1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
26. lis 2012

@adelinkkaa kdy jsi si naposledy píchala pregnyl? Jak je to dlouho?

saraha2
26. lis 2012

@adelinkkaa holky tomu tady říkají ochránce těhotenství..je to na spuštění MS,nebo na udržení....já měla jít na krev 12tý den po ET.a MS měla přijít 10tý den..při prvním pokusu byl test negativní a MS přišla v termínu..

adelinkkaa
26. lis 2012

@adriene ja si pichala Ovitrelle.A píchala jsem si ho před 16 dny.

adriene
26. lis 2012

@adelinkkaa Tak to už je dlouho, na to aby ta 2. čárka nebyla těhu... zkus dnes ještě zatestovat 😉 po zaschnutí s odstupem času často čárka ještě sílí, koukni na to 😉

adelinkkaa
26. lis 2012

Ten test nahoře je ze dneška.Už si připadam jak blazen doufam že se nezlobite🙂

adriene
26. lis 2012

@adelinkkaa Tak ten spodní téměř nevidím... ten prostřední je vidět dobře, čárka vcelku silná. Horní se opravdu zdá slabší... nicméně záleží na mnoha okolnostech. Zkus si test udělat třeba večer a uvidíš 😉
A především... nikdo se na tebe nezlobí!!! 😎

sarah321
26. lis 2012

Ahoj holky tak dneska je to 4 den a musím říct že psychika nic moc.Do 3 do rána jsem nad vším přemýšlela a ráno nálada nula ☹ .Navíc musím být doma do práce jít nemůžu takže se snažím pořád něco dělat a nemyslet na to ale moc to nejde.
Jetě mám dotaz v CARU jsem se domluvila na vycházkách a dnes jsem zkoumala neschopenku a zjistila,že v kolonce vycházky není nic vyplněno,tak nevím jestli to tam být napsané nemusí nebo co?Vůbec nevím jestli mužu teda ven jak jsme se dohodli nebo ne. 😖

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak ultrazvuk dopadl dobře, vše je prý skvělý...vajíček mám hoodně a krásně rostou, ode dneška začínám píchat ještě Cetrotide a OPU pravděpodobně 4.12 a ET 7.12:) těším se a zároveň bojím....Snad bude ježíšek letos štědrý a nadělí nám miminko či miminka?? 🙂)))

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 myslím, že by vycházky měly být vyplněny..teď už těhotným nedávají neomezený jako to bylo dřív.. Nevíš zda může člověk mít jednu adresu na marodění v týdnu a jinou na víkend?? Jde o to, že mám doktory v Praze tak bych chtěla marodit v Praze ale zase rodinu mám na severu tak bych chtěla být na víkend tam...:(

zuzullik1001
26. lis 2012

@adelinkkaa to je jasne tehulkovanie..🙂

sarah321
26. lis 2012

@janulkaa23 no právě že my jsme se domlouvalo že je budu mít od 13 do 19hod a až jsem chystala neschopenku do práce tak jsem zjistila že vyplněno to nemám,četla jsem že to lékař oznamuje,že to nemusí být napsané ale moc se mi to nezdá 😢 S tím bydlištěm vůbec nevím,dlouho jsem nemarodila tak v tom neumím chodit.Jinak držím palečky ti vše dopadne dobře🙂

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 děkuji...tak si zkus k němu zavolat 🙂 také držím palečky ať vše dobře dopadne a kdy budeš testit??? 🙂

sarah321
26. lis 2012

tak vycházky mám volala do CARU a prej to musí být jen na tom prvním papíře co posílají na OSSZ takže zítra se pojedu odreagovat a nakoupím nějaký dárečky 🙂

sarah321
26. lis 2012

@janulkaa23 testovat nevím už jsem tu psala že se strašně bojím už jsem dvakrát čekala a testovala při IUI a to zklamání když tam nebyli //bylo na prd.snažím se na to zatím moc nemyslet ale moc to nejde,ještě je stejně brzo tak jestě počkám 🙂

evikj33
26. lis 2012

Ahoj kecalky Tak dnešní poradna zanáma,pouštěli mně žilou a proběhlo měření a vážení tak holčička 1521g a 38cm chlapeček 1545g a 38cm prej jsou pěkně natočeni hlavičkama idealně k přirozenému porodu.Tak doufám že už nebude žádné velké točení a zustanou tak jak maj 😅 Další kontrola 10.12. a dokonce jsem zaběhla i na UP a donesla papír na RP,bylo to zas lítání. 😝 @adelinkkaa Je to ruzné dle toho jak piješ a je naředěná moč,neplaš myslím že je to Ok,kdyžtak si skákni na krev jako samoplátce někde poblíž a budeš mít jasno.Držím pěsti at to zdárně pokračuje 😉 @janulkaa23 Tak super slepička z tebe bude-přeji at jsou vajka kvalitní a máte pěkné bojovníčky 😉

