože zastupcem je pořád a personál taky nic moc-střídá se tam jeden šef za druhým.