1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
22. črc 2012

@mmirunda no..tak ty máš testy každý den na očích taky 😀 stát se to může....nebyla by jsi první,ani poslední 😉

mmirunda
22. črc 2012

@saraha2 To já vím, že se to stává, ale víš jak, já na tohle nemám štěstí. A testy mám jak v práci, tak doma, tak se pak těžko drží ....

malinka_02
22. črc 2012

@mmirunda já budu asi testovat taky brzo, zajímá mě sílení čárky pokud by tam nějaká byla..
@saraha2 a kolik dní po ET máš dostat MS?

malinka_02
22. črc 2012

@mmirunda já taky ale přitom vím že to bude bílý, ale už ani nebývám zklamaná 😒

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 10tý den po ET-den ET nepočítám...posledně to bylo taky tak..ale už 9tý jsem začla špinit ☹

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 a jak brzo to plánuješ????at něco nezmeškám!!! 😉 v úterý??? 😀

mmirunda
22. črc 2012

@malinka_02 já teda bývám zklamaná pořád ☹

saraha2
22. črc 2012

@saraha2 pardoon!!!!!já ted myslela na martinu..ta bude v úterý 8mý den 😉 jsem z vás celá doblbnutá holky 😀

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 to bylo pro tebe samozřejmě..ne pro mě 😀

saraha2
22. črc 2012

četla jste některá páteční rovnost??psali tam o IVF...mamka to četla a hned se mě ptala,jestli jsme si taky nechali napíchnout vajíčka za 7tis......tak jsem jí vysvětlila,že ano,ale že to napíchnutí stojí jak kde atd...tak jen koukala..nejen co to stojí,ale co je za vymoženosti....ale prý jak četla o injekcích do břicha,tak si na nás hned vzpomněla 😀

martina_81
22. črc 2012

@saraha2
@mmirunda o strachu mi povídej. Kdy budu testovat? nevím, jestli vám to chci říct. 😉 Každopádně tentokrát budu mít ms bržděnou estrofemem,takže podle toho to fakt nepoznám. Zítra chci vyrazit do lékárny pro nějaký těhu testy,tak snad nebudu moc za debila, nikdy jsem to nekupovala. 😀 😀
@malinka_02 na OPU jsem teda vlastní košili mít nemusela, to mi dali anděla. 😀 😀

martina_81
22. črc 2012

@saraha2 @mmirunda jinak minule jsem testovala asi hoďku předtím,než jsem začla krvácet. 😖

malinka_02
22. črc 2012

@saraha2 já jak se znám budu testit už nějaký 7 den po ET, +5 dní PK to je 11 den to už by nbějkaý duch mohl být vidět 😀 😀 😀 jen aby aspoň bylo co zavádět a co testovat 😒
@mmirunda já už ani ne.. po takové době..

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 aha, ty chceš být tajemná 😉 tak si hlavně kup ty citlivější testíky 😉

mmirunda
22. črc 2012

@malinka_02 ale já si pořád říkám, co kdyby ☹

malinka_02
22. črc 2012

@mmirunda já už ani ne, nevěřím, že by to vyšlo přirozeně, byly sme na tolika dovolených, vychytali tolik ovulací a nic tak už na to nevěřím ☹
@martina_81 no jestli ty už si netestovala 😉

malinka_02
22. črc 2012

@martina_81 a košili mám napsanou 😀

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda co to znamená citlivější testíky? jaký číslo tam musí být? já tomu fakt nerozumím. 😀
@malinka_02 já bych taky nejradši testovala hned,ale bojím se toho zklamání. 😒 Takhle jsem pořád ještě aspoň v nějaké naději,že to třeba dopadne....

mmirunda
22. črc 2012

@malinka_02 jo já vím, taky jsem si jistá, že jsme se snad vždycky museli trefit do ovu a že by to jinak muselo vyjít .... no jo, tak prostě ne ...

martina_81
22. črc 2012

@malinka_02 ještě jsem to vydržela. a taky nemám testy, půjdu pro ně až zítra. 😉

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 desítkový, řekni že chceš citlivější desítkový testík 😉 třeba GS mamatest

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 A kolikátý den jsi po ET? teprve 4?

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda na KETu jsem byla v pondělí, takže 6tý den.

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 aha, tak to je ještě pár dní čas 😉

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda já si taky myslím. Ještě pár dní počkám a nebudu si kazit náladu. 😉

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda bojím se víc než minule........ ☹ ☹ ☹

fionna
22. črc 2012

@martina_81 Hlavně nekupuj testy v Tescu, jsou falešně pozitivní. Kup si v lékárně a desítku. 😉 😉

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 já vím, ale neboj se, ono to dobře dopadne. Věřím tomu

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda taky se snažím věřit,ale chvilkama mě stejně přepadne depka. 😒 Říkám si že první neúspěch ještě nic neznamená,ale teď bych to asi zvládala hůř. 😒 Ale snažím se na to co nejvíc nemyslet a být v klidu.
@fionna díky za tip. 😉

malinka_02
22. črc 2012

@martina_81 Mamatest 10 fakt nejlepší, no i kdy\ž mě nikdy ještě neukázala ani ducha 😠 Určitě se bublinky chytli!