kaijko
26. lis 2012

@gyty Mám tam jen jednoho prcíčka! Že to bylo moje první IVF, tak jsme dali jen jedno embryjko. Mám i po operaci a dr doporučil císařský řez, asi že mám na děloze velkou jizvu z myomu a mám rozsáhlou endometriozu. Dítě ještě nemáme. Jak píšeš, tak i já u všeho bulím, už se blížím tomu, že mě rozpláče i reklama.. Nezvracím, ale je mi špatně, jsem unavená a i když mám PN, tak se mi doma nic nechce dělat, hrozně jsem zlenivěla. Musíme věřit, že to dopadne dobře 🙂 Ať tam máme jednoho prcka nebo dva 🙂 Rizika jsou pořád.. Já si vždycky říkám, když to zvládli ostatní, tak já musím taky 😀

unkarka
26. lis 2012

@janulkaa23 ahojky ja jedu na ultrazvuk zitra tak jsem zvedava jak vajicka rostou,no darek by to byl KRÁSNEJ vid 🙂

unkarka
26. lis 2012

@sarah321 ja mam vychazky napsane na neschopence a asi by to tam melo byt kvuli kontrole ale nevim 😉

unkarka
26. lis 2012

@nemorosis velká gratulace a at Vám Matej dela jen a jen samou radost a zadnou starost

zelvik
26. lis 2012

@kaijko Ahojky, tobě císaře doporučili? Já pořád přemýšlím, jak je k tomu rozhodnutí taky dokopat 🙂 Endošku mám taky a mám převěšované děložní vazy (pořád se modlím, aby ten růstový nápor vydržely).
Jinak - já jsem asi z kamene, ale emocionálně se mnou hormony nic nedělají, až si říkám, jestli jsem normální?

evikj33
26. lis 2012

@unkara Tak taky držím pěsti at je kvalitní urodička. 😉 @sarah321 Myslím si taky že by to mělo být i na PNce já to tam taky mám a měla jsem kontrolu a díval se nato.Je to pro tebe at se nemusíš dohadovat že máš opravdu vycházky od tehdy do tehdy,jak se pak chceš bránit když to nemáš na papíře a on ti bude tvrdit žes měla být doma že jim to dr.hlásil jinak. 😕

sarah321
26. lis 2012

@unkarka už jsem si to zjistila na klinice a je to v pořádku musí to být akorád na tom co posílají na sociálku.Takže zítra půjdu se sestrou na nákupy. 😵

saraha2
26. lis 2012

@adelinkkaa nezapomeň,že se má testit ob-den 😉 HCG stoupá taky nestoupá každou hodinu..já když chodila na kontrolní odběry jestli to stoupá,tak jsem chodila po třech dnech..moje HCG po 11ti dnech po ET bylo 72...to bylo úterý..další odběr v pátek a to bylo 116..jen....pak v pondělí už 580 😉 takže dej bublince čas a hlavně!!jak říkala moje dr..naladit se těhotně a mě i zakázala testit,abych se nestresovala....

saraha2
26. lis 2012

@janulkaa23 šikulka a nebij!!pod stromečkem budou // 😉

saraha2
26. lis 2012

@janulkaa23 mělo tam být neboj samozřejmě 😉
@unkarka tak pěkně zahřívat a kvokat 😉

sarah321
26. lis 2012

@evikj33 volala jsem si do CARU a neschopenka má 5 částí dvě dáváš do práce dvě si necháváš a jednu posílá doktor na sociálku na té to musí být napsané aby věděli a v té době mě logicky nebudou kontrolovat,tak mi to bylo vysvětleno.důležité je co mají na sociálce a tam to mají 🙂

kaijko
26. lis 2012

@zelvik Jj, ale je to hlavně kvůli tomu myomu, měla jsem ho prorostlý do dělohy a byl velkej.. Když chceš cisaře, tak to s nima prober, jinak se za něj myslím platí.. No, ja vzdycky byla tvrdá a teď bych pořád bulela 😉 Buď ráda, že to nemáš 🙂 Jinak Ti je jak? 3. screening, to uz je za chvilicku 😉

zelvik
26. lis 2012

@kaijko No je mi dost netěhotně, takže čekám na příští pondělí. Nějaký ten červík strachu ve mně pořád hlodá.

kaijko
26. lis 2012

@zelvik Ty kdo "neblinkaji" by chteli a naopak.. My po IVF jsme hrozny sebekontrolovatelky 😉 Kamaradky co otehotnely prirozene tohle vubec neresili co my..Tohle jim zavidim! Tyden uplyne za chvilicku!!!

zelvik
26. lis 2012

@kaijko To je fakt, jsme praštěné. Ale asi se to dá pochopit - čekaly jsme na to hodně dlouho a když mluvím za sebe - nejsem nejmladší, takže už žádný pometlo a všechno víc prožívám a uvědomuju si i ty případné problémy. Ale my žádné problémy mít NESMÍME!!!!